Best of Beauty 2019

dzsungelszem

Regisztráció dátuma: 2017. február 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bio-Oil

Bio-Oil
2019. július 15.

Egyik nyáron sajnos borzasztóan kipattogott a bőrőm az államnál, bőrgyógyász lett belőle. Elkeseredésemben találtam rá erre az olajra valahol és állítom, hogy ennek köszönhetem, hogy nem maradtak mély hegeim! Örökké hálás leszek!

Update: Újra vettem és ismét csodát művel a bőrömmel. Látványosan szebb lesz tőle! Sajnálom, hogy másoknak nem vált be.

Annabelle Minerals Ásványi Alapozó

Annabelle Minerals Ásványi Alapozó
2019. május 4.

Tegnap kaptam meg a rendelést, már alig vártam, hogy kipróbáljam. Szerencsére sikerült eltalálnom a színt, de tényleg csalókák az oldalon lévő árnyalatok... Na de a lényeg! Életem alapozója! Tökéletes, természet végeredmény, baromi sokáig tartott az arcomon, alig kopott valamit nap végére. Imádom! Remélem sokáig elég lesz a 10g-os adag, mert akkor nagyon megéri! A korrektor is fantasztikus! Pattanásos arcomból kb. porcelán baba bőrt csinált! És külön örülök az összetevők miatt, elsősorban ezért is rendeltem meg, hogy hátha jót tesz a bőrömnek. Biztos, hogy újra veszem!

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2019. május 4.

Nem bírtam ki, hogy ne vegyem meg, pedig nem volt rá szükségem. Akciósan kb. 1000 ft-ba került, így nem nagy veszteség ha netán kaki a termék. Nem vártam tőle sokat, meg amúgy is ez egy bb krém, ha valakinek kell a magas fedés akkor úgyis alapozót vesz.. Naaa de ez nagyon király bakker! Korábban az olajmentes verziót vettem párszor,mert erről mindig lebeszéltek a barátnőim.. legközelebb hallgatok a megérzéseimre! Faszán lefedi a pirosas pattanáshelyeket, kellemes érzés, természetes, olyan mintha nem lenne semmi az arcomon. Hétköznapokra tökéletes, semmivel sem rosszabb mint az 5000 ft-os társai! Kíváncsi vagyok hosszabb távon mit nyújt, de eddig megvagyok vele elégedve!

Update: Hosszabb távon használva azért kiütköznek a hátrányai... pl.: csak pár óráig tartós, hamar átfénylik és kb mindent befog amihez hozzáér. A színe sajnos nekem is sötét, pedig én nem tartozom a legvilágosabb színűek közé, de ez inkább medium, mint light... Ahogy fentebb is írtam, ez egy bb krém, nem alapozó, árban is elég baráti, úgyhogy nem érzem magam becsapva. Hétköznapokra, városba szaladgálásra elhasználom, de nem hiszem, hogy újra venném.

Helan Tonka & Pepe Rosa EDP

Helan Tonka & Pepe Rosa EDP
2019. április 25.

Ez az az illat amiben egésznap fürödni akarok, és magamon érezni minden percben. Kicsit túlcsordulok a parfümök imádatában, de ez az illat az ami totál elveszi az eszem. Örök szerelem!

Biomed Körömvirág Krém Forte

Biomed Körömvirág Krém Forte
2019. február 26.

Mindig ehhez térek vissza, hiába kísérletezek más drágább krémekkel ez a legjobb. Pikk-pakk rendbe teszi a sebes, gyulladt arcomat. Próbáltam körömvirág olajat is de az sem olyan hatékony mint ez, egyszerűen nincs párja pedig én már tényleg rengeteg mindent próbáltam. Örök hála!

HairClinic Extra Kapszula

HairClinic Extra Kapszula
2019. január 24.

