Effi

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Avon Mark Magix Előkészítő és Fixáló Spray

Avon Mark Magix Előkészítő és Fixáló Spray
2019. április 12.

Megoldani tervezett problémák:
- Kombinált bőröm van, tehát a T-zónám akármilyen csodapúderrel is kifényesedik hamar.
- Szemüveges vagyok, az előző pontból következően a korrektoromat a szemüveg az orrnyergemen húzza-vonja.
- A szemhéjam rejtett, plusz zsíros is, így a tusvonalam kábé a szemöldököm alatt figyel.
- Szénanáthából eredően évszaktól függetlenül állandóan könnyezik a szemem, ami roppant mutatós csíkokat varázsol az arcomra, plusz az alsó szemhéjam gyakorlatilag sminkelhetetlen.
Megrendeltem ezt próbaképpen és azt kell mondanom, hogy bevált. Kifújás után kicsit olyan, mintha hajlakk lenne a bőrömön, húzza is picit, de hamar elmúlik és nem zavaró. Nem kifejezetten matt a végeredmény, inkább szép, természetes. Jó messziről kell fújni, különben látszik, hogy van ott valami. A smink a helyén marad, nem fényesedik át a nap végére sem. Meg vagyok vele elégedve.

Balea Aqua Hidratáló Krémzselé

Balea Aqua Hidratáló Krémzselé
2019. április 3.

Még csak tesztelgetem, de jónak tűnik. Az én bőröm a meghatározhatatlan kategória: tág pórusok, mitesszerek, ritkán pattanások, orcákon kiszáradásra hajlamos, fakó, érzékeny, szóval minden, ami sz@r. Ezt a krémet az esti rutin befejezéseként használom, így van ideje beszívódni és kifejteni hatását. Reggelre egyenletes, puha a bőröm, úgyhogy ígéretes. Egyelőre négy csillag, aztán, ha nem csinál rajtam csúnyaságokat, megkapja az ötöt. Nagyon kellemes illata van és könnyű az állaga.
Kombinált-vízhiányos bőröm hámlik néha egy kicsit az orrom mellett, az orcáimon és a homlokomon. Most, hogy x év összevissza krémezés után ráébredtem a vízhiányosságra, rányúltam erre a krémre és nagyon nem bántam meg. Fantasztikusan könnyű állag, kellemes illat (bár ez az egyetlen hiba is). Nekem hipp-hopp beszívódik, hámlasztás után néha kicsit csipked, de nem zavaróan. Szép, ragyogó és hidratált a pofim, azóta nem hámlik sehol. Ennyi pénzért egyszerűen nevetségesen jó! Simán lepipál drága, mindenféle klinikai hatóanyaggal reklámozott hidratálókat.

Inecto Naturals Hajerősítő Sampon Bambusz Kivonattal

Inecto Naturals Hajerősítő Sampon Bambusz Kivonattal
2019. április 3.

Fújfújfúj!!! Először is, nagyon büdös, engem borzasztóan irritál a szaga. Másodszor olyan szinten kezdett viszketni a fejem már hajmosás után, hogy teljesen lehozott az életről. Pedig mindig alaposan kiöblítek mindent. Alapesetben heti kétszer mosok hajat, de ennél nem bírtam kivárni, muszáj volt hamarabb megmosnom, annyira viszketett. Én hülye meg beleringattam magam abba a tévhitbe, hogy biztos csak rosszul öblítettem ki, azért viszketett, adok neki még egy esélyt. Ekkora idiótát!!!! Másodszorra irreálisan hosszú ideig öblítettem, már csikorgott a fejem, de utána ugyanúgy viszketett. Azóta váltottam sampont, de ez annyira megborított valamit a fejemen, hogy továbbra is viszket, bár már enyhül. Menni fog a kukába, pedig mindent elhasználok, ha más nem, kézmosásra, de ezt még arra se, ha belegondolok, mit csinált a fejbőrömmel, nem eresztem rá a testem egyetlen részére sem.

Women'Secret Beach Please Oasis Fresh Body Mist

Women'Secret Beach Please Oasis Fresh Body Mist
2019. március 12.

Olyan illatot kerestem, ami nem tolakodó, melegebb időben nem lesz migrénem tőle, ami könnyű és friss. Először megijedtem, mert nagyon fűszeresnek éreztem, de leszáradás után igazán kellemes lett. Finoman érezni szinte egész nap, én csak kettőt fújok reggel a nyakam két oldalára belőle. A hajon nagyon megmarad. Minden illatot megunok elég hamar, úgyhogy nem is keresek utánpótlást belőle, egynek viszont jó lesz.

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2019. március 12.

Éveken át ódzkodtam tőle, valahogy érettebb illatnak tűnt. Most már én is érettebb vagyok, így erre esett a választás. :D Nem bántam meg, használata után úgy érzem hosszú órákig, mintha most zuhanyoztam volna. Nem egy csodaszer izzadásra, de megfelelően kordában tartja. Megszerettem.

Avon Bergamott és Szantálfa Habfürdő

Avon Bergamott és Szantálfa Habfürdő
2019. március 12.

Megláttam, hogy bergamott és szantálfa, mondom ez nekem való, két kedvenc illatom. Valahogy ebben mégsem működnek igazán jól együtt, kicsit műanyagosnak hat. Bírom, hogy kék tőle a víz, és habzik, mint a veszedelem. Simogatóbb, sejtelmesebb illatra számítottam, ez kicsit csalódás. Egyébként egy átlag Avon habfürdő.

Balea Soft-Creme Dusche (régi)

Balea Soft-Creme Dusche (régi)
2019. március 12.

Igazán kellemes tusfürdő. Finom tisztaságillatú, habzik, tisztít, olcsó, mi kell még? Nekem nem szárítja a bőröm és az illata tusolás után is megmarad. Be fogok tárazni belőle.

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs

Eucerin Aquaphor Regeneráló Kenőcs
2019. március 11.

Csodás kis kence. Trnd tesztelőként próbálhattam ki és nagyon megszerettem. A mostani változékony, szeles időben sebesre száradt a szám, két éjszaka alatt meg is oldotta ezt a problémát. A kézfejem bőrét sem kímélte az idő, már az is ismét puha, ahogy a sarkam, a könyököm és egy kisebb égési sérülést is hamar helyrehozott.

Cien Hydro Fresh Deospray (régi)

Cien Hydro Fresh Deospray (régi)
2019. március 6.

Tényleg nem hagy fehér foltot, viszont, hogy ne legyen már minden szép és jó, kb. két óra után döglöttmacska szagom van. Igen, izzadós vagyok, de büdös soha nem szoktam lenni más dezodorok használatakor. Wc illatosító lesz belőle, mert az illata azért nem rossz.

Cien Coco Bahama Tusfürdő

Cien Coco Bahama Tusfürdő
2019. március 6.

A kókuszosnak valami émelyítően műanyag szaga van. Szerencsére nem érződik sokáig, de kellemetlen vele tusolni. Nem is habzik olyan igazán jól. A bőrt nem szárítja, de összességében nekem nem jött be. Kézmosásra jó lesz.