Effi

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. április 8.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Nivea Urban Skin Detox Fátyolmaszk

Nivea Urban Skin Detox Fátyolmaszk
2019. szeptember 25.

A trnd-től kaptam lehetőséget a tesztelésre. Nagyon jó illata van és a használata is kellemes érzés, a végeredmény pedig tényleg látványos. Sima, hidratált, tiszta bőr. Egyetlen hátránya részemről, hogy óriási fejre van tervezve, hiába simítgattam, igazgattam, sehogy sem illeszkedett a legcsekélyebb mértékben sem az arcomhoz. Brutál sok cucc van rajta, levétel után kicsit belemasszíroztam a bőrömbe, nem is kellett hidratálnom utána.

Avon Eve Confidence Testápoló

Avon Eve Confidence Testápoló
2019. szeptember 11.

Elég folyós állaga van, óvatosan kell bánni vele. Hamar beszívódik, nem hagy kellemetlen érzetet maga után, csak a finom illatot. Sajnos nálam nagy melegben pattanásokat okozott a karomon, mellkasomon. Ősszel-télen talán jó lesz, szerencsére az illata passzol hideg-meleg időhöz egyaránt.

Fa Cream & Oil Kókuszolaj és Kakaóvaj Tusfürdő

Fa Cream & Oil Kókuszolaj és Kakaóvaj Tusfürdő
2019. szeptember 11.

Kellemes illata van, betölti az egész fürdőszobát és használat után megmarad a bőrön is. Gyorsan fogy, viszonylag sok kell belőle a megfelelő habzáshoz. Az én bőrömet nem szárítja. Egyszeri tusfürdőnek elmegy, nem érzek vágyat az újravételére.

Declaré Sunsensitive Anti-Wrinkle Sun Cream

Declaré Sunsensitive Anti-Wrinkle Sun Cream
2019. augusztus 19.

Vészmegoldásként vásároltam, mert sürgősen kellett fényvédő, a megszokott Eucerinem nem volt kapható a környéken. A kiszerelés nagysága és ehhez képest az ára megfelelőnek tűnt. Gondoltam, egy svájci márkával annyira nem lőhetek mellé. Ez félig be is igazolódott. A kence teszi a dolgát, nem bántja a bőrt, viszont... Brutálisan nehéz krém, alig szívja a bőr, utána sokáig fénylik, mint a diszkógömb. Ja és elég penentráns szagot áraszt. Télen esetleg jó lehet, aláhidratálni nem szükséges, legalábbis kombinált-zsíros bőrűeknek.

Schauma Q10 Hajerősítő Sampon (régi)

Schauma Q10 Hajerősítő Sampon (régi)
2019. július 30.

Erőteljes eufemizmus, ha azt mondom, hogy ettől a sampontól egy szénakazal a hajam. Leírhatatlan állapotok uralkodnak a fejemen. A hajam konkrétan egy száraz f*s.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2019. július 23.

Tényleg használ, sokkal kisimultabb az arcom tőle, szinte ragyog. Esténként használom hetente 4-5 alkalommal, bőröm hamar beissza, reggelre látszik a hatás. Kevésbé zsíros a T-zónám, az orcáim nem szárazak, a kisebb ráncokat mintha tényleg finomítaná. Kicsit lángossütő szaga van, az eleinte zavart, valamint viszonylag gyorsan fogy.

Balea Family Duschgel Frische Energie

Balea Family Duschgel Frische Energie
2019. július 23.

Tök jó, frissítő illata van, nyári melegben kifejezetten jólesik vele a zuhanyzás. Egyetlen negatívuma, hogy viszonylag sok kell belőle, pedig habosító labdát (vagy mi a szösz a neve) használok.

Balea Arctisztító Hab Mandulavirág Kivonattal

Balea Arctisztító Hab Mandulavirág Kivonattal
2019. július 23.

Eddig a kék színűt használtam, aztán elkezdte szárítani a bőrömet, akkor váltottam erre. Nagyon illatozik, engem a Nivea dezodorra emlékeztet, kellemes, de kicsit sok ez az illat. A dolgát teszi szépen, szárítás nélkül. Habja lágy, krémes, egy pumpálásnyi elég belőle.

Avon Eve Confidence Parfüm

Avon Eve Confidence Parfüm
2019. július 16.

Kellemesen simogató, nőies illat a hideg időkre. Az én bőrömön kevésbé, hajamon, ruháimon annál inkább tartós.

Ud.: Még az év elején elfogyott, nem is vettem újra, másokkal kísérleteztem. Aztán történt, hogy nemrég gardróbot selejteztem és megéreztem ezt az illatot a szekrényben, az elrakott téli ruhák között. Rögtön heves hiányérzet tört rám, azonnal berendeltem egy 100 ml-eset belőle, ugyanis a fenti véleményemmel ellentétben nyáron majdnem jobban tetszik.
Jó ideje keresem azt a parfümöt, ami illik hozzám és rendszeressé tehetem. Érdekes, hogy ebben a parfümben a kedvenc illatjegyeim közül csak egy szerepel, mégis magaménak érzem. Kíváncsi leszek, hogy fogok viszonyulni hozzá a 100 ml elfújkálása után.

Aromax Teafaolaj

Aromax Teafaolaj
2019. július 2.

A pattanásokra nálam túl agresszív, ezért többnyire takarításkor-mosáskor használom. Például ágyneműk, törülközők mosásakor egy pár csepp megy a mosógépbe, illetve felmosóvízbe szintén egy-kettő.
Még lábápoláshoz tervezem kipróbálni.