Eer

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2018. szeptember 21.

Évekig meg voltam győződve róla, hogy mindegy, milyen spirált használsz, az ugyi csak a saját pillákat festi be. Aztán kiprobáltam a sexy pulp-ot :D szinte minden nap megkérdezik, hogy ez a saját szempillám-e, göndörítem-e, és ez még mindig AZ A szempillaspirál?? Végig probáltam az összes lancome hypnose spirált, és meg sem közelítik ezt a Sexy Pulpot! (Egyébként tényleg hosszú és ívelt szempilláim vannak)

Andalou Naturals Age Defying Blossom + Leaf Toning Refresher

Andalou Naturals Age Defying Blossom + Leaf Toning Refresher
2018. szeptember 21.

Nagyon jó kis toner, citrusos illattal, nem irritál, alkoholmentes, valoban frissíti a bört. Spray-s kiszerelés igy közvetlenül arcra is fújható, én lemosás után ebből fújok vattapamacsra, és áttörlöm vele az arcom.

Andalou Naturals Super Goji Peptide Perfecting Cream

Andalou Naturals Super Goji Peptide Perfecting Cream
2018. szeptember 21.

1 éve használom, már ujra vettem, nagyon szeretem ezt a kis krémet. Hosszú kutakodás után az összetevő lista miatt vettem meg. Egy "mindenmentes" antioxidánsos krémet kerestem, amit jó szivvel kenek minden nap az arcomra. Anti aging krémként hirdeti magat, erről ugye nem lehet nyilatkozni, de összetevök alapján csak jót tesz :) enyhe természetes-gyümölcsös illata van, hamar beszivodik nagyobb adag is, nincs utána kukacosodás vagy zsíros érzés, sminkelni egyből lehet rá.

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser

Paula's Choice Resist Perfectly Balanced Foaming Cleanser
2018. szeptember 21.

Nagyon jó lemosó, nem hagy maga után fura réteget, tényleg érezni, hogy "kiméletesen tisztít". Szemsminket nem szedi le, ill bárhányszor probálkoztam, csipte a szemem. Az ára kissé elszállt.

Geek & Gorgeous 101 aPad

Geek & Gorgeous 101 aPad
2018. szeptember 21.

10 napja használom az új őszi rutinomban hámlasztó után, éjszakai krém elött. Több új terméket is bevezettem, így most kezdtem ujra hámlasztani, de 10 napja látványos a változás. Feszesebb bőr, kisebb pórusok, kevesebb mitesszer, halványabb foltok, kevesebb új pattanás, sima börfelszin. Használtam csak magában hámlasztót, de nem volt ilyen látványos a változás. Szóval mindenkinek ajánlom a rutinban gondolkodást, pigmentfoltra, pattikra pedig ezt a kis szérumot

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2018. szeptember 21.

Egy nagyon enyhe hámlasztó, használat után miniüálisan feszesít, fényesebbé teszi a bőrt, de hosszú távon (3 hónap) nincs látható hatása. Érzékeny bőrre, hámlasztokkal ismerkedni jó lehet, de látványos eredményt (önmagában) nem szabad várni tőle.