dzsanki

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Eveline Cosmetics Art Scenic Szemöldök Korrektor

Eveline Cosmetics Art Scenic Szemöldök Korrektor
2016. április 12.

A barna változatot használom 4 hónapja napi szinten, és még nem fogyott el. Természetes hatást kölcsönöz, könnyű használni. Színez, és közben fixálja a szemöldököt, ezért jobbnak tartom, mint a porokat. Az ára kedvező, a tartósságával elégedett vagyok, este pont úgy néz ki a szemöldököm, mint reggel, miután feltettem. Ajánlom.

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum

Eveline 8W1 Total Action Körömápoló Koncentrátum
2016. április 12.

A legjobb körömápoló, regeneráló, amit használtam. Erősíti a körmöt, szép, ápolt kinézetet biztosít neki, alapnak is kiváló, egy lépéses gél lakk alá is használtam már. Nagyon meg vagyok vele elégedve, bevált, és nagyon sokáig elég, így kifejezetten jónak tartom az árát is.

Alverde Szemfestéklemosó Balzsam Körömvirággal

Alverde Szemfestéklemosó Balzsam Körömvirággal
2016. április 12.

Szépen leszedi a vízálló sminket is amellett, hogy nem irritálja a bőröm, sőt meg is nyugtatja, hidratál. Elégedett vagyok vele, ajánlom.

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect

Alverde Duo-Concealer Eye-Brightener & Wake-Up-Effect
2016. április 12.

Szerintem a korrektor részét meg kell tanulni használni. Nekem nagyon bevált, de az nem kifejezés, hogy kevés kell belőle (kb egy gombostűfejnyi), és kizárólag korrektorecsettel lehet felvinni. Azt el kell felejteni, hogy kézzel bedolgozza az ember. Az ecset fel kell szívja ezt a kis mennyiséget, és ezután szépen, pontosan kell eldolgozni a sötét részeken. Ilyen módon használva a fedése tökéletes, és tartós. A koffeines szérum része hűsít, mást nem csinál.

Alverde Sejt Aktív Szemkörnyékápoló Kék Hibiszkusz

Alverde Sejt Aktív Szemkörnyékápoló Kék Hibiszkusz
2016. április 12.

Jól hidratál, éjszakára az egész szemre lehet használni, de nappalra csak alulra ajánlom, mert zsírosít. A szempillákat is hidratálja tapasztalatom szerint. Csodát nem tesz, extrát nem nyújt, de a kellő ápolást igen.

Tonymoly Easy Touch Gel Eyeliner

Tonymoly Easy Touch Gel Eyeliner
2016. április 12.

Könnyű felkenni, nagyon tartós még az alsó vízvonalon is! 14 órát volt rajtam, a felső vonal teljesen egyben maradt, az alsó pedig még mindig látszott napi 3-4 szemcsepp használata mellett is. Sem szemceruzával, sem tussal nem tudtam még ezt produkálni. A szemembe nem kerültek apró darabok, nem irritált. Vízálló, nem kenődik. Oldószer kell ahhoz, hogy lejöjjön, viszont arclemosó vagy micellás víz használatakor szépen megadja magát. A fekete gyönyörű mély színű, az ára pedig 4 dollár körül mozog az online lelőhelyeken, így azt kell mondjam, hogy az ár-érték aránya igen jó. A 4 g-os mennyiség több hónapig elegendő napi használat mellett. Csak pozitívumai vannak.