Effi

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Inkness After Tattoo

Inkness After Tattoo
2023. április 18.

A legtöbb eddig próbált utóápolót - beleértve a Bepanthent is - nem bírja a bőröm. Bármilyen vékony rétegben is kenem, az életben nem szívódnak be. Azt meg utálom, ha ragadok és nem érhetek hozzá semmihez.
Ez a krém viszont tökéletes! Azonnal egybeolvad a bőrömmel, csak azt az egyet sajnálom, hogy nem teljesen illatmentes. Szerencsére eddig még irritációt nem tapasztaltam emiatt - 3 tetoválás teljes utókezelése során - remélem, ezután sem fogok. A pumpás nagy kiszerelésből kis mennyiséget lehetetlen nyomni, úgyhogy azzal óvatosan kell bánni.
Elégedett vagyok vele.

Cien Sun Sensitive Sun Cream SPF50+

Cien Sun Sensitive Sun Cream SPF50+
2023. április 18.

Tök jó vétel volt. Olcsó, nem büdi, nem ragadós, megfelelően véd.

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50

Altruist Dermatologist Sunscreen SPF50
2022. november 2.

Ami másnak negatívum, én azt imádom legjobban ebben a krémben: a fényt! Azt a szép, kellemes ragyogást, amitől igazán egészségesnek látszik az arcbőröm.
Azt is szeretem, hogy nem kell alá külön hidratáló, az ára is igazán pénztárcabarát, főleg, hogy végre nem 50 ml-s bohóckodás.
Nyárra valóban talán kicsit sok lenne ez a réteg, amit képez, de ilyenkor, hűvösebb időben számomra ez a tökéletes fényvédő.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2022. augusztus 22.

Gondoltam egy próbát megér. Ezelőtt G&G-t használtam (szerettem), de egy szükségmegoldós helyzet miatt ezt vettem. Nem lett rosszabb a bőröm, sőt. Tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

Szeretlek!
Szeretlek, mióta egy használat után eltüntetted a pattanásokat a hátamról.
Szeretlek, mióta kiküszöbölted a szőrbenövéseimet.
Szeretlek, mióta sokkal könnyebb utánad a borotválás.
Szeretlek, mióta segítesz az arcbőrömnek rendben maradni a nemhámlasztós napokon is.
Kérlek, maradj mindig velem, mert én el nem engedlek soha többé.

Balea Natural Beauty Bio-Hibiszkusz-Kókusztej Sampon

Balea Natural Beauty Bio-Hibiszkusz-Kókusztej Sampon
2022. augusztus 22.

Ha viszkető fejbőrre, és mindenfelé boldogan szálldogáló babahajakra, tartás nélküli, fostalicska hajra vágysz, válaszd ezt, maradéktalanul ki fogja elégíteni a fenti igényeket.

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+
2022. augusztus 22.

Annyira kár, hogy ilyen kevés van benne és hogy úgy kell vadászni rá. Pedig az egyik legjobb, amit eddig próbáltam. Hátránya, hogy nagyon folyik, kicsit nem figyel oda az ember, már le is plöttyen. Csodás finisht eredményez, nem ragad, nekem nem csíp, hamar beszívódik. Fényvédő képessége is szuper. Sminkelni azonnal lehet rá. Legközelebb betárazok belőle, ha valahol rálelek.

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2021. október 22.

Mindig is arra vágytam, hogy megtaláljam az Én Illatomat, ami illik hozzám és nem unom meg.
Addig nem is akartam drága parfümöt venni, így olcsóbb kategóriába tartozókkal próbáltam kísérletezni, hogy melyik illatkategória jön be. Eddig azt hittem, hogy inkább az édes-orientális vonal lesz az igazi, de aztán jött egy nap. Egy nap, amikor az összes illatot a polcomon elkezdtem olcsó locsolókölninek érezni. Nem tudom, mi változott bennem, de ez hetekkel később sem lett másképp.
Ekkor gondoltam egyet, hogy keresek egy friss-virágos illatot, nem érdekel már az sem, ha drága. Próbálgattam, és megtaláltam a Crystalline-t. Végre valami, amitől nem fájdul meg a fejem, ami kellemes, nőies, nem tolakodó. Valami, aminek nincs olcsó hatása. Nem érzem magamon egész nap, csak néha lebben egy kis illatfelhő az orrom elé, de imádom minden napszakban. Nem merem még kijelenteni, hogy ő az igazi, de bizakodom.

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2021. október 5.

Ó. Te. Jó. Ég. A tökéletes tisztaságillat...! Plusz testápolózni se nagyon kell mellé. Az én bőröm nagyon szereti.

Alverde Nutri-Care Sampon Mandula és Argán

Alverde Nutri-Care Sampon Mandula és Argán
2021. szeptember 20.

Valami katasztrófa, amit ez a hajammal csinál. Hosszú, hullámos alapból, ezzel mosva egy zsíros, kócos borzalom, ráadásul a fejbőrömet is kiszárította, olyan vagyok, mintha korpás lennék. Kézmosónak átminősítettem.