Effi

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Kallos KJMN Hair Pro-Tox Hajban Maradó Habbalzsam

Kallos KJMN Hair Pro-Tox Hajban Maradó Habbalzsam
2021. február 6.

Voltam olyan vadmarha, hogy első használatkor kinyomtam belőle annyit, mint egy rendes habból, hát....újra kellett mosnom a hajam, mert gusztustalan állagú lett. Következő alkalommal már rutinosabb voltam, csak egy kis diónyit oszlattam el derékig érő hajamon, az már jobbnak tűnt. Nem szöszölődik, fényes, sima, illatos. De csodát nem tesz, egynek elmegy, csak azért vettem ezt, mert szeretem a hab állagú termékeket, azokkal általában kordában tartható a lobonc, viszont ez nem hajformázó, ápolónak meg kevés.

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos Hair Pro-Tox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2021. február 6.

Samponjával együtt használom. Ha ennél selymesebb lenne a hajam, lecsúszna a fejemről. Illata zseniális, fodrászos. Nem kell sok belőle, pedig derékig ér a rőzse.

Kallos Hair Pro-Tox Sampon

Kallos Hair Pro-Tox Sampon
2021. február 6.

Ez az illat, te jó ég! Imádom, annyira fodrászos! Maga a termék...habzik rendesen, nem kell sok belőle, megfelelően tisztít. A hajam annyira selymes lesz, hogy kicsúszik belőle a hajgumi. Nekem nem zsírosodik hamarabb, viszont észrevettem, hogy nem fokozatosan csoffad, hanem egyik nap még jó, másnap a vállalhatatlan kategória. Érdekes, nem tudom, hogy ez a sampon számlájára írható-e. Szerintem jó cucc.

Bi-Es Blossom Garden EDP

Bi-Es Blossom Garden EDP
2021. január 22.

Kellemes, krémes, hétköznapi fújkálós illat.
Semmi különös. Ajándékba kaptam, magamtól nem nyúlnék rá, de itthonra elhasználom. Arra még kíváncsi leszek, hogy viselkedik rajtam nyáron.

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk
2021. január 22.

Az én bőrömmel olyan bántóan sok mindent nem csinál, viszont nagyon jól esik használni, kellemes érzés és csúnyaságokat sem okoz. Ha tehetem, mindig tartok itthon belőle egy kis relaxáláshoz, de mostanában állandóan le van rabolva a polc, úgyhogy szabályosan vadászni kell.

Revox Just Vitamin C 20%

Revox Just Vitamin C 20%
2020. november 18.

Reggeli rutinban próbálgatom. Az Eucerin Sun Oil Control fényvédővel jól kijönnek. Simábbnak és élettelibbnek látom a bőröm. Hatalmas előnye, hogy könnyen beszerezhető.

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2020. november 18.

Az esti rutinomba illesztettem bele. A bőröm (kombinált, tág pórusokkal, kezdődő ráncokkal) szereti, nem okozott eddig csúnyaságokat, az árához képest korrekt termék. Könnyen beszerezhető nia alternatívának mindenképp megjegyzendő.

Helia-D Aquaboom Ránctalanító Krémgél

Helia-D Aquaboom Ránctalanító Krémgél
2020. augusztus 31.

Sajnos nem jött be. Az én bőröm valahogy nem tud igazán megbarátkozni a Helia-D krémekkel. Nem rontanak rajta, de nem is csinálnak igazán semmit. Ez a krém ráadásul kicsit sok is volt a T-zónámnak, nagyon kifényesedett tőle. Az illata sem kellemes, és sajnos elég erős is. Az állaga folyós, nehéz eltalálni belőle a megfelelő mennyiséget.

Balea Professional Collagen Power Balzsam

Balea Professional Collagen Power Balzsam
2020. augusztus 31.

Egy fokkal jobb, mint a samponja. Átlagos kis balzsam, semmi extra, visszafogott, kellemes illattal.

Balea Professional Collagen Powershampoo

Balea Professional Collagen Powershampoo
2020. augusztus 31.

Aki ezt a sampont kitalálta, annak lenne pár jókívánságom...
Maga a borzalom. A fejbőröm hosszas regenerálást igényelt ezután, annyira viszketett. Még korpásodott is, pedig az sosem volt jellemző. Olcsó húsnak híg a leve!