edina66286628

Regisztráció dátuma: 2017. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Lacalut Aktív Fogkrém

Lacalut Aktív Fogkrém
2018. február 7.

Végre újra fényesek a fogaim, hála ennek a fogkrémnek. Mostmár csak ilyet fogok venni!

Elmex Gél

Elmex Gél
2018. január 5.

Több hónapja használom, egy héten egyszer ahogyan kell. És hát semmilyen változást nem csinált a fogaimmal, nem fogom újravenni.

Garnier Pure Active Arcradír Pattanásokra és Nyomaikra

Garnier Pure Active Arcradír Pattanásokra és Nyomaikra
2017. november 23.

Meglepett a mentolos illata, nem is értem miért nem jelzik a tubusán, hogy mentolos. Arcradírnak szerintem gyenge, viszont nagyon tetszik ahogy hűsíti a bőrt.

Eveline Bio Depil 9in1 Szőrtelenítő Krém

Eveline Bio Depil 9in1 Szőrtelenítő Krém
2017. november 23.

10 percig hagyom fent mindig, aztán egy rongyal letörlöm az egészet. Az eredmény szinte tökéletes! Én csak hónaljon használom, irritációt egyáltalán nem okoz és még az illata is tetszik. Lábra viszont egyáltalán nem ajánlom, mert oda sokat kell kenni és hamar elfogy az egész.

FLP Aloe First Natural Soothing Spray

FLP Aloe First Natural Soothing Spray
2017. november 5.

2017. július 11.
Szánalmas amit itt írnak (gondolom sokan a cég alkalmazottai), hogy mennyi mindenre jó ez a már-már istenített spray. Fogfájásra? Akinek fáj a foga az menjen fogorvoshoz, meg egyébként is miköze van egy elszuvasodott fognak egy hidratáló spray-hez?
Talán elkellene olvasni mi van a tubusra írva, csak egy kevés angol nyelvtudás kell hozzá, de azért lefordítom: „NYUGTATÓ, HIDRATÁLÓ HATÁSÚ BŐRÁPOLÓ KÉSZÍTMÉNY ALOE VERA GÉL TARTALOMMAL”. És hátul még az is ott áll bekeretezve, hogy „KIZÁRÓLAG KÜLSŐLEG ALKALMAZHATÓ”. Akkor miről is beszélünk? Semmi többet nem tud annál, hogy nyugtat és hidratál. Gyantázás után mindig befújom vele a lábam, de másra nem tudom használni, az arcomon nem segített SEMMIT. Egyébként használat után ragacsos érzést ad, de ez érthető is az Aloe Vera tartalma miatt.

UPDATE: Az a baj, hogy ez a lötty se nem nyugtat, se nem hidratál. SEMMIRE SEM JÓ! Hiába befújom vele a lábam gyantázás után, vagy nem ér semmit, vagy csak jobban kivörösödik. Amikor befújom vele az arcom és véletlenül a szemembe megy, olyan érzés mintha sampon menne bele, szörnyen csíp és szúr. Nyáron pedig amikor leégett az arcom és befújtam vele, sokkal vörösebb lettem tőle és nagyon csípett is. SZÖRNYŰ! SENKINEK NEM AJÁNLOM. Tudtam hogy csak külsőleg alkalmazható, de azért egyszer torokfájásra is kipróbáltam és szintén nagyon csípett és undorító ízt hagyott maga után. Ezt a sok kamu véleményt pedig nemkell elhinni, mert 90%-ukat a cég alkalmazottai írják és semmi sem igaz belőlük!!! Én sajnos bedőltem neki, de legalább tanultam belőle, hogy egy külsős cég termékeiről írt véleményeket soha nemkell elhinni. Az pedig szörnyű, hogy még haj dúsítására is ajánlják, amikor kéken-fehéren ott áll hogy ez egy bőrápoló készítmény (lenne). PÉNZKIDOBÁS VOLT!

Lancôme Creme Radiance Arclemosó

Lancôme Creme Radiance Arclemosó
2017. szeptember 6.

Arcmosás közben azonnal érződik a matt hatás. Szépen tisztít, és nagyon kevés is elég belőle!

Got2b "Tüskés Ragasztó" Hajzselé Giga Erős

Got2b "Tüskés Ragasztó" Hajzselé Giga Erős
2017. szeptember 6.

Szerintem isteni az illata, olyan citromos - vaníliás. Nagyon kevés is elég belőle, és tényleg kitart a következő hajmosásig. 5* !

Garnier Fructis Grow Strong Sampon Gyenge, Töredezésre Hajlamos Hajra

Garnier Fructis Grow Strong Sampon Gyenge, Töredezésre Hajlamos Hajra
2017. szeptember 2.

Nagyon kellemes az illata, kedvencem lett.

Elmex Fogszuvasodás Elleni Szájvíz

Elmex Fogszuvasodás Elleni Szájvíz
2017. július 22.

Nagyon kellemes, édeskés íze van, hasonlít a fogkrémére. Nincs benne felesleges színezék és egyáltalán nem mar.

Parodontax Fluorid Fogkrém (régi)

Parodontax Fluorid Fogkrém (régi)
2017. július 17.

Lehet hatásos, de ez az erős sós íz elviselhetetlen!