dzsanki

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Skin&Lab Dr. Color Effect Red Serum

Skin&Lab Dr. Color Effect Red Serum
2018. szeptember 26.

Jó szérumnak tartom, 4 csepp elég belőle, úgyhogy a mennyiség is kiadós. Illata van, és nem mondanám, hogy kedvelem, de szerencsére ez a természetes illata, nem parfüm. Mindennel megfér egyébként, géles az állaga, de enyhén olajos is, így szépen terül, hidratál és élénkít, olyan a hatása, mint egy jó c vitaminos szérumnak Akciósan mindig lehet kapni, a 40 dollár barokkos túlzás, normál áron 30, akciósan 18-23 között szokott lenni, szóval akit az ára tart vissza, nézzen körül nyugodtan.

Klairs Supple Preparation Unscented Toner

Klairs Supple Preparation Unscented Toner
2018. augusztus 17.

Az eredetit is szerettem, de ez még jobb, mivel nincs benne parfüm. Nagyon jó használni, gyorsan beszívódik, hidratál, nyugtat. Átlátszó, a víznél sűrűbb, zselészerű folyadék, amit rétegezés közben is lehet használni, vagy szérumhoz, hidratálókrémhez keverni, de önmagában is nagyon jó, hűsítő érzést nyújt. A flakonból nem ömlik a tonik, nagyon könnyű adagolni, sőt egyes mist flakonok is vissza tudják adni permet formájában.
Egyedül az ára magas kissé, viszont én majdnem fele ennyiért vettem a roseshop-ban, szóval 13 dollár OK érte.

Innisfree The Minimum Toner

Innisfree The Minimum Toner
2018. augusztus 17.

Elhasználtam egy ilyet, de nem veszem újra, mert nagyon kis mennyiség, aminek sima víz az alapja, és ahhoz képest kifejezetten drága. Egyébként aranyos kis flakonban van, a folyadék hidratál, hűsít, jól esik a bőrnek, főleg melegben, viszont annyira túl van árazva, hogy röhely.
A permetezőfej pedig nem a legjobb, azt még hozzáteszem, nem túl finom a szórása, pl a Holika holika ceramid mist-jéhez képest ez egy slag.
Rengeteg tonikot és toner mist-et lehet kapni komplex és gyönyörű incivel, 5-10 hatóanyaggal, víz sem mindegyikben van, mert az alapot valamely fermentált növényi kivonat, vagy virágvíz adja, és hát 150-200 ml kerül 10-15 dollár közötti összegbe.

Swanicoco Fermentation Care Serum

Swanicoco Fermentation Care Serum
2018. augusztus 17.

Egy flakonnal használtam el, mivel egy nagy akció keretében 25 dollárért jutottam hozzá. Nagyon szerettem használni, viszont nélkülözhetőnek tartom, illetve pótolhatónak, így nem venném újra eredeti áron. Hidratál, jó érzés volt felkenni, gyorsan beszívódott, nagyon finom illata is volt, szép az incije, peptidek is vannak benne (ennyiért mondjuk legyenek is) :)
Hat hét alatt elhasználtam, egyáltalán nem érzem a hiányát, viszont bármikor újravenném egy ugyanilyen akció keretében, mivel szeretem a komplex anti-aging szérumokat, és mindig van egy a rutinomban.

Tosowoong Propolis Sparkle Ampoule

Tosowoong Propolis Sparkle Ampoule
2018. augusztus 17.

Ez az első propoliszos szérumom, de meg is tartom a rutinomban, mert nagyon szeretem. Hidratál, nyugtat, az incije magáért beszél.
Könnyű, zselés anyag, hamar beszívódik, a pipettája könnyen használható. Üvegben van, nem műanyag flakonban (+pont), szép, egyszerű designt kapott. Reggel és este is ez az első szérum a hámlasztó és tonik után, amit magamra kenek. Egyébként a benton csigás esszenciával keverem össze a tenyeremben, és úgy viszem fel a bőrömre, ez a kombó nagyon bejött, bátran ajánlom bárkinek az érzékeny bőrtől kezdve a pattanásoson át a száraz, öregedőig.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. július 22.

