eddina

Regisztráció dátuma: 2012. október 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 24.
Bőrprobléma: -

Zara With Love

Zara With Love
2016. augusztus 2.

A környékünkön nincs is Zara, véletlenül keveredtem nyaralás közben egy üzletbe :) Ebbe az illatba úgy szerettem bele, hogy nem is szeretem az édes illatokat! Ez valami isteni! Ráadásul vicc, hogy 1500Ft-ra volt leárazva, most be is pánikoltam, hogy kivonják a forgalomból?

Signal White Now Glossy Chic Fogkrém

Signal White Now Glossy Chic Fogkrém
2016. július 1.

Nagyon kellemes ízű fogkrém, de semmi extra fehérítő hatást nem érzékeltem :)

Yves Rocher Jardins Du Monde Indiai Gyapotvirág Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Indiai Gyapotvirág Tusfürdő
2016. május 22.

Finom illat, és nem szárítja a bőröm!!!! (Nekem szinte minden)

Cerruti 1881

Cerruti 1881
2016. május 22.

Évek óta hűséges voltam a Calvin Klein Euphoria Forbiddenemhez, szeretem, ha egy illat az enyém, azonosítják velem, nem nagyon váltogatom. Ajándékba kaptam, gondoltam is, hogy na, mit kezdek majd vele...de azért kipróbáltam és nagyon-nagyon bejött! Egyszerre tiszta, nőies, nagyon jól működik rajtam, azóta már vettem magamnak! Szeretem <3

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. október 29.

Nagy micellás víz rajongó vagyok, sminklemosónak is ezeket használom. Sajnos ez olyan szinten kiszárította a szemem körüli bőrt, hogy hihetetlen :( Kb. mint akinek árpa+allergia egyszerre van. Ami érdekes, hogy az arcomat nem "bántotta", de ezek után inkább kuka lett a vége.

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz

L'Oreal Paris Sublime Soft Micellás Víz
2015. október 29.

Nekem valamiért nem szedte le rendesen a sminket és a flakon is iszonyat. Ha valaki csak arctisztításra használja, beválhat.

La Roche-Posay Respectissime Extension Szempillaspirál

La Roche-Posay Respectissime Extension Szempillaspirál
2015. október 29.

Véletlenül fedeztem fel közel egy éve karácsonyi csomagban, és ez az első spirál, amire le is cseréltem a Lancome szerelmeimet. Tényleg gyönyörű fekete és az én rövid, semmilyen pilláimat kiválóan hosszabbítja; ívet sajnos nem ad neki, de így is tökéletes, az eddigi legjobb!

Christian Lacroix Bijou For Her EDP

Christian Lacroix Bijou For Her EDP
2015. október 29.

Ez valami szörnyű pacsuli...túl szúrós, nem is tudom. Mondjuk azt sem, miért vettem egyáltalán avonos parfümöt...

Garnier Micellás Arctisztító Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Garnier Micellás Arctisztító Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2015. október 4.

Gondoltam lecserélem a Biodermát....kuka lett. A második használat után kimarta a szemem körül a bőrt, napokig tartott, amíg rendbe jött. Sensitive?! Ez?!

Erborian CC Krém SPF45

Erborian CC Krém SPF45
2014. április 18.

2013. november 11. Csuda jó dolog ám a termékminta, mert magamtól az életben nem találtam volna rá erre a krémre...Parfüm mellé kaptam CC-krém mintát, de mivel bevált BB-krémem van jó ideje, hetekig csak pakolásztam ide-oda. Aztán amikor próbát tettem vele, teljesen letaglózott: alapvetően egy hidratáló krém, benne pici golyócskákkal, amik tökéletesen alkalmazkodtak a bőrömhöz, gyönyörű, egységes képet ad! Bár az ára nem túl szimpatikus, annyira pozitív volt a tapasztalatom a mintával, hogy szaladtam megvenni! Bízom benne, hogy hosszú távon is ilyen csodálatosan teljesít!

Update: azóta is használom, továbbra is nagy a szerelem!