Best of Beauty 2019

edke

Regisztráció dátuma: 2012. május 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. május 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Weleda Hair Care Regeneráló Sampon Zabbal

Weleda Hair Care Regeneráló Sampon Zabbal
2016. november 18.

az en extrem erzekeny fejboromon is segitett. az sls-tartalmu samponoktol sajnos nekem mosas utan rogton hamlani kezdett a fejborom, 24 oran belul pedig teljesen zsiros volt. ezzel nincs viszketes es 2 napig teljesen vallalhato a hajam, nekem mar ez is nagy szo :) a hajvegek sem lesznek gubancosak, sprodek egyaltalan, hanem puhak maradnak. arrol nem is beszelve, hogy isteni (rozsara emlekezteto) illata van, ami napokig megmarad, meg nem is tapasztaltam ilyet.. bar az illatanyagok nem biztos, hogy jot tesznek az erzekeny borueknek :P

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2015. december 26.

Tökéletes! Dúsító hatása tényleg kevés, de még semmivel nem találkoztam, ami ennyire megemelné a pillákat. Ami még nagyon jó benne, hogy szépen szétválasztja a pillákat, nem csomósodik felvitelkor egyálalán és nem pereg.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém
2015. december 26.

En is mindig cserelgetem az arckremeimet, de ebbol mar a 2. tegellyel vettem (reggel es este is ezt hasznalom). Kellemes konnyu allaga van, de nem geles, nagyon jol hidratal, ranezesre nem gondoltam volna. Kedvencce valt, foleg, hogy masok is megjegyeztek, kevesbe piros az arcom mostanaban. :) Sminkelni is remekul lehet ra. Amugy en ertekelem, ha nincs a hidrataloban/alapozoban fenyvedo, mert altalaban kemiait raknak bele, amit sokak erzekeny bore nem bir. Igy majd en szepen hasznalok melle kulon olyat, ami megfelel.

Baba Kakaóvajas Tusfürdő

Baba Kakaóvajas Tusfürdő
2015. november 11.

ha veszek is mast neha, mindig rajovok utana, hogy nalam csak ez a kedvenc.. :)

Isana Gute Nacht Bad - Jó Éjszakát Habfürdő

Isana Gute Nacht Bad - Jó Éjszakát Habfürdő
2015. november 11.

tényleg fantasztikus az illata!

L'Angelica Officinalis 2in1 Sampon Kamillával és Lenmaggal

L'Angelica Officinalis 2in1 Sampon Kamillával és Lenmaggal
2015. június 22.

Nálam ez és a hasonló állagú (krémes) komlós társa vált be a legjobban. Később zsírosodik az amúgy szörnyű hajam tőlük,amit a teafással és a mirtuszossal vagy milyennel nem sikerült sajnos elérni. Most ezt használom, mert imádom a kamillaillatát (bár a komlósé és amúgy az összesé szuperfinom). :)

Alveola Cukorpaszta

Alveola Cukorpaszta
2015. április 12.

A forró vizes fazékba állítás tökéletes állagot eredményezett, így könnyen használható. A gyantázás is jól ment vele, már 1 hete teljes simaság, amit eddig semmi mással nem sikerült elérni, rendes gyantával sem valahogy :) Gyulladások csak azok vannak még, amik előtte is megvoltak, újat nem csinált, amit én nagy sikernek könyvelek el! :)

L' Angelica Hajerősítő Sampon Komlóval és Kölessel

L' Angelica Hajerősítő Sampon Komlóval és Kölessel
2015. február 4.

Nekem nagyon bevált: puha lesz a hajam tőle, nagyon szeretem az illatát és eddig ez segített egyedül a zsírosodáson (1 nappal tovább bírja, nekem már ez nagy szó). Jó az állaga, könnyen eloszlatható és nem is drága. Ha minden marad így, nem váltok.

MUM Illatmentes Golyós Dezodor 24H

MUM Illatmentes Golyós Dezodor 24H
2015. január 27.

Tökéletes! Eddig ennyire még nem voltam elégedett egy dezodorral sem. Szárazon tart, nem ragacsos felkenve, valóban illatmentes, így még deo-szaguk sem lesz a ruháknak..

Eveline Hydra Expert 25+ Nappali és Éjszakai Krém

Eveline Hydra Expert 25+ Nappali és Éjszakai Krém
2014. november 22.

Szerintem a legjobb krém, amit eddig próbáltam. Direkt hosszasan vadásztam itt a krémmánián, hogy miben vannak a legjobb dolgok. Ez a krém kb. magasan verte a drágább társait is, érdemes csekkolni a csoportosítós összetevőlistát, mennyiféle jóság van benne. Én ez alapján választottam ki és nem csalódtam használat során sem, sőt, a szemkörnyékem is bírja szerencsére, szóval szemkrémet sem fogok venni külön legközelebb.

Amire érdemes figyelni: hiába "kékdobozos", ebből is van életkor szerint többféle (35+ meg még egy legalább) és más az összetevőlistájuk!