Effi

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Ziaja Acai Berry Antioxidáns Expressz Szérum Arcra és Nyakra

Ziaja Acai Berry Antioxidáns Expressz Szérum Arcra és Nyakra
2020. augusztus 31.

Nem szeretek elhamarkodottan értékelni, de itt muszáj kivételt tennem.
Tegnap jött meg a rendelésem, az esti rutinba már ez került a szérum helyére és már felkenéskor is jó előérzetem volt. Gyönyörűen itta a bőröm. Ma reggel pedig teljesen elámultam. Sima, puha bőr, úgy kisimultam, mintha visszamentem volna 10 évet az időben vagy mintha 10 órát aludtam volna (sajnos egyik sem valósult meg).
Ha továbbra is hozza ezt az eredményt akkor végre megtaláltam, amit kerestem! A tökéletes, könnyű és pénztárcabarát szérumot.

Pár hónap használat után azt tudom mondani, hogy nagyszerű termék. A nyári nagy melegben önmagában is elég volt az én bőrömnek, nem kellett rá hidratálnom. A hűvösebb időszakokban jobban szeretem a tömörebb formulákat, de jövő nyáron biztosan visszatérek hozzá.

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon

Balea Cremedusche Buttermilk & Lemon
2020. augusztus 31.

Az illat, ami elsőre teljesen magával ragadott, mert annyira hasonlít az egyik kedvenc süteményeméhez...
Az illat, amitől egy hét után viszolyogva émelygek, annyira gejlnek érzem...
Az illat, ami alapesetben kellemes, de mindennapos használatra számomra nagyon sok.
Ráadásul nem is igazán habzik, sok kell belőle, így szerencsére hamar elfogyott.

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2020. július 23.

Nem igazán jött be. Hiába olcsó, nem gazdaságos, sok kell belőle, mert nem habzik túl jól.
Az illata pedig...az első néhány szimatoláskor tényleg kellemes, nyári hangulatot áraszt, de számomra egy hét után vált unalmasan édes kis semmiséggé.

Real Techniques Everyday Essentials

Real Techniques Everyday Essentials
2020. július 2.

30. szülinapomra ezt kértem ajándékba, úgy éreztem, ennyi idősen megértem egy minőségi ecsetkészletre. Telitalálat! Minden darabja tökéletes. Eleve ránézni is jó erre a szettre, gyönyörű... Az ecsetek tömöttek, a szálak puhák, jól felveszik a festéket, szépen, könnyen lehet velük dolgozni. A szivacs is szuper. Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a készletet.

Avon Care Sun+ Vízálló, Áttetsző Napvédő Spray SPF30

Avon Care Sun+ Vízálló, Áttetsző Napvédő Spray SPF30
2020. július 2.

A fényvédelem része oké, de a bőröm nagyon pattanásos lett tőle. Sajnos ez így nálam nem működik.

Balea Schönheitsgeheimnisse Macadamia Öl Hajbalzsam

Balea Schönheitsgeheimnisse Macadamia Öl Hajbalzsam
2020. június 17.

Selymessé tette a derékig érő, hullámos hajam annyira, hogy szinte kicsúszott belőle a hajgumi, ezáltal összevissza állt, teljesen kezelhetetlen lett. Az illata émelyítő.

Balea Schönheitsgeheimnisse Macadamia öl Shampoo

Balea Schönheitsgeheimnisse Macadamia öl Shampoo
2020. június 17.

Nem igazán vált be. Borzalmas szénakazal lett tőle a hajam és hamar zsírosodott. Az illata pedig túl tömény.

Ziaja Manuka Fa Normalizáló Nappali Krém

Ziaja Manuka Fa Normalizáló Nappali Krém
2020. június 8.

Teljesen jó kis alap hidratáló. Nem művel csúnyaságokat a bőrömmel. Az illata engem fogkrémre emlékeztet, de nem zavaró. A tubusos kiszerelést nem szeretem, dobozában tartom fejjel felfelé, mert másként folyik mindenfelé kinyitáskor.

Eucerin Acute Ajakbalzsam

Eucerin Acute Ajakbalzsam
2020. április 22.

Ez is volt a trnd-s csomagban, nagyon örülök neki, mert igazán szuper termék, amire magamtól biztos nem akadok rá.
Simán tud annyit, mint a Carmex. Azonnal simább, hidratáltabb ajkak, hatása sokáig tart.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2020. április 22.

Napi toniknak vettem, nem volt egyszerű levadászni, állandóan hiánycikk mindenhol.
Arcra nekem mintha kicsit kevés lenne, ott nem vettem észre, hogy bármit is csinált volna. Felvitel után kicsit csipked, de nem zavaróan, leheletnyit talán simít a bőrömön.
Testre viszont nagyon bevált, dekoltázson, nyakon, vállon széppé teszi a bőrt, eltünteti a pirosságokat, pattanásokat.