Effi

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Ziaja Krémtusfürdő Kasmír Kivonattal

Ziaja Krémtusfürdő Kasmír Kivonattal
2020. április 22.

Fantasztikus illat, parfümként is használnám.
Az én bőrömet nem szárítja, viszont két dolgot sajnálok: hamar elillan az illata és nem igazán habzik jól.
Ja és kicsit drága is.

Playboy Vip For Her

Playboy Vip For Her
2020. április 22.

Nagyon dögös, meleg, bódító illat.
Elég sokáig érzem magamon, meg vagyok elégedve a tartósságával.
Teljesen random választás volt, hétköznapi parfümöt kerestem a kedvenc illatjegyeimmel. Olcsósága révén erre nyúltam rá, nem is bántam meg.

Playboy Play It Sexy EDT

Playboy Play It Sexy EDT
2020. április 22.

Kellemes, hétköznapi, semmi extra illat.
Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, nekem hiányzik belőle valami plusz, egy kis játékosság.

Eucerin AtopiControl Kézkrém

Eucerin AtopiControl Kézkrém
2020. április 22.

Mostanában a szokottnál jóval többször mosom a kezem, ami úgy nézett ki már, mint egy öregasszonyé, ezért jókor jött ez a trnd-projekt. Esténként, lefekvés előtt egy keveset a bőrömbe masszírozva pár nap alatt helyrehozta a rinocéroszbőrt.

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló

Eucerin Atopicontrol 12% Omega Zsírsavas Testápoló
2020. április 22.

A trnd-nek köszönhetően próbálhattam ki és nagyon örülök neki. Alapvetően normál bőröm van, de felénk annyira kemény a víz, hogy néha akadnak a testemen kiszáradt, viszkető területek. A stressztől még jobban fokozódik a helyzet. Napi szinten nekem sok lenne ez a krém, de szőrtelenítés, kádfürdőzés után kifejezetten jól esik használni, sokkal kevésbé irritált a bőröm

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil
2019. október 28.

Csuda! Törölközőszáraz hajra egy borsónyi, aztán szárazra még egy ugyanennyi és csodás lesz a végeredmény. Pöttyet drága, de nem kell belőle sok és hatásos is.

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló

Inecto Naturals Hidratáló Kókuszos Hajkondicionáló
2019. október 28.

Csodálatos!!!! Olyan puha, táplált, fényes, egészséges a hajam, mióta az egész kókuszos termékcsaládot használom, mint még soha! Imádom ezt a visszafogott kókuszillatot, nem mű, nem fejfájós, nem WunderBaum... :D
Hátközépig érő hajamra kb egy diónyi mennyiség kell, szóval elég gazdaságos is.

Barnängen Nutritive Testápoló

Barnängen Nutritive Testápoló
2019. október 4.

Jó ez a pumpás flakon. :) Normálisan lehet adagolni vele a cuccost. Illat szuper, hatás szuper, ár nem annyira szuper, de a tusfürdőjét használva nem kell annyiszor kencézni, így sokáig elég lesz.

Barnängen Nutritive Tusfürdő

Barnängen Nutritive Tusfürdő
2019. október 4.

Jajj, de nagyon szereti a bőröm! Elég hetente 1-2x testápolózni. Az illata szuper, friss tisztaságillat, ami sokáig érezhető. Állagra is jó, habzik is rendesen. A kiszerelése gazdaságos, hablabdával (vagy mi a fene a neve) használva jó sokáig elég lesz, ami az árát tekintve kifejezetten előnyös.

Tangle Teezer Salon Elite

Tangle Teezer Salon Elite
2019. október 4.

Nem szeretek gyors véleményt alkotni semmiről, de itt kivételt kell tennem. Tegnap érkezett a kicsike, hosszas tépelődés (na meg Notino-s akció miatt) után rászántam magam. Olvasva a véleményeket, látva a nagy hype-ot, nem tudtam elképzelni, miért vannak oda emberek egy tenyérnyi hajkeféért, mégis mit tud? Hát kérem, mindent. A hajam pár szóban: vékonyszálú, tartatlan, szöszös, hullámos sz@r. Átgereblyéztem ezzel és nem győztem csodálkozni. Nem húz, nem akadozik, a haj sima és fényes lesz tőle. Most már értem, mire föl ez a nagy felhajtás, belépek a rajongói klubba én is.