Edo88

Regisztráció dátuma: 2021. június 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2021. június 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

La Rive Touch Of Woman

La Rive Touch Of Woman
2021. július 26.

Ahogy beköszönt az ősz sokszor őt választom. Kellemes, valóban sütis, vaníliás illat. De nem az a gejl cukorka féle hanem visszafogottan, lágyan. Olyan kis simulékony. Érzed hogy ott van, melenget, jól esik beszippantani az aromáját de nem megy az agyadra. 2-3 órát tart a bőrömön, ruhán még tovább. Az ára baráti ezért ezt nem rovom fel neki.

Revolution X Imogenation The Eyeshadow Palette

Revolution X Imogenation The Eyeshadow Palette
2021. július 26.

Az egyetlen Revolution palettám ami megérte a pénzét. A többi csak pénzkidobás volt. Ebben a legtöbb szín még ha hasonló is egymáshoz, jól használható, fed is nem csak a szilkében mutatós. Nagyon szeretem. Tökéletes hétköznapi sminkeket lehet vele csinálni. Végre egy paletta amiben működnek a matt színek.

Sosu By Suzanne Jackson Cle Baree and Boujee Palette

Sosu By Suzanne Jackson Cle Baree and Boujee Palette
2021. július 26.

Teljesen ismeretlen számomra márka de tetszettek a színek így látatlanban megvettem egy hölgytől online. Nem csalódtam. Nagyon pigmentáltak. Olyannyira, hogy nehéz vele dolgoznom és hamar túlzásba esem a sok gagyi szemhéjpúder után. Meg kell szokni, hogy ezzel nem kell órákig mojolni mire látszódik valami. Korrektort viszek fel egy picit a szemhéjamra mielőtt festenék rá és eszméletlen szép színeket ad. Tartós is, pedig primert nem használok. Nagyon megéri az árát. Köze nincs az eddig használt Revolution palettáimhoz minőségben.

Adidas Born Original for Her

Adidas Born Original for Her
2021. július 26.

3000 Ft volt az 50 ml-es kiszerelés és az itteni vélemények alapján vakon vásároltam de nem bántam meg. Már az eleje is nagyon tetszik. Sőt, talán azt tetszik leginkább. Olyan gyümölcsös. Imádom. Kár, hogy nem marad tovább ebben a kezdeti fázisban és hamar elillan belőle ez a friss, kissé bohókás gyümölcsorgia. Utána átvált púderesbe és már kevésbé érezhető. Nem szeretem húzni a csíkot magam után, ezzel nem is fogom az biztos. Sajnos rajtam sem túl tartós de szerencsére nem adtam el érte a fél vesémet, így elnézem neki.

Avon Scent Mix Pure Ocean Kölni

Avon Scent Mix Pure Ocean Kölni
2021. július 26.

Pár száz forintért vettem így nem húzom le nagyon. De nekem nem jött be. Köze nincs ahhoz amit a magazinban illatoltam a lapon. Tudom, hogy sok az eltérés de ennyire? Számomra tolakodó, kellemetlen. Elajándékoztam.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2021. július 26.

Nem tudom miért nem használtam őt eddig. Csak porosodott a polcon. Édes kis semmiség de nagyon tartós. Sok dicséretet bezsebelt. Azt hiszem a Rebel mellett az egyedüli Avon illat amit nagyon kedvelek.

Police The Sinner EDT

Police The Sinner EDT
2021. július 26.

Nagyon sajnálom, hogy mire sikerült megismerkednem vele, addig eltűnt a polcokról. Pedig ez egy szép hosszú szerelem lett volna, de így marad csak plátói. A KIk-ben kapható egy kézigránát alakú, csipkével bevont parfüm röpke 1000 Ft-ért. Azt használom ez helyett. Nem teljesen azonosak nyilván, de nekem rajtam eléggé hasonlít a kettő. Ebben még van 3 fújás, de nem merem elhasználni. :) Száz szónak is egy a vége, vadóc, fűszeresen édes, tartós illat volt. Imádtam.

NG Perfumes Bella Vida EDP

NG Perfumes Bella Vida EDP
2021. július 26.

Erről sem tudtam, hogy dupe amig nem láttam itt az oldalán. Sose volt még ilyen Lancome parfümöm, de ahogy elnézem nem is lesz mert kb mindenhol mindenkin ezt és hasonlókat szimatolok, így úgy érzem már nincs is szükségem rá. Ettől függetlenül nem egy rossz illat de nekem már túl elcsépelt.

Balea Copacabana Shimmer Lotion

Balea Copacabana Shimmer Lotion
2021. július 26.

Én a csillámokat észre sem vettem, csak mikor jöttem véleményt írni akkor tűnt fel, hogy bizony ebben vannak. :D Lehet szemüveget kéne váltanom? Mindenesetre szeretem az illatát. Együtt használva tusfürdővel és a kézkrémmel, nagyon szép kis csapatot alkotnak. Lehetne kicsit könnyebben eloszlatható valamint hidratálhatna jobban. Így én előttem mindig felviszek egy semlegesebb illatú, zsírosabb testápolót ami megoldja mind két korábban említett problémámat.

Balea Copacabana Kézkrém

Balea Copacabana Kézkrém
2021. július 26.

Imádom a tusfürdővel és a testápolójával egyetemben. Igazi nyári illat.