E329

Regisztráció dátuma: 2013. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. március 17.

Sajnos begyulladtak a szemeim tőle. Amikor használtam szép szempillákat csinált, bàr az elején nagyon sok festéket vett fel a keféje.

Avon Gel Finish Körömlakk

Avon Gel Finish Körömlakk
2014. július 24.

Fabulous árnyalatban vettem meg és nagyon szeretem. Nemcsak a színe hanem a könnyen kezelhetősége és az állaga is 5 csillagot érdemel. A száradásról sajnos nem sokat tudok írni, mert én mindig kb 20 percet hagyom száradni a biztonság kedvéért. 1 rétegben is gyönyörű, de mégis 2 rétegben hozható ki a szín maximum belőle.

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2014. március 6.

Sajnos 2x is otthagytam a Rossmannban, mert féltem tőle, hogy a tetszetős külső mögötti tartalom 0 "tudás" van. A férjem beszélt rá, hogy (mivel akciós) vegyem meg. Milyen jól tettem, hogy hallgattam rá. Eddig csak száraz hajon próbáltam ki, de a végeredmény lenyűgöző volt a hajam könnyen kifésülhető, puha és fényes lett. Az illata nem jön be annyira, de ez sem akadályoz meg abban, hogy a maximális 5 csillagot kapja. Remélem nem fogják kivonni a forgalomból!

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2014. március 6.

Az illata nagyon jó. Nedves és száraz hajra is használom. Nem nehezíti el, sima és fényes lesz tőle a hajam. Olcsó és hozza amit ígér.

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2013. augusztus 22.

Nagyon jó az illata, nagyon szeretem, hogy nem szárítja ki a bôröm. A kiszereléssel is meg vagyok elégedve. Sokáig ez lesz a kedvenc. :)

Essence Körömlakk Szárító Szérum

Essence Körömlakk Szárító Szérum
2013. augusztus 22.

A második üveg ilyet gyűröm. 2 kicsi gyerek mellett elengedhetetlen. Pillanatok alatt megszárítja a körömlakkokat, nagyon szeretem!

Moyra Excellence Mattító Fedőlakk

Moyra Excellence Mattító Fedőlakk
2013. augusztus 22.

Nagyon szépen mattítja a lakkokat, de nagyon óvatosan kell vele bánni, mert ha túl sokat teszünk a körömre, akkor a száradás után a feleslegnél kifehéredik. Ez nem tetszik benne, ezért a 4 csillag.

Moyra Neon Matte Effect Körömlakk

Moyra Neon Matte Effect Körömlakk
2013. augusztus 22.

Nekem a 702-es árnyalat van meg. 2 rétegben kentem fel a körmömre (alaplakk nélkül). A lábamon 2 hetet bírt (elkezdett lenőni így le kellett mosnom). A kezemen 2 napot és pattogott lefelé.Kicsit fénylő lakk, de én a Moyra mattító lakkjával szoktam lefedni így gyönyörű matt lesz.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2013. augusztus 22.

Az Essence szemöldök ceruzával együtt szoktam használni. Erről a palettáról a világosabbat. Nagyon szeretem, mert tartós és gyönyörű színe van. A csomagolás miatt -1 csillag.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2013. augusztus 22.

Ez az első szemöldök ceruzám. Előtte nem tartottam fontosnak a szemöldök sminkelését, kiemelését. A fejemet verem a falba, mert ez a ceruza nekem fantasztikusan bevált. Egyre kell figyelni, mindig a lehető leghegyesebb legyen a ceruza és finom mozdulatokkal kell felvinni. Ha reggel sminkelek vele estére sem mosódik el, pedig a két rosszcsontom simogat állandóan (nem törődve a gondosan felvitt 5 perces sminkemmel) és még így is tartós imádom!!! Gyakran használom az Essence Szemöldök Ápoló Készlettel együtt.