e13

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. október 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Kell a púder! Szemhéjpúder

Kell a púder! Szemhéjpúder
2015. július 10.

Mesés színek, hatalmas választék, kiváló minőség! Csak jókat tudok mondani ezekről az ásványi szemhéjporokról. Púder pénteken ismertem meg a termékeket, azóta a szívem csücskei, szinte minden nap őket használom. Első körben a Gladly-t, Tan-t és Lucky Me-t szereztem be, illetve pirosítóból a Peach-et, de szeretném még bővíteni a készletet. A púder pénteket mindenkinek csak ajánlani tudom, Gabi egy tündér!!! :) A termékeket ki tudjátok próbálni, de előre szólok, a sok csodás szín közül nagyon nehéz lesz választani, én legszívesebben az összeset hazavittem volna. Egyértelműen 5* ;)

Soins Ekcéma Krém

Soins Ekcéma Krém
2015. június 1.

Nagyon megszerettem! 5-6 nap alatt rendbe hozta a több helyen gyulladt, ekcémás bőrt a kezemen. Nagyon sok mindent kipróbáltam már ekcémára, eddig ez hozott látható eredményt a szteroidos krémeken kívül. Egy nap többször is használom, éjszakára pedig jó vastagon bekenem vele a kezem. Nekem kb 5-10 perc kell, hogy rendesen beszívja a bőröm és ne legyen olajos, viszketésre is csak ajánlani tudom. :)

Clinique Chubby Stick Intense

Clinique Chubby Stick Intense
2015. január 16.

Nekem Two Ton Tomato árnyalatban van és imádom! Gyönyörű piros, hidratál és egyenletesen kopik. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Yves Rocher Krémes Alapozó

Yves Rocher Krémes Alapozó
2015. január 16.

Igaz, hogy száraz bőrre ajánlott, de most télen az én zsírosodásra hajlamos/kombinált bőrömre tökéletes. Szerintem szépen fed, könnyen eldolgozható, nekem a tégelyes megoldással sincs bajom, tiszta alapozó ecsettel nyúlok bele és a kézfejemről viszem fel az arcomra az alapozót, de egyébként ha jól tudom hobbi boltokban lehet spatulákat is kapni, amivel talán egyszerűbb a kiszedése.

Essence Fantasia Highlighter

Essence Fantasia Highlighter
2013. február 14.

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Én szinte egy egész napot kutattam megfelelő highlightert, ami nem túl drága, de mégis jól funkcionál. Már épp kezdtem lemondani a dologról, hogy nekem szép highlighterem lesz, aztán rátaláltam erre a gyönyörűségre a Rossmann-ban. Nem is volt kérdés, hogy megvegyem-e ennyi pénzért. Azóta szinte minden nap használom, akár pirosító fölé akár csak magában, hangulatfüggő. :)

NYC Smooch Proof 16H Lip Stain Ajakfilc

NYC Smooch Proof 16H Lip Stain Ajakfilc
2013. február 14.

Ezek szerint ezzel az ajakfilccel kapcsolatban megoszlanak a vélemények. Gondoltam megnézem, hogy mik a vélemények, azt hittem legalább 4 csillagot kap. Én nagyon elégedett vagyok vele, először a 490es presistent pink árnyalatot vettem meg, ez egy élénk rózsaszín árnyalat, mindenki dícsérte rajtam, egyszer egy sminküzletben még az eladó is megkérdezte, hogy mit használok, mert annyira szép a színe. A második kedvencemet a múlt héten szereztem be 494-es smooch proof árnyalat. Egyszerűen imádom, pirosas, bordós árnyalat, ezt is mindenki dícsérte. Az tény, hogy egy kicsit szárít, de én néha teszek fölé ajakápolót. Szerintem nem kopik, vagy ha kopik, akkor legalábbis nálam egyenletesen, nem vettem észre változást. Nagyon tartós, egyáltalán nem hagy nyomot poháron annak ellenére, hogy sötét színei vannak. Lehet vele enni, inni, bulizni, mindenhogy fent marad. Kicsit talán túlságosan is tartós, de alkalomra tökéletes. :)

Essence Cherry Blossom Girl Ajakceruza

Essence Cherry Blossom Girl Ajakceruza
2013. február 14.

Én még régebben vettem meg akciósan a világosat, úgy emlékszem az utolsó darab volt egy sérülttől eltekintve. Nos, nekem azóta is a polcomat díszíti, talán kétszer próbáltam felkenni, de mintha egy újsághoz csomagolt ajándék Barbie rúzzsal bajlódtam volna. Sajnos nekem egyáltalán nem vált be, pedig a színe mesés, nagy reményeket fűztem hozzá. De az előttem szóló ötletét kipróbálom majd, és megnézem hogyan funkcionál pirosítóként. :)

Balea Bodycreme Vanille

Balea Bodycreme Vanille
2013. január 30.

Nekem sajnos nem vált be. Sem illat szempontjából, sem hidratálásban.

Balea Frozen Rhabarber Testápoló

Balea Frozen Rhabarber Testápoló
2013. január 30.

Szerintem csak tavaly nyáron volt elérhető, mert azóta sajnos nem láttam ilyet egy dm-ben sem. :( Az illata fogott meg engem is, amiatt vettem meg. Bőrszárazságra nem igazán funkcionált jól, de az illata...az nagyon hiányzik, amiatt biztosan újra venném, ha lenne. :)

Avon Színmegújító Ajakrúzs a Teltebb Ajkakért

Avon Színmegújító Ajakrúzs a Teltebb Ajkakért
2012. november 11.

A Shimmer peach árnyalat van meg, megvagyok vele elégedve, a számmal nagyjából megegyező színe van, hétköznapokra tökéletes viselet, viszont kicsit szárít. Talán egy árnyalattal sötétebb, mint a katalógusban.