Earl Grey

Regisztráció dátuma: 2013. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Make Up Forever HD Invisible Cover Alapozó

Make Up Forever HD Invisible Cover Alapozó
2014. június 6.

Ez a legjobb alapozó, amit eddig életemben használtam, olyan mintha nem lenne rajtam semmi, mégis nagyon szépen fed. Nekem bevált <3

Sisley Tropical Resins Complex Oil Free Purifying Combination/ Oily Skin

Sisley Tropical Resins Complex Oil Free Purifying Combination/ Oily Skin
2013. február 16.

Szuper, nagyon hatásos pórusösszehúzó és nem fénylik tőle a bőröm. Emellett kellemes állaga van és gyorsan beszívódik.

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír

Neutrogena Visibly Clear Spot Stress Control Bőrradír
2013. január 26.

Kellemesen frissít és finoman radíroz, de nekem nem adott olyan pluszt, amitől emellett a termék mellett maradtam volna.

Montale Vanille Absolu EDP

Montale Vanille Absolu EDP
2013. január 26.

Egyik kedvenc parfümöm, nagyon édes, cukros vanília illat. Csak édesszájúaknak :)

The Body Shop DeoDry Fresh & Floral Alumíniummentes Deo Stift

The Body Shop DeoDry Fresh & Floral Alumíniummentes Deo Stift
2013. január 25.

Nagyon szeretem, tökéletesen dezodorál!! És alumínium mentes is. Amióta megtaláltam, csak ezt használom :) <3

The Body Shop Chocomania Tusfürdő

The Body Shop Chocomania Tusfürdő
2013. január 25.

Kellemesen csokis illata van, de nekem a Sephora csokis testradírja sokkal jobban tetszik, valahogy lágyabb, kicsit vaníliásabb.

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2013. január 23.

Melcsusz, szerintem ez elég jó. De ha zsíros a bőröd, akkor mindenképp az olajmentes változatát ajánlanám.

Balea Dusche&Creme Cocos&Tiarablüten Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Cocos&Tiarablüten Tusfürdő
2013. január 20.

Nekem annyira mű illata volt, hogy alig vártam, hogy elfogyjon. Elsőre a boltban kellemesnek tűnt és főleg olcsónak, de a folyamatos használat során úgy éreztem egy gumigyárban fürdök.

Dior Dolce Vita

Dior Dolce Vita
2013. január 20.

16 éves korom óta imádom ezt az illatot, először a Skála Metróban szerettem bele, ahol ki volt téve egy illatminta-állvány és lehetett belőle fújni, ahogy az ember elment mellette :) Hamarosan ajándékba megkaptam az első üvegemet belőle és azóta is nagy a szerelem :) Furcsa volt nekem, hogy szerintem ez egy vidám illat, nyugodtan hordhatják fiatalok, sok ismerősöm szerint viszont inkább érett nőkhöz illik.

Lush Therapy Masszázstömb

Lush Therapy Masszázstömb
2013. január 20.

Nagyon kellemes az illata, furcsa mód nekem az a problémám vele, hogy túl nagy. Mire elhasználnám, kezd avasabb illata lenni és ahol megfogom a tisztaságáról sem vagyok meggyőződve... Szerintem ebben az esetben a kevesebb több lenne :)