eeeee

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sally Hansen Insta-Dri Top Coat

Sally Hansen Insta-Dri Top Coat
2022. október 4.

Jaj de nagyon nem szeretem! Nem kaptam a Big Shinyt, ezért kipróbáltam ezt, de teljes pénzkidobás volt. Nagyon sokáig gyűrődik, benyomódik az alatta lévő lakk, gusztustalan lesz vele a manikűr. Hamarabb megszárad a lakkozás egy nem gyorsszárítós olcsó fedőlakkal, mint ezzel a 3000 forintos csalódással. A tartósságára nem tudok mit írni, mert nem száradt meg rendesen, csúnya lett, így 2 órán belül lemostam.

Sally Hansen Big Shiny Top Coat

Sally Hansen Big Shiny Top Coat
2022. október 4.

Nagyon szeretem, tartóssá teszi a lakkozást és ami nekem a legfontosabb, hogy nagyon gyorsan kopogósra szárítja az alatta lévő rétegeket is. Nem gyűrődik, nem nyomódik el, két perc után mehetek a dolgomra. Többször újravettem és szeretném továbbra is vásárolni, de egy ideje nem látom a boltokban.

Chanel Coco Mademoiselle EDP

Chanel Coco Mademoiselle EDP
2022. október 3.

Néhány évvel korábbi vélemenyem nem sokban változott. Érdekes viszonyom van ezzel az illattal. Ha nem érzem meg valahol, valakin, akkor nem hiányzik, kb el is felejtem, hogy van, de ha eszembe jut akkor nagyon rákattanok és őrülten kell. Az én bőrömön egyébként nagyon virágos, kicsit öreges és pont emiatt mindig hamar rájövök, hogy ez nem az én illatom és félreteszem... majd egyszer megérzem újra valahol és kezdődik elölről a körforgás.

Rajtam édes, virágos illat, nem illik hozzám. Ez az illat nem én vagyok, de másokon tetszik, megértem mit szeretnek rajta olyan sokan.

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2022. október 2.

Nagyon szeretem, sok éve jelen van az életemben hol nagyobb, hol kisebb intenzitással, de nem tudom megunni vagy "kinőni". Számomra nem kifejezettem almás illat, finoman édeskés, kicsit gyümölcsös és sokáig érezhető, tartós illat.

Garnier Fructis Cocoa Butter Hair Food Hajpakolás

Garnier Fructis Cocoa Butter Hair Food Hajpakolás
2022. október 2.

Leírás szerint az én hajamra lett kitalálva, de valahogy mégse működik nálam. Borzasztó gubancos, rossz, durva tapintású lesz tőle a hajam és kifésülni is nehezebb ha ezt használom. Jó az illata, természetes, szilikonmentes, de biztosan nem fogom újravenni, sőt azt hiszem ezekkel a hair foodokkal se kísérletezek tovább.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2022. október 2.

Balzsamként használom, számomra émelyítő az illata, így hosszabb ideig vagy mosás után nem tudnám elviselni. Nagyon dús, vastag szálú, hullámos hajamat puhává és selymessé teszi, de szárításkor valamivel gubancosabb érzetet kelt a használata mellett, mint egy szilikont is tartalmazó balzsammal. Cserébe természetesebb, szóval valamit valamiért.

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2022. október 2.

Számomra olyan kis semmilyen. Az illata nem rossz, minimálisan hidratálja a hajam, de semmiképpen se csodaszer, nem venném újra.

Eucerin pH5 Intim Protect Intim Mosakodó Gél

Eucerin pH5 Intim Protect Intim Mosakodó Gél
2020. július 9.

Nagyon régóta használom, többször újravettem, közben kipróbáltam más termékeket is, nagy márkákat, patikait és drogériás saját márkát is, de egyik se ért a nyomába. Egy időben eltűnt, de szerencsére újra kapható. Krémes, jól habzik, kellemes tisztaságérzetet ad, nem irritál, nem borítja fel az intim egyensúlyomat és engem az illata se zavar.

Pampers Aqua Pure Törlőkendő

Pampers Aqua Pure Törlőkendő
2019. július 14.

Nagyon szeretem és a babám popsija is. Illatmentes, így használom alkalomadtán az arcára, kezére is. Nagyon jó vastag, puha, megfelelően nedves.

Pampers Fresh Clean Törlőkendő

Pampers Fresh Clean Törlőkendő
2019. július 14.

Elégedett vagyok vele, megfelelően vastag, nedves és kellemes az illata. A szenzitívhez viszonyítva ég és föld, ez egyáltalán nem szöszöl.