dzsanki

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. április 12.

Meg vagyok vele elégedve, nem irritál, leszedi a vízálló sminket is, nem szárítja a bőrömet, kicsit hidratálja is. Sokáig elég. A szemen lévő erős vagy vízálló sminket ajánlatos úgy letörölni, hogy az átitatott vattát egy pár másodpercig gyengéden rányomod a szemedre, így fellazítja a sminket, amit ezután már könnyű letörölni, és a pillák is a helyükön maradnak. :)

Alverde Mineral Púder

Alverde Mineral Púder
2016. április 12.

Jó ecsettel kell eloszlatni, természetes, matt hatás érhető el vele.

Alverde Kompakt Alapozó

Alverde Kompakt Alapozó
2016. április 12.

Könnyű használni, eloszlatni, és közepesen erős a fedése, gyorsan lehet vele alapozni, ezért szeretem.

Manhattan Wake Up Korrektor

Manhattan Wake Up Korrektor
2016. április 12.

Olajos érzetet kelt, szem alatti karikákra egyáltalán nem jó használni, nem lehet szépen eldolgozni, nekem nem vált be, így az egyike lesz azoknak a termékeknek, amelyek mennek a dm-es gyűjtőládába kuponfüzetért cserébe :)

Balea Szárazsampon Világos Hajra

Balea Szárazsampon Világos Hajra
2016. április 12.

Este használom, befújom vele a hajam, reggelre nyoma sincs a fehér porszerű anyagnak. A hajam fényes és dús lesz tőle, mintha megmostam volna. Én egy teljes hajmosást ki tudok vele váltani, így heti egyszer kell hajat mosnom, ezért nem mondanék le erről. A száraz samponok közül ez vált be a legjobban. Egy flakon 6 használatra elég, tehát másfél hónapig kitart, az ára pedig messze a márkás száraz samponok ára alatt van. Az illata nem erős, nem zavaró, nem hagy nyomot sem. Szőkés- rézvöröses hajam van, ahhoz tökéletes.

Balea Professional Repair+Pflege Anti-Spliss Serum

Balea Professional Repair+Pflege Anti-Spliss Serum
2016. április 12.

Az eddig próbált hajvégápolók közül ez vált be legjobban, mert nem tapad tőle össze a hajam, szép fényes lesz, kezeli a töredezettséget, és isteni illata van.

Isana Bőrradíros Tejproteines Tusfürdő

Isana Bőrradíros Tejproteines Tusfürdő
2016. április 12.

Aki szereti a tejes, classic niveás illatot, ezt is szeretni fogja. Jól radíroz, hidratál is, bár nem annyira, mint az olajos társai, és kifejezetten jó ára van, újra fogom venni.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír
2016. április 12.

Isteni illat, jól radíroz és hidratál egyszerre, nem kell belőle sok, és heti 2x elég használni, testápolót nem kell használni, ha ezzel fürdök.

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal
2016. április 12.

Egyik kedvenc, radíroz és hidratál egyszerre, finom illata van.

Sally Hansen Instant Cuticle Remover

Sally Hansen Instant Cuticle Remover
2016. április 12.

A körömágybőrt szépen bepuhítja, így könnyű eltávolítani, és ez a mennyiség két évig is elegendő, így megéri az árát. Akinek a visszanyomkodásos módszer nem jön be, mindenképpen ajánlom a terméket a kétágú körömágybőr vágóval, pár perc alatt mindkét kezet rendbe lehet tenni velük.