egetoerika

Regisztráció dátuma: 2017. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Replay EDT For Her!

Replay EDT For Her!
2020. augusztus 4.

Leárazás vettem, nem bántam meg. Olyan, amit bátran magamra fújok bármelyik hétköznap. Nem tolakodó, finom, tiszta. Semmi gubanc, semmi dögösség, semmi ragacsos cukorka, nem mászik az emberek arcába, nem figyelemfelkeltő, és én éppen ezt szeretem benne. Nagyon kellemes.

Thomas Sabo Charm Club Forever EDT

Thomas Sabo Charm Club Forever EDT
2020. július 31.

Ma vettem akciósan 1990 forintért. Könnyű,
finom, virágosan friss. Olyan "fehér ruhás", tiszta. Semmi dögösség, és ez néha jó.
Kellemes, de felejthető, semmi extra, viszont számomra nincs benne semmi zavaró sem. Nem kislányos, de nem is érett.
Sajnos az én bőrömről gyorsan elillan (lehet, ebben a hőség a ludas), de nem fogom sajnálni újra fújni. Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem.😊

Rdel Young Metallips

Rdel Young Metallips
2019. május 15.

Tegnap a Rossmannban megláttam, le volt akciózva 499 forintra. Gondoltam, egy próbát megér.
Megvettem az 1 és a 2 árnyalatot.
Ma visszamentem a többiért...
Ugyanis szuper!
Rúzsként önmagában nekem sok, eléggé szárítja az ajkaimat, de egy hidratáló rúzs fölött tökéletes.
Ma reggel a szemhéjamra kentem.
Csodálatosan mutat, meg sem moccan!
A kézfejemen teszteltem a színeket reggel fél 9 körül. Most negyed 2 van, és meg sem kopott.

Thierry Mugler Angel Muse

Thierry Mugler Angel Muse
2017. szeptember 4.

A tegnapi hűvös időben este magamra fújtam. Gondoltam, jól fog esni a sok friss illat után. Úgy is lett. Kifújás után sokáig a mandula, a keserű mandula illatát éreztem. Kifejezetten finom, édesen körbeölelve. Tetszik, de még nem tudom, hogy hosszabb távon mennyire fog szeretni. Különleges, és számomra hordható, méghozzá emelt fővel. Ja! És semmi főtt krumplihéj!😀

Christian Lacroix Bazar

Christian Lacroix Bazar
2017. augusztus 1.

Most értem haza egy 30 ml-es darabbal, amit kerek 1090 forintért vettem meg. Bár tesztet nem volt, gondoltam majd lesz valami. Ennyi pénzért?! Még nem tudom hogy kivételes vétel volt e, vagy jól mellé fogtam. Első illatolásra nem bántam meg. Most még várom a kiteljesedését, de eddig ez nekem hűvösebb időben tűnik megfelelőnek. Egyelőre ennyit kap, mert nem számítottam első benyomásként ennyire jóra...

Tévedtem (nem először 😀) ez teljesen hordható nyáron is! A kezdeti erősen friss citrusosság bár csendesedik, de végig ott marad. A legvégén egy mélyebb, melegebb alapot leng körül a frissesség. Finom! Szívesen elhasználom, de annyira nem különleges, annyira nem egyedi, hogy megvesszek érte.

Tommy Hilfiger Eau De Prep Tommy Girl

Tommy Hilfiger Eau De Prep Tommy Girl
2017. július 4.

Az eredeti 10000 helyett 3500 -ért jutottam ma hozzá. Nem bántam meg. Nagyon szeretem a borsos illatokat, ez sem okozott csalódást. Finom, a mai top trendi illatokhoz képest nem annyira édes. Inkább határozott, de laza, farmeros pólós. Nem annyira nőcis, éppen jó. Nem mondom hogy határozottan felismerhető. Eredeti áráért nem venném meg, de ennyit szerintem bőven megér. Nem rossz, ára miatt kap csak 3*-ot.

Puma Urban Motion

Puma Urban Motion
2017. július 4.

Ma látatlanban vettem meg, nagyon kedvező áron. Gondoltam ennyiért ajándéknak jó lehet ha nem jön be. Ahogy itthon kifújtam a csuklójára, és később is, majd még később is Nina! Annyira hasonlóak rajtam, hogy el sem hiszem. Jó, persze nem teljesen ugyanaz... Imádom Ninát, úgyhogy a Puma sem lehet lepontozni nálam.

Antonio Banderas Her Secret EDT

Antonio Banderas Her Secret EDT
2017. június 1.

Március. Igen, igen! Totál napolaj illata van. Tegnap kaptam meg, de mivel reggel már fújtam magamra mást, így itthon a csomag kibontása után egy papírzsepire fújtam belőle, aztán el is felejtettem. Viszont reggel nagyon finom illata a volt a zsepinek, úgyhogy ma azt használtam. Háááát... Az elején nagyon intenzív, fűszeres, pasis. Gondoltam, kis idő múlva enyhül majd ez, hiszen ott a zsepin az a finom kis illatocska! Igazam lett. Kb fél óra múlva annyira finomodott, hogy eltűnt! Totál semmit nem éreztem. Sem a csuklómon, sem a könyökhajlatomban, de még a ruhámon sem. Simán fújhattam volna mást is magamra mellé, senkinek nem tűnt volna fel. Nem értem... Most óránként fújkáljam magam? Nagy csalódás. Azért még próbálkozom.

06.01. Ma ismételt próbálkoztam vele. 30 fokban máshogy viselkedik talán! - gondoltam. Nem nagyon... Talán kicsit intenzívebb, fűszeresebb, egy leheletnyivel tartósabb. De így sem lett sokkal jobb. Az illat amúgy bejönne...

Hugo Boss Boss Orange

Hugo Boss Boss Orange
2017. május 17.

Máglyára kerülök, tudom, de ez nekem tetszik... Úgy édes (nem túl édes!), hogy közben fanyar. Nem hiszem, hogy túl sokan használják a lenti véleményeket látva. Szerintem érdemtelenül van ennyire lealázva. Nem tudom melyik évszakban viselném, mert nyárra nekem nem elég friss, télre pedig nem igazán mély. Talán kora ősz? Mégis tetszik ahogy mondtam! Már érzem a lángok nyaldossák a talpam...😌

Givenchy Organza EDP

Givenchy Organza EDP
2017. május 13.

Imádom. Most is enyém. Mindennapi használatra számomra sok, de kell! Finom, karakteres, meleg, határozott. Nem csini, hanem érett, buja. Mint én... Szerintem keveseknek áll igazán jól, de akire rátalál, arra nagyon

Tegnap anyák napi ünnepség volt az iskolában. Ragyogni, tündökölni akartam az én angyalomnak. Reggel befújtam magam.... És az előszobában elejtettem. Összetörtem én is! Komolyan mondom, elsírtam magam. 😔😥😖30 ml csoda kötött ki a sáros cipők törlőjén, a felmosóvödörben... Nagyon szomorú vagyok. Fáj a szívem. Gyűjtögethetek, mert nekem mindenképp KELL! Hozzám tartozik, enyém.😭