dzsanki

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. május 16.

Nem volt 1600 ft a dm-ben, amikor vettem, úgyhogy olcsóbb is, mint az adatlapon. Az incije szebb még a rózsaszín bioderma micellás vizénél is, és ugyanolyan hatásos, ugyanannyira nem irritál, könnyen leszedi a sminket, illata nincs, nem ragad, szóval csillagos ötös, ár-érték arányban is ez az első helyezett jelenleg ezen okok miatt, úgyhogy biztosan újravevős. Nem szempont, de plusz pont, hogy nem ömlik belőle a folyadék, és a flakon is teljesen rendben van kinézetre is, praktikusságát tekintve is. Kb nehéz elhinni, hogy mindezt a Nivea hozta össze.

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk

Biola Bio Mandulás Peeling és Maszk
2018. április 30.

A krémmániás boxban volt, és sajnos hiába ígéretes, én nem tudom használni. Annyira erős benne az illóolaj, hogy konkrétan nem tudtam nyitva tartani a szemem, miközben az arcomon volt, pedig nem kentem a szemem köré. Nem túlzok, nemhogy csípett, hanem nem tudtam nyitva tartani a szemem. Már az első két perc után gondolkodtam, hogy lemosom, mert ha ennyire erősnek érzem, lehet a bőrömnek sem lesz jó. Az érzékeny területek pirosak is lettek, úgyhogy soha többet, számomra minden szempontból irritáló sajnos. Szúnyogriasztónak lehet megtartom :)

Purito Centella Green Level All In One Mild Pad

Purito Centella Green Level All In One Mild Pad
2018. április 23.

Nemrég kezdtem el használni a Green level tonikkal egy időben, de a szérumot és a krémet már használom pár hónapja, azokat is nagyon szeretem.
Most nagy a 'korong mánia', engem is beszippantott, és nyárra gondoltam, hogy jó lesz egy ilyen minden egyben cucc, ami nagyon praktikus lehet utazáskor is. Egyelőre hosszútávú véleményem nem lehet róla, de a rövidtávú nagyon pozitív, nem bántja az érzékeny területeket (szemre nyilván nem használom a bha tartalma miatt), viszont az érzékeny orcáim szeretik. Hidratál is, nyugtat is, finoman hámlaszt és tonizál. Szeretem, jó érzés használni.
A korongok kellően nagyok és nedvesek, egyik fele érdes, a másik sima, így lehet váltogatni is az arc területein, igény szerint. Egyszerre egy darab elegendő az arcra és nyakra. A doboz jól záródik, nem fog kiszáradni, és kis csipesz is volt hozzá, hogy ne kelljen kézzel belenyúlni. A csipesz simán elfér a dobozban egyébként, nem kell külön tárolni, ha az macerás.

Purito Centella Green Level Calming Toner

Purito Centella Green Level Calming Toner
2018. április 23.

Imádom! Tonikként, boosterként más szérummal, hidratálókrémmel, bőrolajjal, mindennel jól használható, hűsít, nyugtat, hidratál.
Könnyű, átlátszó, géles-vizes az állaga, a flakonból nem ömlik, szépen adagolható, minden bőrtípusra használható. Akár több rétegben felvive sem ragad, megkockáztatom, hogy zsírosabb bőrűek nyáron még a hidratálókrémet is elhagyhatják mellette. Az incije vetekszik néhány nyugati márka szérumával, és majdnem teljesen zöld. Nagyon ajánlom, nálam tuti újravevős. Egyébként az egész Green Level család szuper, imádom a szérumot is, a korongokat is.

Scinic Intensive Salve Cream Cica Care

Scinic Intensive Salve Cream Cica Care
2018. április 19.

Mindig van itthon valamilyen nyugtató védőkrémem, most éppen ez, és meg vagyok vele elégedve.
Fehér színű, sűrű krém, lokálisan használva alaposan nyugtatja a bőrt, az érzékeny részekre szoktam kenni, amikor szükséges, de használtam már egész arcra is. Erősen hidratál, kúraszerűen használva az adott helyen meg tudja szüntetni a pirosságot, rendbe tudja hozni a bőrt, én csak erre használom, nem nappali, vagy esti krémként, és meg vagyok vele elégedve. A beszívódása nálam nem gyors, pár perc kell neki, és azért azt nem mondanám, hogy nem hagy zsíros nyomot, attól függ, hogy hova keni az ember. T-zónára kombinált bőrtípusra csak estére ajánlom, mert azért nem egy beszippantós, matt fajta, azt hozzá kell tenni.

