dzsanki

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

A'PIEU Marker Pen Tint

A'PIEU Marker Pen Tint
2016. április 14.

Sajnos egyelőre nem lelem a termék összetevőit sehol, a márka oldala pedig csak koreai nyelven működik, úgyhogy ott még rákeresni sem tudtam. :)
Azoknak ajánlom, akik olyan rúzst keresnek, amit nem lehet érezni a szájon, mégis intenzív a színe, és érintésálló/csókálló. Nekem a red punch szín van meg, és imádom. Tény, hogy a zsíros, olajos dolgoktól ez is lejön, legyen az étel, vagy lemosó, de csupán az ivástól, nyáltól, víztől nem. Bőrön, poháron, cigarettán nem hagy nyomot. Én esti programon is teszteltem, és éjjel úgy értem haza, hogy a helyén volt. Valamennyit kopott, de nagyon szép maradt. Akinek nagyon szárít, kenhet fölé szájfényt.

Innisfree Jeju Volcanic Pore Cleansing Foam

Innisfree Jeju Volcanic Pore Cleansing Foam
2016. április 14.

Alaposan tisztít, én egy koreai arctisztító készülékre kenve használom, ami egy borsónyi mennyiségből is szép habot képez az arcon. Nem irritál, nem zsírosít, nem szárít, teszi a dolgát, tisztít. Nagyon sokáig elég, 5,5 dolcsiért vettem.

Etude House Big Cover Concealer BB SPF50+ / PA+++

Etude House Big Cover Concealer BB SPF50+ / PA+++
2016. április 14.

Erős a fedése, matt hatása van, és egész nap tart. Bármilyen bőrpírt, pattanást is gyönyörűen le lehet vele fedni, viszont szemkörnyékre nem ajánlom, mert megül legapróbb ráncokban is, kiemelve azokat, illetve irtóra szárítja a szemalatti bőrt. Ha valaki a szemkörnyékére mást használ, és ezt csak a többi helyre keni, akkor tökéletes.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2016. április 13.

Ha nem ilyen spirált veszek, akkor annak az az oka, hogy mindenképpen kell egy, de nem jutok el rossmann-ba, vagy eljutok, de éppen elfogyott. Ugyanazt tudja, mint a többezer forintos nagymárkás társai. Tartós, szép pillákat varázsol, nagyon jó ez a szilikonos fej, szépen lehet vele sminkelni.

s-he stylezone Stylezone Powder Rouge Arcpirosító

s-he stylezone Stylezone Powder Rouge Arcpirosító
2016. április 13.

Meg vagyok vele elégedve, bevált, matt hatású, nem kopik, élénk színe van, jó az ára.

s-he stylezone More Than False Lashes Szempillaspirál

s-he stylezone More Than False Lashes Szempillaspirál
2016. április 13.

Elégedett voltam vele, amikor használtam, szép pillákat lehetett vele festeni, dús hatás, könnyű felvitel, tartós hatás.

Essence I Love Extreme Crazy Dúsító Szempillaspirál

Essence I Love Extreme Crazy Dúsító Szempillaspirál
2016. április 13.

Szép szempillákat csinál, bár az elején sok festéket felvett, de ahogy használtam, és fogyott, már nem kellett lehúzni róla a felesleges festéket, és már 4. hónapja használom, nem száradt be, nem tapasztja össze a pillákat, szépen kiemeli őket.

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj

Yves Rocher Hajregeneráló Olaj
2016. április 12.

Nagyon jól táplálja a hajat, és isteni az illata. Hajmosás előtt 1-2 órával teszem fel, balzsamot nem kell használnom, ha megúsztatom a hajam ebben az olajban, bár hozzáteszem, a samponomat is feljavítom illóolajakkal, ez is számít. Sokáig elég, mert nagyon szépen el lehet oszlatni a hajon.

Balea Vitalizáló Sampon Rozmaring és Citromfű Kivonattal

Balea Vitalizáló Sampon Rozmaring és Citromfű Kivonattal
2016. április 12.

Alapsamponnak nagyon jó, akármelyik drogériában vásárolok, a saját márkás gyógynövényes sampont veszem meg, amit otthon 'feljavítok' 100% tisztaságú illóolajokkal, és így tökéletes lesz az eredmény, nem zsírosodik túl gyorsan a hajam, fényes, balzsamot is ritkán kell használnom.

Balea Kräuter Gyógynövényes Sampon

Balea Kräuter Gyógynövényes Sampon
2016. április 12.

Nagyon jó sampon volt, nagyon jó áron.