Most épp nem ezt használom, de biztos, hogy visszatérek még hozzá. Reggel-este használtam, de lehet kombinálni a Calm down-nal is, és csak esténként használni. Nagyon jó benne, hogy kombinált, kívülről és belülről is hámlaszt, a mitesszerek pár hét elteltével már könnyen, mindenféle plusz előkészület nélkül (nyilván az arcmosás azért alap) kinyomhatóak, és egyre kevesebb van belőlük, a pórusokra jótékony hatással van, a kombinált bőr kiegyensúlyozódik. Napi használattal nem kell mellé semmilyen más, a bőrt hámlasztó kezelés (szemcsés bőrradírok eleve kizárva, de másra sincs szükség).

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2018. július 22.

Most nyáron ezt használom reggel-este, és nagyon szeretem. Nálam változó, hogy milyen összetételű és formulájú hámlasztót szeret a bőröm, a G&G-hez mindig visszatérek, mindhárom hámlasztó nagyon jó. Jelenleg ez bőven elég, AHA most nem kell, heti egyszer használom a TO 30%-osát a heti bőrápolás keretében, de ennyi. Arcmosás után ez a termék az első, nagyon jól hűsít, mindig jó érzés bepacskolni a bőrbe, és valóban hidratál és nyugtat is, de segít abban is, hogy a bőr tiszta és friss maradjon. Túltolni én nem tudom szerencsére, a napi kétszeri használatnak csak előnyét látom. A másik két hámlasztó is jó, viszont ez az egyetlen, amit télen-nyáron bárki használhat, kezdő hámlasztóknak is kiváló.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2018. július 22.

Egy az egyben kiváltotta az MMHC2-t nálam, a világon semmi különbséget nem érzek a kettő között, csak árban. A márka hámlasztóit is használom és nagyon szeretem őket, magas minőség, semmi irritáló nincs bennük, és nem kell vagyonokat fizetni értük. Ezt a szérumot reggel-este használom, könnyen beszívódik, illata nincs, hozzájárul a bőröm kellő hidratáltságához. Használtam már pár hialuron szérumot, ez jó.

Innisfree Jeju Sparkling Mineral Mist

Innisfree Jeju Sparkling Mineral Mist
2018. július 8.

Szeretem a mist típusú tonikokat, most éppen ezt is használom. Kellemesen hidratál, sűrűbb és/vagy olajos szérumok alá fújva segíti azok beszívódását, smink fölé pedig nagyon kellemes, fixáló hatása van. Az illata enyhe citrusos, nem erős. Ez egy nélkülözhető termék nyilván, és nem is tekinthető olcsónak mondjuk egy 200 ml-es géles klairs vagy purito green tonikhoz képest, viszont aki szereti a hidratáló permeteket, és belefér neki, annak ajánlom, mert bármikor ad egy hűsítő hidratálást a bőrnek. A rutin bármely pontjánál, illetve napközben, smink fölé, tényleg bármikor használható.

Tonymoly Intense Care Gold 24K Snail Foam Cleanser

Tonymoly Intense Care Gold 24K Snail Foam Cleanser
2018. július 8.

Ez egy nagyon kellemes lemosó, és habár nincsenek benne a tipikus habzó, felületaktív anyagok, mint az SLS, mégis eszméletlen jól habzik, tényleg elég belőle egy borsónyi. Szépen tisztít (de nem szedálja le csikorgósra a bőrt, tehát nem bántja a védőrétegét), utána nem húzódik a bőr, puha lesz tőle, finom tapintású, de érezhetően tiszta. Ár-érték arányban szerintem kiváló, összetevőit illetően pedig bőséges, csiganyák, számtalan növényi kivonat, arany, és peptidek is találhatók benne.