Dzsulsz

Regisztráció dátuma: 2019. május 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Oriflame Essentials Hidratáló Nappali Krém

Oriflame Essentials Hidratáló Nappali Krém
2019. november 13.

Télen ezt használom és nagyon bevált. Nyáron azonban túl vastag krém a bőrnek. Egyértelműen ajánlani tudom és újra is veszem. Az illata kellemes, az állaga, mint bármilyen más arckrémé.

Manna Cédrus Borotválkozás Utáni Balzsam

Manna Cédrus Borotválkozás Utáni Balzsam
2019. november 13.

A páromnak érzékeny a bőre. Eddigi próbálkozásai során sosem kapott olyan borotválkozás utáni krémet, balzsamot, amelyiktől utána ne jöttek volna ki a piros irritációs pöttyök. Ezzel a krémmel borotválkozás után bekente az arcát és reggelre nem voltak piros foltok. Egyértelműen ajánlani tudom!

Manna Cédrus Borotválkozószappan

Manna Cédrus Borotválkozószappan
2019. november 13.

Nagyon szeretem, próbaszappanként kaptam az egyik rendelésem során, de nagyon jóó! Ajánlom, amióta használom könnyedén borotválom a lábam, utána nincs irritáció, csak puha érzet. Egyértelműen újraveszem. Nem számít, hogy férfiaknak ajánlott, ugyanis a lábamon utána egy friss illat van, nem az a tipikus férfi illat.

Manna Natúr Kozmetikum Illatmentes Krémdeó Érzékeny Bőrre

Manna Natúr Kozmetikum Illatmentes Krémdeó Érzékeny Bőrre
2019. november 13.

Picit csalódás volt, többet vártam volna ettől a terméktől, mivel tudom, hogy a többi Manna termék nagyon jó. Az állaga jó, érdekes. Amikor feltettem és egy hosszú nap után hazaértem, akkor éreztem az izzadság szagot, miközben nem vagyok izzadós típus. Remélem más nem érezte... Nem venném újra.

Manna Prémium Shea Vaj

Manna Prémium Shea Vaj
2019. november 13.

Nagyon szeretem! Pár hete használom arckrém helyett, reggel és este. Nincs illata, hamar beszívja az arcbőröm, s öröm tudni, hogy nincs mindenféle kemikáliával megfűszerezve. Az ár picit borsos, de 3 hete használom és mintha nem is fogyott volna semmi belőle. Ajánlom!

Baba Mélyhidratáló Testápoló

Baba Mélyhidratáló Testápoló
2019. november 13.

Nagyon szeretem! Az illata egyszerűen csodás. Hamar beszívja a bőröm. Alapjáraton én ennyit várok egy testápolótól. Inkább őszi, tavaszi, téli időszakokba ajánlom, nyáron kicsit vastag az állaga a bőrömön.

Baba Családi Sampon Minden Hajtípusra Gyógyfüvekkel

Baba Családi Sampon Minden Hajtípusra Gyógyfüvekkel
2019. november 13.

Az új változatát vásároltam meg. Kb félig használtam el, azonban fura érzés volt a hajamon. Göndör a hajam, lehet az a probléma, de amikor lemostam a második samponozás után, úgy éreztem, mintha a természetes olajokat is lemosta volna a hajamról. Az ujjbegyeim nem csúsztak a nedves hajamon. Ez persze helyrejött balzsamozás után, de picit megijedtem, hogy mi lesz. Lehet ettől viszketett a hajam is? Újra nem venném az biztos.

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál
2019. november 13.

Ezt használom amióta csak megvettem. Nagyon szeretem, nem maszatolódik el a szemem alatt, akár egész nap fent marad. A szemről könnyedén el tudom távolítani a nap végén. Én szempilla göndörítővel szoktam használni, tökéletesen elválasztja a pilláim és nem lesz pókláb hatású. Egyértelműen ajánlani tudom. Érdemes akkor megrendelni, amikor az Oriflame katalógusban le van árazva.

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő

Nivea Care&Orange Krémtusfürdő
2019. november 13.

Nagyon szeretem az illatát! Állaga krémes, ha a nagy kiszerelésűt veszem, akkor akár fél évig is eltart, amíg elhasználom. Többször újravettem, egyértelműen ajánlom. Nekem érzékeny bőröm van, de nem szárítja, az ára is megfelelő.

Garnier Pure Active Micellás Víz

Garnier Pure Active Micellás Víz
2019. május 17.

Két éve használom ezt az arctonikot. Nekem bevált. Azelőtt a Nivea arctonikokkal próbálkoztam, de csípte a szemem. Ez nem csípi a szemem, leszedi a sminket is. Kombinált bőrre nagyon jó. Ajánlani tudom. A 400ml elég 4 hónapig is, úgy, hogy minden nap használom