dzsoff

Regisztráció dátuma: 2020. október 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. október 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2021. március 7.

Nagyon sokat vártam ettől a terméktől, sajnos csalódnom kellett, 2 hónap után semmi változás nem látszik. Eléggé drága termék, úgyhogy kidobni nem szeretném, el fogom használni, adok még neki esélyt, hátha több idő kell neki. Az állaga egyébként nekem bejön, könnyű felvinni a bőrre és egyáltalán nem irritálja az arcomat.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2021. március 7.

Sajnos ott követtem el a hibát, hogy ezt választottam kezdő C-vitaminnak, ettől gyengébb koncentrációval kellett volna kezdenem. Nagyon csíp, 5 perc után sem múlt el az irritló érzés, valamint eléggé szárította is a bőröm. Ráadásul hiába mostam le este dupla tisztítással alaposan (Nivea olajos lemosó+cerave hydrating cream to foam), az oxidálódott C-vitamin nagyon beleült a pórusaimba és olyan volt az arcom mintha tele lenne mitesszerrel. Egyelőre hanyagolom ezt a C-vitamin témát, legközelebb majd mindenképp egy alacsonyabb koncentrációjú terméket fogok kipróbálni és az állagon is változtatni fogok, mert ez a szemcsés-ragacsos izé nem szimpi, olyan érzés mintha egy gagyi cukros arcradírt kennék a bőrömre :/

Yves Rocher Plaisirs Nature Energia Szappan Mangó-Koriander

Yves Rocher Plaisirs Nature Energia Szappan Mangó-Koriander
2021. március 7.

A márka koriander-mangó illata nagyon tetszik, testáplót már használtam ebből a vonalból. Így tettem egy próbát és kipróbáltam ezt a szappant testre, mert újabban tusfürdő helyett a hagyomás szapanokkal próbálkozok. Az illata szuper, de nagyon szárít és pattanásokat is okozott, így sajnos csak kézmosáshoz fogom elhasználni. Kedvezményesen vettem, alapjáraton szerintem túl van árazva.

Yves Rocher Szemöldök Spirál

Yves Rocher Szemöldök Spirál
2021. március 7.

Az első szemöldök spirál, amit kipróbáltam, és teljesen elégedett vagyok vele. Természetes hatású színt ad a szemöldökömnek, könnyen felvihető a festék és a helyén is marad egész nap, nem folyik és potyog le.

CeraVe Habzó Tisztító Krém

CeraVe Habzó Tisztító Krém
2021. március 7.

Ugyanúgy szeretem, mint a sima nem habzó társát, ez talán a habzás miatt frisebb érzetet arcmosás után. Reggel és este is ezt használom, picit szárít, de egyelőre olyan lemosóval még nem találkoztam, ami ne húzná minimálisan az arcomat.

Yves Rocher Zéró Hab Krémsampon

Yves Rocher Zéró Hab Krémsampon
2021. március 7.

Nagyon akartam szeretni, mert vékonyszálú, hullámos hajam van és igyekszek minnél kevesebb szárító összetevőjű terméket használni hajmosáskor. Maga a sampon szépen ápolta a hajamat, szép fényt kapott a hajam tőle, viszont nem éreztem azt hogy, tisztítaná a fejbőrömet. Majd kb. a harmadi-negyedik használat után már szinte lehetetlen volt kimosni is a hajamból, és kellemetlen, ragacsos maradt a hajam, úgy néztem ki, mint aki hetek óta nem mosott hajat... Valószínűleg megy a kukába...

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2021. január 24.

Duplatisztítás első lépéseként használom, ez az első olajos lemosó amit kipróbáltam, nagyon szeretem. Eleve szuper, hogy nem kell vattakorongot pazarolni, valamint nekem a szempillaspirált és szemöldökceruzát szuperül leszedi, sokkal inkább tiszta érzést kelt a micellásvizekkel szemben. Pontlevonást csak azért adok neki, mert nagyon gyorsan fogy és eléggé drága.

Pyunkang Yul Essence Toner

Pyunkang Yul Essence Toner
2021. január 10.

Eddig a legszuperebb toner, amit valaha használtam. Nagyon tetszik a géles állaga, így télen nagyon jól jön főként reggelenként az extra hidratáló hatása. Nem sajnálom használni, bőven locsolom a bőrömre, hamar be is issza. Bár van egy kis szaga, ami engem a por zacskós levesekére emlékeztet, de ehhez is hozzá lehet szokni. A 100 ml-s kiszerelés szerintem minimum fél évig elegendő lesz.

Pyunkang Yul Nutrition Cream

Pyunkang Yul Nutrition Cream
2021. január 10.

A pici 9 ml-es utazós változatát próbáltam ki. Nagyon kellemes, könnyed állagú, hamar beszívódó krém. Viszont én úgy érzem, hogy nem hidratál eléggé. A téli hideg széltől kiszáradt bőrömre esti hidratálónak eléggé kevés, nappalra fényvédő előtt felkenve viszont kiválóan teljesít. Ha lesz valami akció rá, akkor szívesen megveszem a teljes kiszerelést, tavaszra-nyárra szerintem jó alternatíva lehet. Ugyan nincs benne parfüm, de az alap illata nagyon tetszik.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2021. január 9.

Csodaszer! Vízhiányos, száraz bőrömre így télen nagyon látványos hatással bír. Mióta használom, az arcom szuper puha és bársonyos, valamint nagyon szépen elbán a finom ráncokkal. Általában toner és niacinamid után rakom fel, majd jó vastagon pakolom rá a hidratálókrémet.