Edi001

Regisztráció dátuma: 2012. június 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. június 11.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schauma Sea Buckthorn Vital Vitalizáló Sampon Homoktövis Kivonattal

Schauma Sea Buckthorn Vital Vitalizáló Sampon Homoktövis Kivonattal
2016. március 19.

Pozitív irányban nagyot csalódtam ebben a samponban. A Schaumának már minden típusát kipróbáltam már és egyik sem vált be nekem igazán a legutálatosabb mind közül (számomra) a 7 gyógynövényes. Az illata fogott meg elsősorban, ami egy szupi mandarinos, gyümölcsös illat. Ezzel a samponnal 1 nappal kitolódott a hajmosásom, illetve ettől nem viszket a fejbőröm sem. Nekem balzsam sem kell utána. Egy darabig ennél maradok azt hiszem! :)

Balea Ultra Sensitive Sampon

Balea Ultra Sensitive Sampon
2015. május 1.

Érdekes, hogy nekem viszketett tőle a fejbőröm. Hiába sensitiv....

Labello Fruity Shine Peach

Labello Fruity Shine Peach
2015. január 11.

Szuper illata van, de számomra a hatása semmit sem ér sőt még jobban kiszárította az ajkaimat, éppen tegnap dobtam a kukába.

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra (régi)

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra (régi)
2014. december 22.

Nem igazán fűztem hozzá nagy reményt, de minden esetre egy gyógynövényes sampont kerestem, ami tényleg igazán hat és jó a hajnak. A hajam nagyon elvékonyodott a festéstől és egyéb vegyszeres samponok használatától (head&shoulders, panten, wella stb.) És ami a legrosszabb, hogy elég sok hajam is kihullott az elmúlt 1 év alatt. Használtam már efféle "natúr,, samponokat (alverde, dr. organic, csalán sampon), de mindegyikkel volt problémám. Ezt a sampont 1 hónapja használom és kb. háromnegyedét használtam már. Én kétszer mosom meg vele a hajam és másodjára rajta hagyom párpercet. Illata és állaga jó, másodjára felhabzik. Sajnos eléggé szárít és ezért kell balzsamozni persze. Hatása nálam, hogy sokkal kevesebb hajam hullott ki és nincs fejbőr irritáció a használata után. Kúra szerűen érdemes szerintem használni. Összességében az ígéretét beváltja.

Avon Care Tápláló Kézkrém Kakaóvajjal

Avon Care Tápláló Kézkrém Kakaóvajjal
2014. december 6.

Legjobb kézkrém életem során... Este bekenem és reggel nagyon puha lesz tőle a kezem és ráadásul szupi illata van.

Herbária Csalán Sampon Száraz Hajra

Herbária Csalán Sampon Száraz Hajra
2014. november 10.

Azért vettem meg, hogy hátha csökkenti a hajhullásomat, illetve hogy kicsit natúrabb cuccal mossam a hajam. Mosás után eléggé gubancos a hajam. Illata elmegy (mamókás)a hatása még várat magára, de a fejbőröm nem viszket tőle.

Update: Egy hét használat urán le kell vonnom a csillagokat... Nagyon gubancos a hajam amit még balzsamozást követően is nehéz kibogozni, illetve eléggé szárít is és tartást sem ad a hajnak hiszen kiszárítja a hajszálakat is.

Kallos Méz Balzsam

Kallos Méz Balzsam
2014. november 6.

Nekem is elég büdi az illata.... Én pár csepp mézet szoktam bele rakni. A hatása egész jó.

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre

Nivea Men After Shave Balzsam Érzékeny Bőrre
2014. október 30.

Párom illata és a kedvence is. Soha mást nem használ csak ezt. Szép a bőre tőle, nem pattog ki és finom az illata is.

Vital Erbum Forforasebo-Active

Vital Erbum Forforasebo-Active
2014. október 29.

Vaki próbálta már? Nekem gombás a fejbőröm, ez talán jó lehet rá?

Himalaya Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Himalaya Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal
2014. október 26.

Kedvenc és a legjobb arcradír, amit valaha használtam, csak ajánlani tudom mindenkinek!!! :)