Effi

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. július 28.

Kombinált bőrömnek egy megváltás volt a sok habzó, csikorgósra tisztító, szárító termék után. Megfelelő mértékben hidratál, puha a bőröm, nem húzódik. Leviszi a sminket és a szennyeződéseket is és imádom, hogy nincs illata és hogy pumpás az adagolója.

Balea Sternfrucht & Melone Tusfürdő

Balea Sternfrucht & Melone Tusfürdő
2021. július 28.

Csodás! Gyümölcsös, frissítő, kellemes használni. Nem szárítja a bőrt. Újabb remek tusfürdő a Baleától.

Alverde Kókusztejes Hidratáló Sampon

Alverde Kókusztejes Hidratáló Sampon
2021. július 28.

Majdhogynem tökéletes. Kellemes, végre nem műkókusz illat. Szépen tisztít, érezhetően hidratál. Egy nappal ki tudtam vele tolni a hajmosások gyakoriságát. Samponnál ritka, de ezt biztosan újraveszem. Első Alverde samponom, de tuti nem az utolsó.

Avon Eve Truth Parfüm

Avon Eve Truth Parfüm
2021. július 28.

Nagyon nőies. Végre egy illat, amitől hőségben nem lesz migrénem. Picit hamar elillan, de nem is baj, ilyenkor nem szeretek illatfelhőt húzni magam után egész nap. Egyszerű parfüm, semmi extra, nyári fújkálósnak tökéletes. Az Eve-ekkel engem megvett az Avon.

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír

Organic Shop Brazil Kávé Cukros Testradír
2021. július 28.

Szerelem! Az illata fantasztikus, a szemcsék pont megfelelő méretűek. Alaposan radíroz, irritáció nélkül. A tégely teteje vizes kézzel kicsit kürülményesen nyitható, de ez áthidalható probléma. Jó kis termék.

Cien Sun Spray Invisible Napozó Spray SPF30

Cien Sun Spray Invisible Napozó Spray SPF30
2021. június 10.

Rögtön nehezített pályán próbáltuk ki: túrázáshoz melegben. Kicsit fénylik tőle a bőr, de nem vészes, inkább olyan "glowy". Azonnal beszívódott, még izzadt felületen is, nem hagyott ragadós érzetet. Nagyon fehér bőrű vagyok, nem égtem le. Kiránduláshoz, sporthoz jó választás.

Balea Kender Fátyolmaszk

Balea Kender Fátyolmaszk
2021. május 9.

A megszokott maszkom hónapok óta készlethiányos a dm-ben, így pótléknak ezt vettem. Le is cserélem a régit erre, annyira bevált. Sima, ragyogó, egészséges bőrképre ébredtem. 20 percet volt rajtam nagyjából, nem szoktam száradásig hagyni, mert szeretem belemasszírozni a maradékot a bőrbe.

Avon Imari Corset

Avon Imari Corset
2021. április 19.

Nekem ez az esős napok illata, télen-nyáron. Bekuckózós, kockástakarós, olvasgatós, teázós. Nem tolakodó, sejtelmes, nőies illat, szeretem.

Avon Care Banános Testápoló

Avon Care Banános Testápoló
2021. április 19.

Imádom a banán illatát. Na, ez is olyan, csak az a wunderbaumos fajta. Amitől migrénrohamot kapok. Sajnálom, mert egyrész testápolóként tök jó, másrészt a bazi nagy, pumpás verziót vettem belőle. Előbb-utóbb csak elfogy majd valahogy.

Balea BodyFit Cellulitisz Elleni Krémzselé

Balea BodyFit Cellulitisz Elleni Krémzselé
2021. április 19.

Teljesen elégedett vagyok vele. Kicsit még túl is teljesíti az árából következtetett elvárasaimat. Mivel nem vagyok egy nagy sportember és a szalonnát is szeretem, kapaszkodnom kell minden szalmaszálba...
Ennek a krémnek finom az illata, pikk-pakk beszívódik és eskü nekem kevesebb a narancsbőröm tőle. Csodát nem várok a fent említett okokból kifolyólag sem, de hogy feszesebb a combom, az hótziher.