dzsanki

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Purito Deep Sea Pure Water Cream

Purito Deep Sea Pure Water Cream
2018. március 15.

Mintákat használtam belőle, én a védőkrém kategóriába tettem be, tehát szárazabb, érzékeny részekre tudom elképzelni nappalra a használatát, estére mehet egész arcra, vagy ha otthon marad az ember, mert elég sűrű krém. Viszont hatásos, nagyon erősen hidratál, nyugtat, puha lesz tőle a bőr, de akinek nem száraz a bőre, ki is fog zsírosodni pár órán belül. Őszintén szólva tetszett, de sehova nem tudom igazán beilleszteni, ezért nem rendeltem végül belőle. Védő, nyugtató krémnek tudok jobbat, ami lehúzza az esetleges bőrpírt, hidratálónak nekem túl sok, éjszakai krémnek pedig számomra nem megfelelő az összetevőlistája.
Amúgy egy sűrű, de nem kenőcs sűrűségű, fehéres krémről van szó, könnyű eloszlatni, hamar beszívódik, és utána puha lesz a bőr, az illata nem erős, az incije szép, szóval száraz bőrűeknek kifejezetten jó lehet.

Jessa Intim Mosakodógél Illatmentes (régi)

Jessa Intim Mosakodógél Illatmentes (régi)
2018. február 24.

Évek óta ezt használom, nagyon jó az ár-érték aránya, illatmentes, nem habzik, kíméletesen tisztít, van benne tejsav, nem irritálja ezt az érzékeny területet, nekem bevált. Drágább társaihoz képest jó az incije is, nincs benne se parfüm, se SLS, se irritatív tartósítószer.

Lily Lolo Ásványi Arcpirosító

Lily Lolo Ásványi Arcpirosító
2018. február 23.

Elsősorban a szép incije miatt vettem, 3 zöld összetevős mindössze, nem szárít, tartós, gyönyörű a színe, nekem a doll face van meg, és nagyon nagyon csillámos, de mégis természetes hatású, nappalra is lehet használni, nagyon kevés elég belőle egyszerre. Mivel nem préselt pirosítóról van szó, azt fontos hansúlyozni, hogy porzik, tehát megfelelő ecsettel kell felvinni.

Lavera Mineral Powder Pirosító

Lavera Mineral Powder Pirosító
2018. február 23.

Pár hete vásároltam lecserélendő a zsírkövet és egyéb irritáló, illetve komedogén összetevőjű pirosítóimat.
Az incije nagyon szép, a parfüm részről tudni kell, hogy az is csak természetes illóolajokból származik, nincsenek benne szintetikus összetevők.
Nagyon szép a színe, pigmentált, úgyhogy kevés is elég belőle (nekem a charming rose van meg), könnyű felvinni, nem porzik, az 5 grammos kiszerelés nagyon nagy, az arcot nem szárítja egyáltalán, nem kopik, nagyon elégedett vagyok vele.

Revolution Pirosító

Revolution Pirosító
2018. február 23.

KM boxban kaptam, és tényleg szép a színe, tartós, könnyű felvinni, nem porzik, gyakorlatilag bármilyen sminkhez passzol, ilyen szempontból csak jót tudok róla mondani, viszont az Incije nekem nem tetszik, parabének és zsírkő, ezt én nem tudom figyelmen kívül hagyni, de persze az is hozzátartozik, hogy nagyon nagyon olcsó, nyilván nem várható el, hogy szép összetevőlistája legyen.

Kiko Invisible Powder

Kiko Invisible Powder
2018. február 23.

Ez az egyetlen a transparent púderek között, ami összevissza 4 összetevős, és nincs benne zsírkő. Most már egyébként INVISIBLE TOUCH FACE FIXING POWDER a neve, és kicsit más a csomagolása, de az valami őrület, hogy reggel felteszem, és este még mindig nem zsíros a T-zónám úgy, hogy egész nap nem púdereztem újra. Arról nem beszélve, hogy olyan lesz tőle az arc, mintha photoshopban raktak volna egy blur-t az arcomra, de nem természetellenesen, csak annyira, hogy a tág pórusok ne látszódjanak. Én ezt imádom.
Keresem a helyettesítőjét, de egyelőre nem találom. Sajnos mindegyik áttetsző púderben van zsírkő, és én olyat már nem akarok használni.
Ezt a púdert mindenkinek nagyon ajánlom, egyébként a Kiko oldalán 'BEST IN USA' és 'BEST IN RUSSIA' címkékkel árulják, és 4,5 a review pontja az 5-ből, 50 véleménynél jár.
100% h újraveszem.

Trend It Up 3D Chrome Mousse

Trend It Up 3D Chrome Mousse
2018. február 5.

Mousse to have (haha): egy színt vettem meg próbaképpen, és nagyon bevált, jöhet a többi is.
Pigmentált, könnyű felvinni, eldolgozni, rétegezni.
Estére sem csíkosodott be (nem használok primert, sem fixálót, sima ásványi púder van a szemhéjamon alapként), nem változott a színe, nem kenődött el, nem pergett le.
Őszintén szólva kellemes csalódás, ennyit nem vártam tőle, minden részletében rendben van.

Pure Vitamin 10% C Serum

Pure Vitamin 10% C Serum
2018. február 1.

Ugyanolyan jó C vitaminos szérum, mint az előző, narancsos, áttetsző színe van, könnyen felszívódik, nagyon jól hidratál amellett, hogy a C vitamin halványítja a foltokat is. Az incije szép, mint minden purito terméknek, az érzékeny orcáimat sem bántja. Felkenés után picit csíp, de még csak kellemetlennek sem mondanám. Valamilyen C vitaminos szérumot mindig használok, ezt a jó-árérték aránya miatt előnyben részesítem, hónapokra elegendő mennyiség. Azt főleg szeretem benne, hogy emellé nem kell pluszban hialuronsavas terméket használni, mert ez a szérum alapja.

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém
2018. január 26.

A KM boxban volt, ezért használom, az inci egy nagyon alaphidratáló jelleg, ennyi pénzért csupazöld incivel rendelkező 50 ml-es krémet is tudok venni.
Viszont: nekem nincs bajom a tubussal, sőt tetszik, nagyon könnyű használni.
Az éjszakai jelzőt egyáltalán nem értem, nem tartom indokoltnak, én vagy nappalra használom, vagy este a sűrűbb hidratálóm előtt. Őszintén szólva sem jót, sem rosszat nem tudok róla mondani, a komplett rutinomban nem hiszem, hogy csinál valamit, önmagában meg nem tudok nyilatkozni róla.
Elhasználom, mert kellemes viselet, jól eloszlik a bőrön és hamar felszívódik, nem zsírosít T-zónában sem, nappalra a szérumok fölé pont elég hidratálónak, megvenni azonban egészen biztos, hogy nem fogom.

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2018. január 26.

A következő lemosóm ez lesz, a Cosrx good morning-jához tudnám hasonlítani. Kevés is elég belőle, nem szárít, nem irritál.
Átlátszó gél, a reggeli arclemosásnál is, és az esti olajos lemosás után is tökéletesen megtisztítja az arcomat, nem bántja az érzékeny orcáimat, vagy a szemkörnyéket. Az incije szép, az ára kedvező.