eeniko

Regisztráció dátuma: 2013. december 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. december 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Kopfhaut-Balance Ansatz-Balsam

Balea Kopfhaut-Balance Ansatz-Balsam
2020. október 27.

Elég sokszor mosok hajat, így akartam valamit ami kicsit megnyugtatja és táplálja a fejbőrömet. Háromszori használat után meg vagyok vele elégedve. Hajmosás után közvetlen adagolok egy kicsit a fejbőrre, inkább a választékom környékere. Olyan, mint egy kis különleges testápoló a fejbőrömre. Nem kell kimosni, de nem zsírosít egyáltalán, pedig nekem nagyon gyorsan zsírosodó hajam van. Ajánlom, egy próbát megér. :)

Frissités:
Sajnos megjelent pár dudor ott ahol használtam, kicsit begyulladt tőle a fejbőröm, pedig nem vittem túlzásba a használatátt. Azóta nem használtam.

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon

Herbal Essences Pure Megújító Argánolaj Helyreállító Hatású Sampon
2020. szeptember 8.

Őszintén szólva már nagyon sok sampont próbáltam ki, több be is vált, közöttük ez a termék is. Sajnos gyakran kell hajat mosnom, mert nagyon gyorsan lelapul, zsírosodik, tartását veszti. De mindig inkább arra törekszek, hogy azért naponta ne kelljen megmosnom a hajamat.
Az argán olajos termékek mindig csudaszép fényessé varázsolják a hajamat.. és ettől a sampontól nem is zsírosodik gyorsan. Szóval nagyon örülök! :)

Nature Box Olívaolajos Sampon

Nature Box Olívaolajos Sampon
2020. szeptember 5.

Már 2 mandula olajos nature box sampont elhasználtam, mikor vettem egy ilyet újításképpen. Nekem ettől kicsit szállt a hajam, de egyébként tetszik. Szerintem érdemes lett volna a balzsamot is megvennem, azzal együtt használva biztosan jobb. (Egyébként nekem hamar lelapuló hajam, gyorsan zsírosodó hajam van.)

Betty Barclay Pure Style

Betty Barclay Pure Style
2020. július 29.

Ez a parfüm tényleg egyszerűen nagyszerűen jó. Nagyon örülök, hogy nem az a túl édes, virágos illat, hanem egy kellemes, tiszta illat. Annyira megtetszett, hogy keresni fogom a Style by Night illatát is, ami inkább egy alkalmibb parfüm.

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2020. július 20.

Sziasztok! Nekem 03 Bold árnyalatban van meg. Igazából ez az első rúzsom, eddig csak ajakbalzsamokat használtam. Szerintem tuti választás azoknak is, akik még csak "ismerkednek" a rúzsokkal. Igazából nem is érzem, hogy ratjtam van, de nagyon szép színe, állaga van, és az illata is nagyon jó.
Talán még egy árnyalatot is fogok venni, bár ez a 03 nagyon passzol az ajkaim eredeti színéhez, így mindennapi viseletre is alkamas. Keveset kenek fel egyszerre, és szerintem egy jó balzsammal is megéri kombinálni.

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl
2020. július 18.

Én azt hiszem most nagyon jól választottam, ezelőtt kétszer vásároltam újra az Essence Maximum Definition szempillaspirált, de most ki akartam próbálni egy újat. Szerintem egy ilyen kefével nehezebb dolgozni (mint egy olyannal, amin nincs ennyi sörte) viszont ezzel mindig szebb, észrevehetőbb hatást tudok elérni. Nálam az vált be, hogy miután a kefét kihúztam a tubusból, nem törlöm meg a kefét még csak egyszer se, ha megtörlöm, mindig csomós lesz az eredmény..
Nekem egy réteg ebből bőven elég,szerencsére hosszabb, és eleve göndör szempilláim vannak. Nagyon tetszik az eredmény! :)

Tutira újraveszem.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2020. július 15.

Nem rossz... valóban szépen pigmentált színek, nekem nem porzik egyáltalán. A keféje sajnos nekem nem vált be. A doboza szerintem nem túl praktikus, a sablonoknak sajnos nem vettem sok hasznát. :( Ezelőtt Catrice szemöldök ápoló szettem volt, annak az ecsetjét használom inkább. A Catrice egyébként nekem jobban porzott, mint az Essence, mégis inkább a Catrice-t venném újra.

Nivea Bronze Effect Body Lotion

Nivea Bronze Effect Body Lotion
2020. június 29.

Ez az első önbarnítóm, és tényleg, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Én a lábaimra használom, azokat általában egyáltalán nem éri nap, napozni meg nem szoktam. 3 alkalommal használtam eddig, és most vettem észre először, hogy már szebb színe van a lábaimnak. A krém könnyen elolszik, gyorsan bemasszírozom, a térd és a boka környékére jobb figyelni, hogy oda ne kerüljön túl sok. Szuperül hidratál, kellemes érzetet hagy maga után.
Az a szag, ami a krém felvitele után körülbelül negyed órával keletkezik, teljesen elviselhető, hamar elilllan. Nekem nem színezett be semmit, este fürdés után használom. Valószínűleg kétnapotna fogom használni.

Essence Soft Contouring Ajakceruza

Essence Soft Contouring Ajakceruza
2020. június 22.

Nekem a 08 big proposal árnyalatban van meg, nagyon örülök, hogy megvettem. Ez a második kontúrceruzám, és szerencsére már volt bátorságom kicsit sötétebb árnyalatot választani, de még ezzel a színnel is természetes hatást tudok elérni. Én általában nem kontúrozom az egész ajkamat, inkább csak felül középen hangsúlyozom ki, elsatírozom, ami optikailag nagyítja és egyszerűen szebbé teszi az ajak formáját. Mindenképpen 5 csillag jár neki.

Nivea Aqua Effect Peeling Arcradír

Nivea Aqua Effect Peeling Arcradír
2020. május 28.

Nekem tetszik, hogy csak kíméletesen radírozza ar arcomat. Leginkább reggel használom, nagyon frissítő, sima és pihe-puha lesz tőle az arcom. Utána hidratálok még egy kicsit, és indulhat is nap. :)