Edina1015

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal

Aromax Ricinusolajos Hajpakolás Argánolajjal
2017. november 18.

A ricinus csodát művel a szempillámmal, klassz olaj, a hajamra viszont a nehéz állaga miatt nem szeretem. Ezért a kiszerelésért viszont odáig vagyok. Úgy két órát hagytam fent fólia és törölköző alatt, natúr samponnal könnyedén kimostam, és a száraz hajvégeimet újraélesztette! Kedvencemmé vált első használat után.

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás

Schwarzkopf Essence Ultime Caviar+ Hair Renew Hajpakolás
2017. október 9.

Kivételesen fáj a szívem, amiért valóban betartja, amit ígér. A simaság viszont nem túl előnyös az enyhén hullamás hajamnak. Szépen kiegyenesíti a tincseimet. Ezért nem vonhatok le pontot, mert valóban táplál és finom az illata. Kipróbáltam mosás előtt száraz hajon, fóliába és törölközőbe csavarva fél óráig és úgy is szuperjó az eredmény.

Armonia Natural Biotin Sampon

Armonia Natural Biotin Sampon
2017. október 2.

Vékonyszálú hajam van, ebből kifolyólag sérülékenyebb, ezért mindig ügyelek az ápolására. Felfigyeltem egy lósampon hirdetésre, ami turbo hajnövekedést ígért. Felcsillant a szemem. A lósampon nem volt raktáron, így emellett döntöttem. Professzionális sampont használok, de korábban már használtam biot és akkor bevált.
Kellemes vele hajat mosni, kevés elég belőle, a 400 ml sokáig elég lesz. Így ebben a kiszerelésében nem is drága. Kizárólag a samponnal mostam meg a hajam, hogy megnézzem mit tud. Könnyű volt kibontani, és miután megszárítottam, csak ámultam. Olyan jó tapintású lett, selymes és már erősebbnek érzem :)
Kíváncsi vagyok mit mutat, ha következő alkalommal a csodaszereimet is bevetem... a hajnövesztő hatására még inkább.
Első használat után a kedvencem lett!

UPDATE: Eltelt kettő hónap. Továbbra is a kedvenc samponom, többé nem akarok mást használni! Érezhetően és látványosan erősödött és dúsabb lett a hajam. Hajnövesztő hatása is bizonyított havi 3 centiméterrel, ami nálam kiemelkedő. Csúcsszupersampon!

Eveline Slim Extreme 4D Mezo Push-Up Intenzív Mellnövelő Szérum

Eveline Slim Extreme 4D Mezo Push-Up Intenzív Mellnövelő Szérum
2017. július 27.

Nem terveztem még, hogy véleményezek, ugyanis még csak néhány alkalommal használtam. Azt azonban meg kell jegyeznem, (bár tudom, nem ez a fő szempont) hogy isteni az illata! Nagyon kellemes ilyen illatfelhőben ébredni :) Bízom benne funkcióját is betölti és pozitív véleménnyel térek vissza.

Avon Viva La Vita Testápoló

Avon Viva La Vita Testápoló
2017. július 27.

Kaptam egy Femme testápolót, aminek nagyon szerettem az illatát. Elfogyott, indultam újat beszerezni. Megillatoztam a többi kencét is és akkor lettem ebbe szerelmes. Nem vagyok nagy avonos, de ezek a parfümös krémjei varázslatosak és szuper áron kapható. Kellemesen hidratál és egész nap illatozok.

Alverde Sejt Aktív Éjszakai Krém Kék Hibiszkusz

Alverde Sejt Aktív Éjszakai Krém Kék Hibiszkusz
2017. július 7.

Bár még csak egy este használtam, de muszáj megdicsérnem! Az agyonreklámozott krémek megviselték az egyébként nem problémás arcbőrömet. (Kettő tégely is ott díszeleg a polcomon alig használt állapotban, mert nem tudom elhasználni, nem bírja a bőröm) Jött a megvilágosodás, váltok naturkozmetikumokra. 30 évesen már a bőröregedés megelőzésére is gondolva választottam éjszakára ezt a krémet a kis vadrózsa olajjal kiegészítve. Mire az ágyba értem szépen beszippantotta a bőröm és azt éreztem, hogy lélegzik. Mintha megkönnyebbült volna a bőröm.
Várom a folytatást és a pozitív tapasztalatokat.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2017. július 7.

Elsődleges célom, hogy az arcbőrömet visszavarázsoljam egészséges állapotára és megelőzzem a bőröregedést. Áttértem a naturkozmetikomkra, mert a szuperjó reklámos krémek rendesen megviselték. Az Alverde krémjeimhez választottam ezt az olajat. Még az ismerkedésnél tartunk. Este használom krémezés előtt. Az illata valóban vad :D, de nem is amiatt vettem. Szépen beszippantotta a bőröm, érezhetően ápol és várom néhány hét múlva milyen tapasztalatokkal gazdagít.

Faith In Nature Bio Teafa Szappan

Faith In Nature Bio Teafa  Szappan
2017. július 5.

Sajnos elcsábítottak a reklámok és nem megfelelő arckrémeket választottam. Úgy döntöttem áttérek a natúr kozmetikumokra, mert az arcbőrömnek kezd elege lenni a sok vegyszerből. 30 évesen ragyásodok... még tinédzser koromban sem voltak! Először ezt a szappant szereztem be és jól választottam. Bár kicsit szárít, de arcmosás után mindig krémezek, ez nem okoz gondot. Nagyon jól tisztít és már néhány nap után látom a pozitív változást. Boldogság!

Diadermine Lift+ Super Filler Nappali Krém

Diadermine Lift+ Super Filler Nappali Krém
2017. július 3.

30 évesen már nem csak a ráncok megelőzése fontos számomra, hanem a már kialakult mimikai ráncok mélyedésének elkerülése. Kezdek áttérni a natur kozmetikumokra, és feltett szándékom volt, hogy a borzasztó Nivea arckrémemet is arra cserélem, de a Müllerben ez a krém olyannyira felkeltette az érdeklődésem, hogy adtam neki egy esélyt. Megbántam. Ez egy téli éjszakai arckrém. Így a 30 fokban még ezt is elviselném, ha a felét betartaná, amit ígér. Kettő hónapja használom, bizonyára több idő kell az eredményért, de az arcbőröm egyre problémásabb, már nem merem az arcomra kenni. A kis kapszuláit elhasználom, de attól sem vagyok elájulva.

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs

Rimmel Kate Moss Matt Ajakrúzs
2017. június 7.

A 40-es árnyalatot vettem meg. Szép halvány barack szín, nagyon szeretem, nagyon jól mutat a barna bőrön. Nem a legtartósabb, de ár érték arányban kielégítő.