egeresi47

Regisztráció dátuma: 2015. április 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Copacabana Csillámos Testpermet

Balea Copacabana Csillámos Testpermet
2020. június 8.

Nálam csak 3 csillag, mert ez a gyümölcs saláta illat sajnos nem tetszik. Nagyon nagyon -alkoholos amikor kifújod, viszont a csillogást amit add, imádom. Csillogók tőle egész nap, egész éjszaka. Imádom. Viszont az illata nem marad meg, hál istennek, általában valami mást fújok is rá azonnal. De az a csillogás. 😍

Women'Secret Body Mist Tropical Dream Testpermet

Women'Secret Body Mist Tropical Dream Testpermet
2020. június 8.

Azért 4 csillag, mert nem látszik a csillám, és nem tartós. De tetszik az illata.

Women'Secret Body Mist Exotic Love Testpermet

Women'Secret Body Mist Exotic Love Testpermet
2020. június 8.

4 csillag, mert nem tartós. De pont ezért is jó. Nekem nagyon tetszik az illata, újrafújós.😊

Balea Caribbean Feelings Body Spray

Balea Caribbean Feelings Body Spray
2020. június 8.

Annyira kis aranyos nyári gyümölcs saláta illata van. Tömény kókusz. Azért kap mindössze 4 csillagot mert nem tartós, de pont ezért nyári és pont ezért testpermet.

Catrice Aqua Ink Ajakceruza

Catrice Aqua Ink Ajakceruza
2020. május 13.

Ez nagyon jó. Egyik barátnőmtől kaptam, mert neki nagyon piros volt.
Felkentem egy randira, minden egyes dolgot kipróbáltam vele, és másnap(!!) is teljesen fent volt.
Imádom. Nem kopik, nem mázolódik, és a kedvencem: nem szárít. Nagyon tetszik. :)

RdeL Young Light It Up Csillogó Testpúder

RdeL Young Light It Up Csillogó Testpúder
2019. november 27.

Hát ez csodálatos, ámbár, én hába fújom az arcomra, mindenhová megy, csak az arcomra nem, ezért is kap 4 csillagot. Viszont szerintem nagyon jó az illata, és a hajam és a ruhám is nagyon szépen csillog tőle. :) :)
2t is vettem belőle :) :)

Maybelline Colossal Kajal Szemceruza

Maybelline Colossal Kajal Szemceruza
2019. október 30.

Szeretem ezt a szemceruzát, bár a szemhéjamra tust használok, de alulra ez is jó, nem kenődik el, tartós.

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2019. október 3.

Én nem szeretem az ilyen applikátoros rúzsokat, pláne a mattokat, mert az én számat nagyon - nagyon kiszárítják. Ezt már többen is ajánlották, úgy gondoltam, kipróbálom. Hát, annyira nem szárít mint a társai, a tartoságával nincs probléma, ettem - ittam - csókolóztam, mindent bír. A színe is tökéletes, viszont én maradok a krémrúzsoknál.

Balea Kókuszos Fürdőgolyó

Balea Kókuszos Fürdőgolyó
2019. augusztus 23.

Megvettem ezt de csak negatív tapasztalatom volt vele, nagyon lúgos lett tőle a víz, ami kiszárít, attól függetlenül, hogy hatalmas nagyon gyorsan felpezseg és egyáltalan nem ad kókusz illatot. A tegnap kipróbált rossmanos ezeknek az ellenkezője volt, annyira rossz hogy utána lehetetlen kimosni a kádból.

Isana Paradise Fürdőgolyó

Isana Paradise Fürdőgolyó
2019. augusztus 22.

Nekem nagyon tetszett, egy csomó ideig pezsgett és az illata tökéletes. Esküszöm újra veszem☺️☺️