Edina1313

Regisztráció dátuma: 2018. január 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. január 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eye Shadow Palette

Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eye Shadow Palette
2020. október 12.

Az egyik legjobb paletta, amit eddig használtam, igen, porol, de ezt ellensúlyozza a palettával elkészíthető minőségi szemsmink. Nagyon kihasználható, szolíd és füstös szemsmink is készíthető vele, a tartóssága is 5*.

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2020. július 1.

Imádat!!! Nagyon szeretem az édes illatokat és ez az! 2. legtartósabb illatom, a Lancome la nuit tresor után.

Apivita Hidratáló Sampon

Apivita Hidratáló Sampon
2020. február 29.
(!)

Ezzel az értékeléssel még adósa vagyok a krémmániának, mivel tesztelésre kaptam a terméket, de egy-két használat után még nem akartam véleményt alkotni. A terméket így már majdnem egy hónapja használom, amít ígér azt tényleg teljesíti, megfelelő tisztító hatással bír, a fejbőrt és a hajat is szépen ápolja és dícséretes az összetevő listája is, viszont nekem sajnos a termék használata mellett 3 naponta hajat kell mosnom, más, hasonló összetevőjű termék esetén ez kitolható 4 napra. Hajmosást követően 2 napig gyönyörű a hajam, szárításkor megfelelően formázható, viszont a 3. napon nagyon bezsírosodik a hajam (hajtőnél, hajvégeknél egyaránt) és a nap végén elkerülhetetlen az újabb tisztítás, így e miatt ez nálam 4 csillagos termék.

Thomas Sabo Eau De Karma

Thomas Sabo Eau De Karma
2019. december 31.

Kedvenc illatjegyeimmel készült, rajtam hosszan tartó, igazi nőies, elegáns.

Isana Micellás Arclemosó Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Isana Micellás Arclemosó Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2019. október 21.

Sajnos ez a termék nekem nagyon nem jött be. A szemem kipirosodott és nagyon égett tőle, tiszta vízzel le is kellett mosnom, az arcom is nagyon kipirult használat után. Érzékeny bőrre egyáltalán nem ajánlom.

Bioderma Hydrabio Szérum

Bioderma Hydrabio Szérum
2019. október 15.

A kedvenc szérumom, nagyon jól hidratál, feltölti a bőrt. Pihe-puha arcbőrt eredményez. Nekem bevált. A 40ml gyorsan elfogy, így sűrűn be kell szerezni, ami nem annyira jó, mert nem egy olcsó termék.
2019.10. A termékcsalád arckrémét használom már hosszú távon, más hatóanyagú szérumokkal kombinálva, így jelenleg ezt a terméket nem használom, de lehet, hogy a későbbiekben még visszatérek hozzá. Továbbra is egy jó terméknek gondolom, tette a dolgát.

Oriflame My Naked Truth EDT

Oriflame My Naked Truth EDT
2018. október 20.

Egyik kedvenc illatom (volt). Kár, hogy már nem gyártják. Nagyon kellemes, kis púderes, édeskés illat. Az üvege is gyönyörű. csillagos 5!!! A kedvencem!

Jeanne Arthes Boum EDP

Jeanne Arthes Boum EDP
2018. október 20.

Kellemes kis gyümis-virágos parfüm, 2000Ft-ért jutottam hozzá a 100ml-es kiszereléshez. Jó választás volt, nem igazán tartós, de ilyen mennyiségből bátran lehet újra fújni.

Bioderma Atoderm Testápoló Tej

Bioderma Atoderm Testápoló Tej
2018. október 20.

Nagyon jól hidratál, nem irritál, újra vevős lesz.

Cosrx Aloe Vera Oil Free Moisture Cream

Cosrx Aloe Vera Oil Free Moisture Cream
2018. október 20.

Érzékeny bőrömnek tökéletes, könnyű, géles textúra, nappali használatra ajánlom.