Edaru

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. április 28.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Coastal Scents 10 Blush Palette

Coastal Scents 10 Blush Palette
2012. november 24.

Nagyon jó paletta. Rendkívül pigmentált, eszméletlen jó színek vannak benne (olyasmik, mint a Nars vagy a Sleek pirosítók). Bármikor újravenném és rendszeresen használom. Bármelyik eddigi arcpírpalettámat hajazza, mindenkinek ajánlom.

Coastal Scents Classic Detail Mini Natural Ecset

Coastal Scents Classic Detail Mini Natural Ecset
2012. november 24.

Nagyon jó ecset. Rendkívül jól lehet vele precízen dolgozni és valóban pontos a szálvágása, nem hullik a szőre. Simán megállja a helyét a professzionális ecsetek között. Nagyon szeretem és mivel már hónapok óta használom, többször is mostam már, így valóban kijelenthetem, hogy még semmi baja.

e.l.f. Minerals Ajakrúzs

e.l.f. Minerals Ajakrúzs
2012. június 25.

Nagyon szeretem a minerál rúzsokat, mert nem túl krémesek és fényesek, hanem porszerűen beivódnak a számra. Persze akinek cserepesedésre hajlamos a szája, annak érdemes előtte picit bebalzsamozni. De szerencsére nekem ilyen gondom nincs. Nagyon jó ez a rúzs, bár én a csavaros ceruzás kiszereléseket jobban kedvelem, de ajándékba kaptam. Tartós, gyönyörű a színe és nekem rendkívül kényelmes a viselete. Aki teheti és szereti az ilyen stílusú rúzsokat, próbálja ki, mert nagyon jó árban kaphatóak.

e.l.f. Szemhéjalapozó

e.l.f. Szemhéjalapozó
2012. június 25.

Bármikor újra venném, semmi különbség az Urban Decay és e között a primer között, csak az, hogy ez lényegesen olcsóbb. Szépen elterül a bőrön, nagyon jól a helyén tartja a festéket, nem ül be a redőkbe, szépen kihozza a festékek színét és nagyon-nagyon kevés kell belőle. Hihetetlenül megéri, rendkívül jó termék. Hogy lehet ilyen olcsó?

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2012. június 25.

Olcsó, de jó, bár nem túl tartós. Nekem 2 napot bír és utána mindig lepattogzik valahol, bár szerintem ez körömfüggő is és nem minden esetben a lakk hibája. Egész szép színekben kaphatóak. Nekem csak az a hátrány, hogy úgy vettem észre gyorsabban beszáradnak (besűrűsödnek), mint pl. a Barry M lakkjaim és nem olyan tartósak felkenve, ráadásul 2 nap után elvesztik a fényüket. De mivel olcsó, ezért ha gyorsan akarok divatos körmöket végülis megfelel.

Barry M Nail Paint Körömlakk

Barry M Nail Paint Körömlakk
2012. június 25.

Nekem az indigo és a shocking pink van meg és valami mesések a színek, ráadásul nagyon gyorsan szárad. Néhány mosogatást is kibírtak, nem pattogzódnak le, bár nem kockáztattam és 1-2 alkalom után gumikesztyűt húztam. Szépen tartják a fényüket, szóval én nagyon meg vagyok elégedve ezekkel a lakkokkal. A barátnőmnek a dusky mauve van meg és tényleg ritka szép árnyalat, lehet még nem is láttam ilyet (?)

Essence Marble Mania Pirosító

Essence Marble Mania Pirosító
2012. június 25.

Gyönyörű a színe, ezért is vettem meg. Azonban mikor felhelyeztem egyszerűen eltűnt. A szín mintha teljesen lekopott volna és csak apró csillámok maradtak, vagyis inkább fényporok. Nagy csalódás volt, pedig tényleg szép összepréselve :-( Sajnos nem ez az első eset, hogy így járok az essence-vel. Jó a csomagolás, meg minden, de maga a beltartalom ... Azonban ha jól lealapozzuk a bőrt és nem folyékony, hanem por alapra tesszük, akkor picit jobban működik a festék.

e.l.f. Studio Bronzosító Paletta

e.l.f. Studio Bronzosító Paletta
2012. június 25.

Imádom! A warm árnyalat van meg nekem és nagyon szépek a színei, akár külön-külön, de keverve is használható. Tartós és tényleg nagyon szép színű. Igazi bronzer nagyon jó árban.

e.l.f. Studio Wrinkle Refiner Ránctalanító Toll

e.l.f. Studio Wrinkle Refiner Ránctalanító Toll
2012. június 25.

Gyors segítség a nyúzott szemkörnyékre. Valóban azonnal feltölti a ráncokat, kisimítja a bőrt és nagyon jó alapot biztosít a festékeknek. Szuper az orrnyereg ráncokra is, mert halványítja őket és a homlokot is feszesíti. Meglepően jó termék és remek árban kapható.

Colgate Plax Whitening Szájvíz

Colgate Plax Whitening Szájvíz
2012. június 25.

Nem tudom ki hogy van vele, de nekem nagyon nem jött be az íze és fájtak tőle a fogaim. Az tény, hogy órákon át friss lehelletet biztosít és amikor fogmosás után este lefekvés előtt öblögettem még reggel is jó érzésű volt a számnak, de egyszerűen nem bírom az ízét és fájnak a fogaim tőle. Maradok a jól bevált Aquafresh-nél