Effi

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Normál Bőrre

Garnier Intensive 7 Days Hidratáló Testápoló Tej Normál Bőrre
2019. január 24.

Nekem csak télen kell napi szinten testápolót használnom, az eddig próbált termékek közül ennek a hatása a legjobb. Finom, puha bőr, kellemes tisztaságillattal (ami egyensúlyoz a túl erős és a még éppen elviselhető határmezsgyén az én szaglásom skáláján). Könnyű állagú, viszonylag gyorsan beszívódik, egyáltalán nem ragad. Az én bőrömnek bőven elég, amit nyújt.

Baba Lanolinos Szappan

Baba Lanolinos Szappan
2019. január 24.

Kézmosásra használom. Habzik, tisztít, nem szárít, sokáig elég. Ennél nekem nem is kell több.

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2018. december 21.

Fura dolog ez. Nagyon szépek a színei, nekem az 5-ös van meg, ami rajtam elég sötét, de szép lilás nude árnyalat. Hétköznapra pont jó, nem túl vad. (Rajtam a legártatlanabb nude színek is drama-queen hatásúak, annyira hullaszínű vagyok...) Nem éppen a legkellemesebb viselet, ragad, érezni, hogy ott van. Belülről kopik kifelé kicsit foltosan, rá kell nézni időnként. Alaposan beleül a száj repedéseibe, kicsit szárít is. Az applikátora használatával barátkozni kell egy ideig. Az a része, ami nem kopik le, az viszont csak micellással jön le, úgyhogy tartós. Csak ne igyunk-együnk-beszéljünk-cigizzünk sokat. Ennyi pénzért tök jó termék.

Garnier Mineral Action Control Thermic 72H Izzadásgáltó Dezodor

Garnier Mineral Action Control Thermic 72H Izzadásgáltó Dezodor
2018. december 17.

Nagyon kellemes az illata, diszkrét tisztaság. Télen izzadásgátlásra is megteszi, nyárra kevés nekem.

Uriage Bariésun Arckrém SPF 50+

Uriage Bariésun Arckrém SPF 50+
2018. december 17.

Nagyon büdös! Szerencsére viszonylag hamar elillan, de addig iszonyú. Viszont jó a bőrömnek, nem fénylik tőle, nem pattog ki. Állaga elég híg, de gyorsan kell dolgozni vele, mert nagyon gyorsan szárad. Teszi a dolgát. Téli fényvédőnek kiváló, nyárra kicsit nekem sok az illat és az érzés, amit hagy a bőrön.

Fa Divine Moments Tusfürdő

Fa Divine Moments Tusfürdő
2018. november 20.

A flakonból szagizva finom, nőies, parfümös, egyedi illatnak tűnt. Aztán zuhanyzás közben átváltozott valami borzalmas, púderes nagymamaszaggá. Ráadásul sokáig meg is marad, ami ebben az esetben nem éppen előny. Már be is csomagoltam nagymaminak karácsonyra.

Balea Creme Bad Habfürdő Méz & Tej

Balea Creme Bad Habfürdő Méz & Tej
2018. november 12.

Hát ez nagyon undi egy cucc. Annyira gusztustalanul műanyag illata van a kádban, hogy fújj. Egyetlen értelme, hogy veszettül habzik, nyomom is mértéktelenül, hogy minél előbb fogyjon el. Hogy lehet ennyire büdös? A Baleánál általában ezzel nem szokott baj lenni.

Garnier Mineral Invisible Deo Spray

Garnier Mineral Invisible Deo Spray
2018. november 12.

Hűvösebb időszakok dezodora, nyári hőségben édeskevés. Szeretem a diszkrét illatát, nem szaglik át minden parfümön. Nyomot tényleg nem hagy, bátran fújkálható fekete cuccok alá is.

Avon True Delicate Matt Ajakrúzs

Avon True Delicate Matt Ajakrúzs
2018. november 12.

Hétköznapokra kerestem irodai viseletnek megfelelő nem túl feltűnő, mégis tartós színű rúzst. Rengeteg vizet iszom, és utálom, hogy minden ivás után meg kell néznem, mennyi veszett oda a rúzsomból. A tanácsadónőmtől kértem mintákat és igen, meg is van a tökéletes. Misty Mocha a neve és valami gyönyörű. Hullasápadt arcbőrömből sem ordít ki, zöld szemeimhez kiválóan passzol, ki is emeli őket. Ajkaim színe alapból sajna nem rózsás, inkább barnás-bőrszínű és ez tökéletesen passzol hozzá, és emeli ki. És valami elképesztően tartós! Eggyé válik az ajkakkal, fokozatosan, szépen lassan és egyenletesen kopik. Reggel 7-kor kentem fel, este 7-kor még látszott belőle. Aláhidratálva nem szárít. Nem az a poros-mattra száradó fajta, kicsit krémesebb. A Misty Mochát minden színtelen arcú sorstársamnak jó szívvel ajánlom.

Avon Foot Works Sarokpuhító Krém

Avon Foot Works Sarokpuhító Krém
2018. október 11.

Pfejj. Ez a kence halottnak a csók kategória nálam. Nem akar beszívódni, úgyhogy csak ráplaccsantok egy jó adagot a talpamra, kicsit elkenem és felhúzok egy zoknit. Ráadásul büdös is... Sok mindent nem csinál, igaz, hogy nincs rinocéroszbőröm, de már szenvedek az elhasználásával. Azért kap két csillagot, mert gazdaságos, tényleg baromi sokáig elég. Így hűvösebb időben zoknis megoldással csak-csak elmegy, de nyáron folyik le a lábamról...