By Wishtrend Mandelic Acid 5% Skin Prep Water

By Wishtrend Mandelic Acid 5% Skin Prep Water
2018. április 4.

Most használtam el az első üveggel, több, mint 4 hónapig kitartott. Novemberben vettem black friday keretében, amikor egy áráért kettőt adtak. Nagyon meg vagyok vele elégedve, tonikként használom reggel és este arcmosás után. Megfelel annak, ami a leírásban van, úgyhogy tovább nem is ragozom. Víz állagú, átlátszó folyadék, melyet a tenyerembe öntve masszírozok az arcomba, nagyon jól előkészíti a bőrt a többi lépésre, és azonnal hidratál is. Megszerettem, újra fogom venni, ha a másikat is elhasználtam. A flakon szája egyébként szintén tökéletes, nem ömlik belőle a folyadék, szépen lehet adagolni. Az összetevői magukért beszélnek, bátran ajánlom mindenkinek.

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter

Alverde Repair-Haarbutter Avocado-Sheabutter
2018. március 21.

Hajmosás előtt szoktam használni, akár 1-2 órát is rajtahagyom a hajamon, de már pár perc alatt beszippantja, pedig sokat kenek rá.
Nagyon sűrű, fehér krém, könnyen eloszlatható, nekem egy tégely 4-5 alkalomra elég (hosszú hajam van). Az illatát imádom, az összetevőlistája szép, 7 féle olaj ill vaj van benne, és más lesz a hajam hajmosás után, mint a használata nélkül. Hajolajat is használtam sokszor hajmosás előtt, ugyanaz a hatása nálam, puha, illatos, fényes a hajam, és nem zsírosodik be gyorsan, viszont ez nyilván együttes hatása a hajápoló termékeknek, amiket használok, és nem ennek az egynek tudható be. Jó kiegészítése a hajápolásnak, de csodát nem kell várni tőle, pláne, ha a sampon-balzsam esetleg nem megfelelő mellette.

Ilcsi Meggy & Kökény Habkrém

Ilcsi Meggy & Kökény Habkrém
2018. március 15.

Beauty boxban kaptam, az arcomra nem használom, mert ahhoz nem találom elég szépnek az összetevőit, illetve engem riaszt ez a nagyon erős műmeggy illata. Kipróbáltam arcon is, hidratált, de valahogy annak ellenére nehéznek éreztem, hogy beszívódott a bőrömbe. Mintha ott megült volna, nem volt jó érzés. Nyakra, dekoltázsra használom el, illetve a testemen a szárazabb részekre helyileg, mert ott nagyon bevált, de megvenni nem fogom. 6 féle alkoholt soknak tartok még akkor is, ha jórészt bőrpuhítók, a parfüm az inci első felében van, színezéket is tartalmaz, túl sok a 'jóból', az ára ehhez képest magas. Ötezer forintért (vagy 20 dolcsiért) nagyon szép, hasznos összetevőkben gazdag, teljesen 'zöld' krémeket lehet vásárolni.

Purito Centella Green Level Recovery Cream

Purito Centella Green Level Recovery Cream
2018. március 15.

Egy teljes kiszerelés kétharmadát használtam el eddig, nappalra használom, meg vagyok vele elégedve. Erősen hidratál, nyugtatja is a bőrt, könnyen beszívódik, és szép puha bőrt eredményez. Tubusban van, és nagyon könnyű kinyomni belőle nagyobb mennyiséget, vigyázni kell vele. Fehér színű, de könnyű állagú, enyhén gyógynövényes illatú krém. Az incije bővelkedik a hidratáló és nyugtató összetevőkben, nem spóroltak a növényi kivonatokkal sem, remek kiegészítője lehet a Green Level szérumnak is, újravevős kategória.

Purito Centella Green Level Buffet Serum

Purito Centella Green Level Buffet Serum
2018. március 15.

Tizenpár minta után megrendeltem a teljes kiszerelést, mert nagyon megszerettem. Esténként használom, erősen nyugtatja és hidratálja a bőröm, hamar beszívódik, hozzá tud tenni a rutinomhoz. Átlátszó gél, egy vagy két pumpálás elegendő belőle a bőr állapotától függően. Az illata nem erős, gyógynövényes. A pumpás flakon jól használható, a sötét színe védi a kencét a napfénytől. Az összetvőlistája nagyon gazdag, még peptidek is szép számban találhatók benne, és a víz sem az első összetevő, így egy hatóanyagokból jól összeválogatott szérumról van szó, az ára pedig az incit nézve baráti.