efcike93

Regisztráció dátuma: 2013. november 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 20.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

My Body Lotion Cocos & Vanille

My Body Lotion Cocos & Vanille
2014. január 19.

Barátnőmtől kaptam, külföldről hozta nekem. Már 1-2 hete használom és nagyon szeretem, jó az illata többnyire tartós is, de nem brutál erős. Vizes állaga miatt hamar beszívódik a bőrömbe. Én nagyon szeretem és szerintem érdemes kipróbálni :)

Essence Stay Natural Korrektor

Essence Stay Natural Korrektor
2014. január 18.

Megvettem, mert szerettem volna kipróbálni egy folyékony korrektort. Tudtam, hogy nem lesz benne sok "cucc" márcsak a méretét is tekintve, de azt hogy nekem 2 hét alatt elfogy úgy, hogy napi 1-szer használtam csak ?! Nekem ez nagy csalódás volt. Így, mást nem is értékelnék, mert nekem ez elvette a kedvem tőle..

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2014. január 13.

Már régóta szerettem volna kipróbálni egy színtelen púdert és ehhez egész jó áron jutottam hozzá és megvagyok vele elégedve. Még ismerkedünk :)

Avon Pur Blanca Blush

Avon Pur Blanca Blush
2014. január 13.

Szuper az illata már évek óta rendelem és valahogy nemtudom megunni :) könnyed illata van, egyedül azt sajnálom hogy hamar kiszellőzik a ruhámból, a bőrömre viszont nemszeretem fújni. Nálam örök kedvenc :)

Playboy Vip For Her

Playboy Vip For Her
2014. január 13.

Szerintem nagyon jó az illata, általában 2 pisszenést szoktam fújni és az elég sokáig érezhető szokott lenni. Praktikus kis mérete miatt még a legapróbb kis táskában is elfér. Úgyhogy nekem 5ös !! :)

Avon Care 3 az 1-ben Faggyúszabályozó Arctisztító, Tonik és Hidratáló Normál és Vegyes Bőrre

2014. január 13.

Általában reggelente szoktam megmosni vele az arcomat, mert inkább zsírosodásra hajlamos és mivel nemszeretem plusz hidratálóval "terhelni" az arcomat ez sminkelés előtt nekem tökéletes. Lényegesen frissebbnek érzem tőle az arcomat. Sőt az árát nézve pláne, hogy megérte.

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál

Avon True SuperShock Dúsító Szempillaspirál
2014. január 13.

Nekem a brown/ black sötétbarna színben van meg. Régóta kerestem már egy jó szempillaspirált sokat ki is próbáltam, de nekem egyenlőre ez a kedvencem. Mennyiség és minőséghez mérten árban tökéletes. Elég hosszú szempillám van a vége már inkább szőkés, de ez olyan csodálatosan a tövektől egészen a végekig befesti, hogy öröm nézni. Szépen szétválasztja a pilláim és egész sokáig meg is tartja a színét. Örülök, hogy rátaláltam. Pirospont ! ;)

NYC Expert Last Rúzs

NYC Expert Last Rúzs
2014. január 13.

Már régóta kerestem egy csodaszép piros rúzst és akkor rátaláltam erre a rúzsra. (Nekem a 441 Traffic Jam van meg). Brutális !! Talán a Rossmann- ban vehettem. Szóval hazamentem, mondom akkor kipróbáljuk és miután felkentem elégedett is voltam a színével is meg a krémességével is, de amikor leakartam szedni szó szerint vakarni kellett. Ezután a felfedezés után úgy döntöttem, hogy csak nagyon ritkán fogom használni, mivel ha teljesen véletlenül elmosódna egy kicsit, akkor azt elég nehezen tudnám eltűntetni a nemkívánt területről. Úgyhogy ezért levonok egy csillagot ! :)

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2014. január 12.

Amikor rátaláltam éppen le volt akciózva (ha jól emlékszem 1590,- volt) és mivel nekem elég hamar zsírosodó arcom van és már egy jó ideje próbálok rá "gyógyírt" találni gondoltam legyen... Megvettem!!
Mivel azt ígérte hogy mattosít, először azt gondoltam majd biztos kiszárítja az arcomat, mint a legtöbb "gagyi" mattosító alapozó amit eddig próbáltam, aztán majd 2-3 óra mulva meg még zsíros is lesz tőle az arcom és ez a kavalkád hát lássuk be nem éppen szép látvány. Nagy meglepetésemre NEM így történt. A megtisztított arcomra felvittem és tökéletesen lemattította, ráadásul hosszú órák után kellett csak segíteni rajta. Bár azt zárójelbe megjegyezném, hogy a 'T' vonalamnál fixáltam még mattosító púderrel is. Úgyhogy nekem tuti találat volt, valószínű, hogy újra vásárolom !! :))