Effi

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő
2019. július 2.

Saját használatra van rendszeresítve, a négyes egybecsomagolt kiszerelést veszem már nem is tudom, mióta. Pont jó a vastagsága, nem szakad, nem foszlik. Jó a nedvessége, de sajnos a csomag aljára érve már nagyon tocsog a lében, már-már habzik. Örülök, hogy nincs illata. Annyit hoznék fel negatívumként, hogy talán lehetnének egy kicsivel nagyobbak és puhábbak a kendők, ezeket leszámítva ár-érték arányban eddig ez vált be a legjobban.

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém
2019. július 2.

Igazán jó hétköznapi fogkrém (bár kicsit drágának találom), finom ízzel, ettől végre nincs hányingerem. Egy jó fogkefével szuperül tiszták a fogaim, friss a leheletem.

Schauma Multi Repair 6 Sampon

Schauma Multi Repair 6 Sampon
2019. július 2.

Kellemes, friss samponillata van, ami nem nagyon marad a hajban, de mosás közben betölti a fürdőszobát. Nagyon habzik, sokáig kell öblíteni. Szépen tisztít, de nem csikorog tőle a haj, vizesen is érezni, mennyire selymes és puha tőle. Talán el leheletnyit szárítja a végeket, de ezt megfelelő hajápoló szerekkel ki lehet küszöbölni. Az én hajam 4-5 napot is kibír akár egy mosással, szóval nem zsírosít az átlagosnál jobban. Ami a legjobb, hogy ettől végre nem viszket a fejbőröm.

Avon Málna és Feketeribizli Likőr Habfürdő

Avon Málna és Feketeribizli Likőr Habfürdő

Málnás gyerekrágó illat!!!!!

Avon Advanced Techniques Hidratáló Hajszérum Kókusz- és Argánolajjal

Avon Advanced Techniques Hidratáló Hajszérum Kókusz- és Argánolajjal
2019. június 4.

Nem igazán veszem észre, hogy bármit csinálna a hajammal. Fényesebb talán. Nagyon jó barátságban vagyok az Avon hajvégápolóival, a zöld kupakosból mindig figyel egy a polcon, ez viszont amint elfogy, el is lesz felejtve. Ha legalább az illata megmaradna, de sajnos még az sem, pedig isteni.

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. június 4.

Fantasztikuscsodálatosisteni illat! A hajzatom olyan puha tőle, hogy kicsúszik belőle a hajgumi. Hajmosás előtti pakolásként használom, 10-20 percet van rajta. Viszont most, hogy bejött a meleg, mintha jobban birkásodnék tőle. Mindenképpen ki fogok próbálni más fajtát is, de első próbára ez is bejött. Ha túl sokat szagolgatom, egy idő után émelyítő Wunder Baum feeling kap el, na ilyenkor csukom be, és teszem vissza a polcra.

Borotalco Original Spray Deodorant

Borotalco Original Spray Deodorant
2019. június 4.

Tömeget lehetne oszlatni vele! Imádom a klasszikus Borotalco illatot, a golyós dezodor egy ideje nagy kedvenc. Ám ez már "too much" nekem. Viszont! Lábspraynek első osztályú. A fújókája elég agresszív, óvatosan vele.

Suddenly Madame Glamour

Suddenly Madame Glamour
2019. június 4.

Nem volt szerencsém az eredetihez és nincs az az illat, amiért kiadnék tízezreket. Viszont az illatjegyei pont azok, amiket szeretek, így örülök, hogy megtaláltam ezt a lötyit. Kifújáskor rajtam a locsolókölni-tömegpusztító fegyver vonalakon mozog, de nagyjából tíz perc alatt megszelídül. Akkor egy kellemesen fanyar, titokzatos, baromi nőcis illat lesz belőle. Két fújásnál több garantált illatcsóva húzását garantálja. Nem érzem nyanyásnak, de egy bakfison nem tudnám elképzelni. Kell egy bizonyos fokú érettség, kisugárzás és önbizalom hozzá, tudni kell viselni. Elég tartós, 4-5 órát simán illatozik. Az ára egy vicc. A Lidlben hegyekben állt a polcon teszterrel (!), egy pillantásra sem méltatva, sokan nem is tudják, milyen kincs mellett mennek el. (Ahogy eddig én sem tudtam.) Fújom, míg meg nem unom. :)

Balea Professional Tonerde Shampoo

Balea Professional Tonerde Shampoo
2019. május 14.

Hát... Nem estem hanyatt tőle. Az illata egyáltalán nem tetszik, szerencsére nem érezni mosás után a hajon. Jól habzik, tisztít is, összességében nem negatív élmény. Nekem nem zsírosodik gyorsabban tőle a hajam, teszi, amit ígér. De nincs meg az a szép fény a tincseimen, olyan semmilyen a lobonc tőle. A kupakját nehéz kinyitni és úgy vettem észre, gyorsan elfogy, sok kell belőle egy mosásnál. Tapasztalatnak elment, de újravételen nem gondolkodom.

Avon Relaxing Provance Spa Kézkrém

Avon Relaxing Provance Spa Kézkrém
2019. május 14.

Ajándékba kaptam, magamtól biztos nem vettem volna meg-nem rajongok a levendulás dolgokért. A csomagolása minőségi, jó kézbe venni, a mérete pont táskába dobós. (Ehhez képest drága.) Állaga kenőcsszerű és rajtam nagyon nehezen szívódik be. Illata nem túl kellemes, a levendula rosszabbik változata. Miután nagy nehezen felszívódik, puha lesz a kéz tőle, de a többi negatívum miatt el sem gondolkodom a megvásárlásán. Viszont extra száraz bőrűeknek talán jó választás lehet.