edinaldri

Regisztráció dátuma: 2016. június 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revlon Professional Uniq One Super10r Hajmaszk

Revlon Professional Uniq One Super10r Hajmaszk
2020. november 1.

Szerintem nagyon gyenge termék. Fodrász ajánlotta balayage festés után. Spray változatával együtt használtam, alig vártam, hogy elfogyjon. “Szerencsére” a nagy kiszerelés ellenére gyorsan fogy, mert sok kell belőle. Amellett, hogy semmit nem ér, még drága is. Soha többé nem veszem újra, és még azon is elgondolkodtam, hogy hagyjam-e egyáltalán, hogy ezzel a termékcsaláddal fesse a hajam a fodrász....

SYOSS Repair Therapy Hajbalzsam

SYOSS Repair Therapy Hajbalzsam
2018. január 8.

Utálom!
Jó pár évvel ezelőtt, mikor nagyon reklámozták a syoss termékeket a tv-ben, én is vettem párat. A csomagolása és a sok reklám nagyon meggyőző volt... aztán elkezdtem használni... kár volt. A hajam olyan zsíros hatású lett tőle hajmosás után mint meg soha. Évekig rá se néztem, aztán valamiért megvettem ezt a sz*rt és az előbb használtam. Ami először feltűnt, hogy nem jó az illata és rengeteg kell belőle. Aztán hajszárítás után a hajam egyszerre volt száraz és ragacsos, pedig rendesen kiöblítettem. Most itt vergődök, hogy újra meg kellene mosni a hajam, mert undorító a tapintása. Soha többe Syoss...

Totes Meer Premium-Maske Repair

Totes Meer Premium-Maske Repair
2017. augusztus 2.

300 Ft-ért vettem akcióval a Rossmannban. Azt hittem lemosós maszk lesz, de nem. Utálom ezeket a mini csomagolású arckrémeket, meg úgy egyáltallán az arckrémeket. Egy van, amit el tudok magamon viselni, mert szinte teljesen beszívódik. Na hát ez közel sem olyan. Szerintem borzasztó büdös és nagyon zsíros. Az illatának semmi köze a többi holt tengeri arcpakolás illatához, inkább olyan, mintha romlott lenne, de nem az, ennek ilyen szaga van. Nagyon sokáig elég lesz az biztos, főleg amilyen nagy lelkesedéssel használom. Ebben a nagy melegben tuti, hogy nem fog beszívódni rendesen, még reggelre se... Semmilyen luxus érzetet nem nyújt, inkább ondorító. Csak azért nem mosom le, mert itt mindenki jókat ír róla, és várom a csodát reggelig. Ha bekövetkezik, visszajövök.

Dr Kelen Selfsun Dark Tan Önbarnító

Dr Kelen Selfsun Dark Tan Önbarnító
2017. augusztus 2.

Kevésbbé büdös, mint a többi önbarnító. Utálom a szagukat, de ettől nem fordul fel a gyomrom. A tubusba beleszagolva kellemes kávé illatú, de bőrön ez is büdös. Nagyon vékony rétegben kentem fel az egész testemre egyenletesen bemasszírozva fürdés után. Nem radíroztam és nem is krémeztem előtte. Nagyon halványan, egy árnyalatot barnultam tőle, kb ezt az eredményt vártam. Nem lettem sárgarépa színű és foltos sem, nem fogta be az ágyneműt se. Sokféle barnítót használtam már, az első egy-két használatnál lettem csak foltos, mert úgy kentem őket, mintha hagyományos testápoló lenne. Szerintem ha megtanulja az ember használni ezeket a krémeket, akkor egyiktől sem lesz foltos. Az arcomat és a nyakamat kentem be utoljára, aztán aloeverás krémmel még átmentem ezeken a területeken, nehogy úgy járjak, hogy nem veszem észre, hogy nem kentem el rendesen. Direkt nem mostam meg a kezem miután használtam, mert kiváncsi voltam, hogy mennyire sárga, ha sokat és rosszul használja az ember. Azt kell mondjam, nem olyan vészes. Egyenlőre 5 csillag. Biztosan elhasználom, újravenni nagyon kevés terméket szoktam, plusz nekem amilyen vékony rétegben kenem elég lesz egész télig heti 1-2 használattal.

Aquolina Pink Sugar EDT

Aquolina Pink Sugar EDT
2017. augusztus 2.

Én 2010 körül ismertem meg ezt az illatot az egyik barátnőm által. Az üvegbe beleszagolva elborzasztott, de rávett, hogy fújjak egy kicsit magamra. Valamiért minden parfümnek más illata lesz a bőrön, hát ennek is. Beleszerettem. Vettem is egy sajátot. Egy, maximum két fújás egy egész napig kitart. Mi is vattacukornak hívtuk. Sajnos nem sokkal később a környékünkön is lehetett kapni gagyi utánzatokat hasonló illattal és ez nagyon kiábrándított, mert én érzékeny vagyok az illatokra, és igenis éreztem a különbséget a 7000 forintos eredeti és a 800 forintos utánzat között. Kibrándultam, undorodtam tőle, az üveg alját már a szekrénybe fújkáltam, hogy fogyjon. Egy pár héttel ezelőtt újra rátaláltam, és bár már nem kedvenc, de nem emlékszem az utánzat illatára és néha jól esik magamra fújni. Az tény, hogy ezt tényleg mértékkel kell használni, mert a 3. fújásnál már émelyítő annak is, aki szereti.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2016. október 27.

Sok jót hallottam róla, gondoltam kipróbálom. Hát... vettem durván 2000 Ft-ért egy üveg vizet... Nem tett semmit az arcommal, se rosszat, se jót... Kizárt, hogy még egyszer újra veszem. Sminklemosásra szinte alkalmatlan. Kínomban már úgy használtam el, hogy 100%-os illóolajat csepegtettem bele, így legalább jó volt az illata, és valamennyire tisztábbnak is éreztem a bőröm.

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2016. október 27.

Ajándékba kaptam még tavasszal azt a változatot, amelyik hűsíti az ajkakat, mentolos érzetet adva. Ár-érték arányban szerintem korrekt. Nyáron nem olvad bele a tubusba, télen pedig nem keményedik bele. Illata, állaga jó, viszonylag sokáig fent marad. Nekem bevált, viszont ennek a fajtának egy hátránya van, ha télen használom, szó szerint fázik tőle a szám. :D Viszont nyáron kellemesen hűsít.

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal
2016. október 27.

Legjobb! Hibátlanul működik, nem lesz foltos, nem szedi szét a vattát, de a körömlakkot mégis eltünteti. Én a nagy kiszerelését szoktam venni, sokáig elég és nagyon olcsó is.

Balea Professional Beautiful Long Csodaszérum

Balea Professional Beautiful Long Csodaszérum
2016. október 27.

Kb. 6-700 forintért vettem meg, nagy kiszerelés, jó minőség, jó ár. Én az illatát is szerettem, bár egyik barátnőm szerint büdös. Sok nevesebb és drágább márka még csak a közelébe sem ér. Azóta mindig próbálgatok másik márkákat is, mert kicsit hígnak találtam, de se olcsóbbat, se jobbat nem találtam. Szerintem újra fogom venni.

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal

Manna Coco Szappan Teafaolajjal és Shea Vajjal
2016. október 27.

Nekem nagyon kellemetlen az illata, annyira szárít, hogy viszket és húzódik tőle a bőröm. Eleinte hatásosnak tűnt, így tovább használtam. Végül oda jutottam mikor sikerült elhagyni, hogy még zsírosabb lett tőle az arcom...