Ebaba26

Regisztráció dátuma: 2019. január 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 2.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Live Urban Metallics Hajfesték

Schwarzkopf Live Urban Metallics Hajfesték
2020. május 10.

A 092 lángoló vörös árnyalatot használtam. Kb. a hónaljamig ér a hajam, de két doboz elment rá sajnos, de csak azért, mert egy nem fogta be annyira jól. Igaz, sötétbarna az eredeti hajszínem, sokat volt festve, aztán tavaly visszafestettem sötétbarnára. Na erre ment rá ez a vörös/piros, és a 2 festékkel csodás színe lett! Tökéletesen befogta a sötét hajamat, élénk lett (igaz, nem piros, mint a dobozon, de élénk vörös). Már kb. 1 hónapja volt festve, még látszik benne a szín, de szépen kezdett kikopni, halványulni. Nekem bejött :) Mondjuk nem is féltem tőle annyira, mert régebben voltam már vörös, és sejtettem, hogy igazán piros ettől sem lesz a hajam :)

RdeL Young Holo Nails Körömlakk

RdeL Young Holo Nails Körömlakk
2020. január 19.

A 01-es Dreamland árnyalatban vettem meg, és ez lett a kedvenc körömlakkom. Bár szoktam hozzá néha fedőlakkot is használni, nálam önmagában is elég tartósnak bizonyult (más márka lakkjai 2 napi mosogatás után eltűnnek a körmömről). Nagyon szeretem a színét, gyorsan szárad, így nálam eddig 5/5 :)

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás

Serical Latte Tejproteines Hajpakolás
2019. augusztus 24.

Keratinos kezelés után ajánlotta a fodrászom, ő ezt használja az üzletben. Ma megvettem, remélem, nem csalódom, mert eddig úgy tűnik árban jobban megéri, mint a drogériás kiszerelésűek, illetve a fodrásznál is mindig puha a hajam tőle :) Ma volt a kezelés, pár nap múlva update :)

Update! Azt hiszem, megvan az új kedvencem :) Használtam pakolásként is, 15-20 percet hagyva a hajamon, de volt már balzsam is, amikor siettem (1-2 perc után lemostam). Szárítás közben kicsit megijedtem, mert ragadt a hajam, de utána extra puha mindig. Az illatát is szeretem, és plusz pont a kiszerelése. Jelenleg megérdemli tőlem az öt csillagot, remélem, hosszú távon sem kell csalódnom :)

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés
2019. június 24.

Kétszer csináltattam. Először nyáron (júliusban azt hiszem), mert a pára, izzadás kikezdte az amúgy is göndör, száraz hajam. Nagyon imádtam, és kb év végén kezdett visszaállni egyenesből a saját eredeti formájába a hajam. A másodiknak a tartósságára már nem emlékszem (évekkel ezelőtt volt), mostanában pedig az anyagiak miatt nem is álmodtam róla, hogy újra megcsináltatnám. De nekem bevált, úgyhogy most újra spórolok rá :)

Avon True Aranycsillámos Alapozólakk

Avon True Aranycsillámos Alapozólakk
2019. április 27.

Nem is tudom... Szeretem, mert szép fényt ad, bár az arany csillogást nem vettem észre rajta. Azért vettem meg, mert törik a körmöm és itt jó véleményeket olvastam. Már használom egy ideje, minden más alaplakkomat félretettem miatta, de sajnos azok a körmeim, amik eddig törtek, most is törnek. Nyilván azok vannak nagyobb "terrornak" kitéve (mutató-és középső ujj jobb kézen), de rajtuk nem segített, a többivel meg eddig se volt gond :(
Ettől függetlenül, mivel szép, ápolt hatást biztosít és gyorsan szárad, 3 csillagot kap.

Clear Skin Pórustisztító Orrtapasz

Clear Skin Pórustisztító Orrtapasz
2019. február 24.

Szeretem, bár a fekete (aktív szenes?) változata valamivel hatékonyabbnak tűnt. De teszi a dolgát, szemmel látható az eredmény, úgyhogy 5/5 :)

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2019. február 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá, lévén, hogy elvileg problémás bőrre van. Nem használtam minden nap (lehet ez volt a baj?), pici mennyiséget vittem fel, este a lemosásnál mégis olyan volt a vattakorong, mintha fél kg alapozót használtam volna. Arról nem is beszélve, hogy nem sokkal az elkezdése után kiújult az akném, így pláne nem mertem tovább használni, és bőrgyógyász lett a vége :/ 1 csillag, mert legalább a színe nem olyan, mintha túl sokat álltam volna a szoláriumban.

Himalaya Herbals Hajhullás Elleni Sampon Koffeinnel

Himalaya Herbals Hajhullás Elleni Sampon Koffeinnel
2019. január 13.

Hajvitaminnal együtt használom, láthatóan kevesebb a kihullott hajszál hajmosás közben, pedig régen az öblítés - samponozás után a kezem, vállam tele volt hajjal. Balzsamot is használok utána, kicsit nehéz kimosni, mert nekem ragacsos lesz a hajam tőle (gondolom a ricinusolaj miatt), ezért 4 csillag.

Alterra Hajkúra Gránátalma és Aloe Vera

Alterra Hajkúra Gránátalma és Aloe Vera
2019. január 13.

Már a második tubust használom belőle. Őszintén szólva, úgy szoktam, mint egy balzsamot, hajmosás után pár percig hagyom és lemosom, de ha van időm, minimum fél órát rajta hagyom. Imádom! Már kiöblítésnél sokkal puhább tapintású, simább az én megkínzott, alapból is göndör - kócos hajam. Szárítás után is elképesztően puha :) Az illatát is szeretem, szóval tőlem 5 csillagot kap :)

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2019. január 2.

Két hónapja szedem, a második dobozt vettem meg nemrég. Mostanában sampont is váltottam, de a vitamint jóval előbb elkezdtem, és pozitív véleménnyel vagyok róla.
Bár a hajam nem nőtt (legalábbis látványosan), de ezt betudom a sok károsításnak, vasaló, hajfestés. Viszont! Egyre több és hosszabb babahajam van a tarkómnál. Minden harmadik nap mosok hajat és még a harmadik napon is puha, pedig régen nagyon zsírosodott. Hajmosás közben sok vizes hajszál lepte el a kezemet, vállamat, hullott nagyon, de mára ez is megszűnt - maximum 1-1 kósza szál marad az ujjaim között, de látványosan javult ez a dolog. Pattanásaim eddig is voltak, nem tűnt fel hogy több lett volna, nagyobb étvágyam nem lett az eddiginél, talán a kúra elején, de azóta az is visszaállt.
Én szeretem, de a hajnövésről nem tudok nyilatkozni.. :)