Effi

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Catrice The Perfector Poreless Blur Primer

Catrice The Perfector Poreless Blur Primer
2023. augusztus 24.

Imádom. Nyári hőségben szinte semmit nem bírok elviselni a bőrömön, ez mégis ad egy kis kisimult hatást önmagában használva is. Smink alá meg aztán első osztályú, tartja, amit kell, akár egy egész estés, izzadós buli erejéig is.

Cien Habfürdő Thermal Spa

Cien Habfürdő Thermal Spa
2023. augusztus 10.

Kellemes tisztaságillata van, jól habzik, gazdaságos. Nem lesz a kedvencem, de nyáron ellocsolgatom a fürdővízbe, hidegebb időhöz nekem túl frissítő.

Missha All Around Safe Block Cotton Sun SPF50+/PA++++

Missha All Around Safe Block Cotton Sun SPF50+/PA++++
2023. augusztus 10.

Pár hetes használat után azt mondhatom, hogy szuper kis fényvédő ez.
Zsíros bőrűeknek csodaszer is lehet, nekem egy kicsit alá kell hidratálnom, pöttyet szárít.
Matt a bőr tőle, pattanásokat nem csinál.
Van egy kis illata, nem zavaró, de nem is a legkellemesebb. Ez végre nem csípi a szememet.
Könnyen beszívódik, nem kukacosodik. Sminkelni lehet rá hamar, nem csúszik el rajta az alapozó.
Fényvédelme hatalmas ötös, teszi a dolgát.
Az ára sem vészes, simán rászolgál.

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2023. augusztus 10.

Hetente egyszer használom, olyan a bőröm utána, mintha photoshoppolták volna.
Csipked, bizsereg az arcom tőle, ez elsőre ijesztő volt, de nem csinált semmi csúnyaságot, 10 perc után akkor is lemosnám, ha nem lenne előírás.
Utána egy kis nia, majd bőséges NMF és lássanak csodát, úgy ki vagyok simulva, mint 10 évvel ezelőtt se.
Az Ordinary ismét bebizonyította számomra, hogy ár-érték arányban verhetetlen.

Dove Original Izzadásgátló Dezodor

Dove Original Izzadásgátló Dezodor
2023. július 6.

Mélységes döbbenet számomra mindig, amikor egy régóta bevált, tökéletes és brutál mennyiségben eladott terméket megváltoztatnak. A régi kék kupakoshoz képest, nincs mit szépíteni, ez egy kalap sz@r. Az illata is más lett, nincs meg az a friss, tiszta hatása, inkább a döglött macskáéra hajaz. Hatása kábé nulla, kevesebb is van a flakonban, úgyhogy most minden boltban, ahol még kapható a régi, veszek párat betárazni.

Revox Daily Sun Shield SPF50 Fényvédő

Revox Daily Sun Shield SPF50 Fényvédő
2023. július 5.

Az én bőrömmel nem igazán kompatibilis. Ami előnye, hogy nagyon könnyed, szép a finish, de amióta használom, több a pattanásom és a szememet is csípi, ha beleizzadom. Az illata cuki, de teljesen indokolatlan, és nem is szeretem az illatosított dolgokat az arcomon. A kiszerelés is egy vicc, két hét alatt elfogy. Biztos, hogy nem veszem újra.

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk
2023. július 5.

Hát én imádom. Nyáron mindig kicsit megcsoffan a bőröm, nagyon nem bírja a meleget. Ilyenkor csak felkenem ezt (bár nem szeretem az illatosított cuccokat), és hopp, szépen lehúzza a pirosságokat, pattanásokat. Ezerféle maszkot használtam már, de most már csakis ezt veszem újra és újra. Ennyi pénzért főleg ajándék.

Avon True 7 az 1-ben Alapozólakk

Avon True 7 az 1-ben Alapozólakk
2023. május 31.

Nem vagyok valami nagy körmös. Eleve hülye formájúak, és se türelmem, se kézügyességem nincs sokat pepecselni vele. Ettől a terméktől viszont olyan, mintha frissen jönnék a manikűröstől. Ápolt összhatást kölcsönöz, én nem is kenek fölé színt.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2023. április 29.

Ez a cucc fantasztikus! Kombinált bőrre, konkrétan az arcomra használom és nem bírok vele betelni. Csodásan hidratál, nem fényesedik, rendben beszívódik... Ha este használom, reggelre úgy kisimulok, hogy magamra sem ismerek.
A pumpás kiszerelés praktikus.
Az ára is kedvező, a hatását tekintve meg főleg.

Update: kézkrémnek is ezt használom, arra is bevált. Sőt, az első kritikus napok után már az új tetoválásokat is ezzel kenem, tökéletesen hidratálja őket.
Csodacucc!

Balea Lovely Almond Habfürdő

Balea Lovely Almond Habfürdő
2023. április 18.

Szuper termék, nálam rendesen habzik, kellemes, lágy habja van. És nagyon finom illata.