Még csak két hete szedem, de lassan ki sem látszok a babahajakból. Eredetileg hajhullásra vettem, mert a festék miatt nagyon nagyon hullik a hajam, ezen még annyira nem látom, hogy segített volna, de azért optimista vagyok! Napi két tablettát szedek, és nem bántam meg hogy kiadtam rá ennyi pénzt, mert már most látványos eredményei vannak. Jaa és az utóbbi két hétben a bőrőm is letisztult, sokkal szebb mint volt, ami nálam nagy szó, mert eddig szinte állandó volt a gyulladás rajta. Hé emberek, csodaszer!

Update: Lassan a végére érek a 3 hónapos kúrának. Teljesen helyrehozta a hajam, rengeteget nőtt és dúsult is a kúra alatt! Mikor elkezdtem szedni éppen vállig ért (szőkített, dauerolt hajam van), most a hátam közepéig megnőtt (és nekem tényleg k*rva lassan nő a hajam)!! Szívem szerint szedném megállás nélkül, de majd vissza térek rá nyáron is egy újabb hajturbózásra. Napi két tablettát szedek reggel-este. Jó szívvel tudom ajánlani bárkinek, aki szeretne egészséges hajat! Próbálkoztam sokféle vitaminnak, de eddig egyik sem hozott ilyen eredményeket. Én biztos, hogy minden évben fogok egy-két ilyen kúrát tartani!

Naturol Rozmaring Olaj

Naturol Rozmaring Olaj
2019. január 18.

Nagyon jó, amióta ezt használom elég hetente 1x hajatmosni. Előtte aromaxosat vettem, hatását tekintve ugyanazt hozza csak ez dm-ben pár száz forinttal olcsóbb, neten feleannyi. Hajmosás után egy literes palackba teszek kb 10 cseppet, azzal öblítem át egyszer, majd még pár cseppet belemaszírozok a fejembe. Gyorsan fogy, nem spórolok vele, de nekem nagyon megéri!

Eveline Cosmetics Expert C Világosító Metál Vitamin Arcmaszk 3 az 1-ben

Eveline Cosmetics Expert C Világosító Metál Vitamin Arcmaszk 3 az 1-ben
2019. január 17.

Huh tényleg nagyon jó, szép lesz tőle a bőröm, csak úgy ragyog! Árát tekintve is nagyon jó, kb 300 ft körül van 2 adag. Állandó helyet kapott a polcon

Foreo Luna Fofo

Foreo Luna Fofo
2019. január 11.

Már nagyon régóta nézegettem, de sokalltam az árát ezért nem vettem meg korábban. Viszont most úgy jöttek ki a dolgok, hogy meg tudtam venni és már használom is pár napja. Az alapötlet szerintem nagyon jó, akik pőrproblémákkal szenvednek azoknak felcsillan a szemük, hogy áh ez lesz az! Legalábbis én ezt éreztem. Kefés arctisztító készüléket használtam eddig, azzal tudom összehasonlítani. A meglátásaim: nincs hozzá részletesebb használati utasítás, így kicsit szenvedős az elején hogy akkor most mit hogy kell csinálni. Az alkalmazással csak kb. 10 perc után sikerült összekapcsonli, addig vibrált össze vissza. Én megszoktam hogy kb. 5percig sikálom a fejem, mire tisztának érzem, ezért ez a 50 mp. nagyon rövidnek tűnt. Azt gondoltam nah most jól kidobtam a semmire 30.000 ftot.. De most pár nap elteltével azt tudom mondani, hogy tényleg használ és nem tudom hogy csinálja de szebb a bőröm tőle, olyan szép selyemfénye van. Kíváncsi vagyok hosszú távon mik lesznek az eredmények.. 4 csillagot adok egyenlőre az ára miatt és mert még nem győzött meg teljesen.

Aromax Rozmaringolaj

Aromax Rozmaringolaj
2018. december 28.

Annyira jó! Nem is értem korábban miért nem használtam! Alig zsírisodig a hajam mióta ezt használom, előtte 3-4 naponta mostam, most 6-7! Plusz nagyon puha lett tőle a hajam és dúsult is! Viszont elég gyorsan fogy, lehet megpróbálok olcsóbbat keresni.