EdinaEdina55

Regisztráció dátuma: 2018. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dermaflora Argan Oil Gél Stift

Dermaflora Argan Oil Gél Stift
2020. február 4.

2 hónapja használom és féltem a vélemények miatt de a dm-ben nagyon viszik gondoltam ez meggyőző lehet. Keveset kell belőle tenni mert akkor hagyhat nyomot, az illata nem változott rosszá pár óra után . Az aluminiumos deo után is volt kicsi szag sport után így ez nem zavar ennél ha kb 8 órája fent van már szerintem az teljesen normális dolog. Nekem tetszik az illata , kellemes. Megnyugtató , hogy minden mentes.Sokáig elég egy tubus, nekem 2 hónapig pedig minden reggel használom. Megérdemli az 5 csillagot. Újra veszem.

Colgate Total Advanced Whitening Fogkrém

Colgate Total Advanced Whitening Fogkrém
2019. december 16.

Évek óta használom, néha meglátok valami mást mint most az Oral B új fogkrémjét , ami jó is nagyon, de mindig vissza kell térnem a jó öreg Colgate Total Whitening-re. Egész egyszerűen ettől látom a fogamat a legfehérebbnek. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A többi dolgát is elvégzi de nagyon tud fehéríteni. Szeretem és megérdemli az 5 csillagot.

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Hajpakolás

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Hajpakolás
2019. december 5.

A leírt pozitív vélemények alapján választottam ezt a hajpakolást és nem bántam meg. Egy dolgot akartam tesztelni mi a jobb hajmosás előtt felvinni a maszkot száraz hajra vagy hajmosás után még kicsit nedves hajra. Hajmosás után amúgy sem szeretek még 30 - 40 percet várni a pakolással majd újra lemosni és szárítani a hajat ezért is vittem fel előtte száraz hajra. Göndör a hajam de ki tudtam a krémmel bontani. 25 percig hagytam rajta majd a zuhany alatt kétszer megmostam a hajam, a szokásos balzsam és utána a szárítás. Nagyon szép puha lett a hajam tőle. Az illata nekem is nagyon tetszik, isteni. Megérdemli az 5 csillagot.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2019. december 3.

1 éve rendeltem a samponnal együtt. Megdöbbenten olvasom ezt a rengeteg 5 csillagos véleményt. Göndör hajam katasztrófává vált tőle. Adtam neki több esélyt, mert nagy reményekkel rendeltem meg, kiindulva abból, hogy a tejes , gabonás pakolás nagyon jó volt a hajamnak és nagyon sokáig használtam őket. Egybeállt a hajam tőle és szinte semmi volumene nem volt. Nem vált be, levittem vidékre anyukáméknak , ők már majdnem elhasználták a sampont, a balzsammal nem tudom mi lesz mert senki nem használja, sajnos csak az 1 csillagot tudom megadni neki... :(

Foreo Luna Mini 2

Foreo Luna Mini 2
2019. december 3.

Mindig azt hittem, hogy ez csak egy újabb hype és pénz lehúzás. Rengeteg reklámot dobott be az insta, rákattintottam és 26 ezer forintra le volt értékelve a notino.hu-n. Megvettem. Nagy a faggyútermelésem de nem annyira vész hogy látszana , pattanásos bőröm van, tele mitesszerekkel. Szerencsére csak közelről látszik az egész. Amikor kibontottam feltettem töltőre. Miközben töltőn volt többször próbáltam bekapcsolni , sikertelenül. Kiderült csak akkor lehet bekapcsolni amikor kihúzzuk a hátulról a töltőt. Már pánikoltam, hogy nem jó... De jó , szerencsére. Azonnal megcsináltam egy tisztítást de először csak simma vízzel. Tökéletesen leszedte az összes zsírt az arcomról, picit úgy éreztem mintha kitágította volna a pórust is, pedig nem csak kiszedte a lerakódást. Megmondom őszintén kicsit kézzel nyomkodtam egy kicsit a beragadt mitesszereket , amit sikerült úgy felpuhítani ezzel ,hogy így ki is jött azonnal minden erőlködés nélkül. utána a nyomkodás miatt fertőtlenítetttem, Este megint rámentem de a neutrogena clean and defend géllel használtam már . Megmondom őszintén , fájt. Kiszárította a bőröm és picit piros is lett néhány helyen. Hidratálni kellett. MÁsnap este megint használtam és megint ugyanaz tapasztaltam, mintha sok lenne a bőrnek. MIvel leszedi a zsírt ezért a bőröm elkezdett még több faggyút termelni és rendesen zsírosnak érzem ha nem kenem be krémmel akkor meg feszít. Mivel tökéletesen tisztít úgy döntöttem csak heti 1x fogom használni tisztítás gyanánt és utána hidratáló maszkot fogok feltenni mint a heti mélytisztító rutin. Erre nekem tökéletes és nem bántam meg hogy megvettem. Nagyon jól tisztít , a munkáját amiért van, elvégzi. Örülök neki és ajánlom. Csodálkozva olvasom hogy van aki napi 2x használja... Mindegy nekem ez lesz a heti tisztító . Ajánlom megvenni annak ,aki hezitál, megéri. Az öt csillagot is meg kell adnom pont azért mert amiért van azt tökéletesen megcsinálja.

Schwarzkopf Beology Regeneráló Szulfátmentes Sampon

Schwarzkopf Beology Regeneráló Szulfátmentes Sampon
2019. december 1.

Drága volt de megvettem mert csodát szerettem volna látni a hajamon de még mindig nem olyan drága mint a L'oreál Kerastase termékek, gondoltam hátha ez is megjárja. Sajnos nem. Az illata fantasztikus, de már amikor felkentem akkor éreztem, hogy ez nagyon nehézzé teszi és összegubancolta az amúgy göndör hajam. Na, már most a göndör haj kibontása ha a sampon összegubancolja.. . nehéz volt kibontani... Lezsírosította a tövét de úgy hogy még a 2. hajmosás után sem tökéletes a 3. után kezdett visszaállni a hajam a régi kerékvágásba. Elviszem anyukáméknak vidékre , ők majd elhasználják, kidobni nem dobom ki , ahhoz túl sokat fizettem érte :((

L'Oreal Elseve Total Repair 5 Low Shampoo Gentle Cleansing Cream

L'Oreal Elseve Total Repair 5 Low Shampoo Gentle Cleansing Cream
2018. február 27.

Göndör a hajam és bevált! sok rosszat olvastam róla de nem igaz, nagyonjó!