Easy Come Easy Go

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Aloe Vera Bodygel 90%

Balea Aloe Vera Bodygel 90%
2020. augusztus 20.

Bőrre kenve kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, de éjszakára nem gond, reggelre teljesen beszívódik és pihepuha bőrt kölcsönöz.

Én viszont elsősorban a hajamra vettem, a göndör fürtjeimnek nagyon jót tesz. Leave-in után nyomkodom a vizes fürtjeimbe, majd tárcsával megszárítom a hajam. Eredmény a csigagöndör séró. Imádom! Minden bongyorinak, aki követi a cgm-et - akár teljesen, akárcsak félig-meddig - ajánlani tudom.

Essence Prime+ Studio Mattító + Pórus Minimalizáló Primer

Essence Prime+ Studio Mattító + Pórus Minimalizáló Primer
2020. augusztus 13.

Én csak pozitívat tudok mondani erről a termékről. Nagyon kellemes az arcbőrömnek, én a hidratáló krém után, alapozó alá viszem fel. Egész nap tartós tőle a smink, nem csillog át a honlokom még a nap végére sem. Plusz észrevehetően szebb tőle az arcom. Nem tudom, hogy egy pattanásos, aknés bőrt rendbetesz-e, kétlem, de az én vegyes/kombinált bőrömnek teljesen megfelelő. Mindemellett még pénztárcabarát is.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2020. július 5.

Nekem egyáltalán nem jött be.. Az essence-s vízálló szemhéjtus tartósságban és pigmentáltságban is messze leveri.. Arról nem is beszélve, hogy nekem borzalmasan nehéz vele dolgogni. Próbáltam más ecsettel is felvinni, de vagy túl sok vagy túl kevés anyagot vesz fel az ecset. Mindenesetre nem dobtam ki még, néha ha ráérek és alkotó kedvemben leszek talán megpróbálkozok vele, de az fix hogy a reggeli '10 perc alatt feldobok egy sminket' rutint lehetetlen végrehatani ezzel.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2020. július 4.

Már hónapok óta ezt az alapozót használom, eddig még 1x kellett újravennem, nagyon sokáig elég, pont annyira fed, amennyire kell, és nincs az a kellemetlen érzet az arcomon, ami sok alapozónál. Jól el lehet dolgozni, nem csillan át nap végére sem.

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Bio-Tech Restore Sampon
2020. április 13.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékcsaláddal kapcsolatban. Beszaladtam a drogériába, le volt akciózva félárra a balzsammal együtt, fogtam megvettem, nem gondolkodtam. Amikor kipróbáltam, az első, ami nagyon rosszul esett: a szaga!!!! Te jó ég, csak szerintem van olcsó hajfesték szaga? Nagyon irritáló, annyira megbántam, hogy nem szaglásztam meg a boltban, de tanultam az esetből. Nekem nem hagy semmi ragacsos érzetet a hajamon, szépen felhabzik és ki tudom öblíteni, de semmi extra. Frissen mosva szép fényes, könnyen fésülhető, de harmadnap már nem tudom leengedve hagyni a hajam. Egyébként is gyorsan zsírosodik, ezt nem tudom a sampon hibái közé sorolni.

Rimmel Wonder’Full Szempillaspirál Argánolajjal Extreme Black

Rimmel Wonder’Full Szempillaspirál Argánolajjal Extreme Black
2020. április 13.

Nagyon szerettem ezt a szempillaspirált. Hatalmas pillákat csinált, nem volt csomós és nem pergett le a szemem alá nap közepéig. Mindig nagyon hamar elfogyott a többi szenpillaspirálokhoz képest, havonta-kéthavonta kellett újravennem. Azonban az utóbbi két alkalommal, amikor vettem... Hatalmas csalódás. Az utolsó előtti alkalommal a Rossmannban vásároltam, akciós volt, ha jól emlékszem, féláron vettem. Amikor kezdtem reggel a szokásos sminkelős rutinomat, furcsa volt, hogy felkentem, és nem a várt hatás jött. Vagy 5 rétegben kentem fel, de mintha semmi nem történt volna , hozzáteszem nagyon hosszú pilláim vannak, de ezzel mintha csak átfestettem volna egy kicsit feketére, semmi több. Oké, betudtam annak, hogy biztos régi volt, ezért is volt féláron. Még egy párszor próbálkoztam vele, aztán kidobtam. Mígnem 1 hónappal ezelőtt rászántam magam, újraveszem, hisz régen szerettem nagyon. Nem volt akciós, semmi. És ugyanez! Esküszöm hiába ugyanaz a csomagolás, szerintem valamit megváltoztattak. Nagyon dühítő, kár érte. Soha többé nem veszem újra.

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém

Yves Rocher Bourbon Vanília Kézápoló Krém
2018. február 15.

Nagyon jó kis kézkrém, szépen ápolja a kezemet, a csomagolása pedig nagyon praktikus, a legkisebb táskában is elfér. Az illata pedig a már megszokott és ellenállhatatlan Bourbon Vanília.

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő
2018. február 15.

A héten beugrottam az Yves Rocher üzletbe, ahol kerestem a régi csomagolásban lévő változatát, és először azt hittem, teljesen megszüntették. Majd az eladó mutatta meg, hogy mostmár új csomagolásban van, így meg is vettem. Szerintem sokkal intenzívebb kávéillatot is kapott, egyszerűen mennyei, reggelente ezzel fürödni olyan, mintha meginnék 3 csésze kávét! 😂 Isteni, és egyáltalán nem szárítja a bőrömet sem. 5* természetesen.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2018. február 13.

A Notinoról rendeltem egy parfümöt, és termékmintában volt ez az alapozó hozzá, a 120-as árnyalat. Gondoltam merész leszek, kipróbálom milyen. Előtte direkt megnéztem az itteni véleményeket, és nem örültem a 3,5 csillagos értékelésnek, de gyerekek, ez valami fantasztikus! Másnap már szaladtam is a drogériába megvenni, a 120-as árnyalata tökéletesen illeszkedett az arcom színéhez, és isteni érzés, olyan, mintha nem leneáne rajtam semmi, de mégis egyenletesebbé teszi az arcbőrömet. Nekem 5*!!!

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2017. december 21.

Évek óta ezt használom a szemöldököm megrajzolására reggelente. Kedvező az ára, egész nap tart, nem kenődik el. Használatkor sosem jönnek ki szálak a szemöldökömből, meg lehet tanulni óvatosan bánni vele. Szóval az évek, meg a rutin! 🙄😀