Ehlena

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Avon Eve Elegance Parfüm

Avon Eve Elegance Parfüm
2020. január 21.

Kellemes illata van és gyönyörű az üvege, viszont fújáskor ajánlatos pár másodpercig visszatartani a levegőt, mert amíg el nem illan a nagy része, addig fullasztóan tömény. :D

Isana Szemfesték Lemosó

Isana Szemfesték Lemosó
2020. január 14.

Egyetértek az előttem szólóval, tényleg tökéletes. Az előző lemosóm szabályosan marta a szememet, amikor pedig nagynehezen elmúlt, akkor a szemkörnyékemről belekenődött olaj kezdte csípni... Ennél semmi. Megfelelően tisztít (és könnyen, dörzsölgetés nélkül), nincs az a szörnyű olajos érzés, és egyáltalán nem is csíp. Olcsóságához képest meglepően jó. Én biztos újraveszem. :)

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál

Essence Volume Stylist 18h Curl & Hold Szempillaspirál
2019. december 16.

Egy másik Essence szempillaspirált használtam korábban, azzal nem volt gond, de valamilyen oknál fogva változatosságra vágytam, és erre esett a választásom. Hát kár volt. Rettenetesen csomósan lehet felvinni, a szempilláim összetapadnak tőle, nyűg használni. Soha többet.

Isana Málna és Jázmin Borotvahab

Isana Málna és Jázmin Borotvahab
2019. július 9.

Mint sok minden mást, ezt is - sajnos - a kinézete alapján választottam, de nem jött be. Eleve nehéz kinyomni belőle a habot, sok kell belőle, és mire végzek a lábborotválással, a fele már le is folyik. A borotvagélek sokkal inkább beváltak nekem. Az illata viszont nem rossz.

Alverde Arcradír Sárgabarack Körömvirág

Alverde Arcradír Sárgabarack Körömvirág
2019. július 9.

Alapvetően a kisebb kiszerelése miatt vettem meg, mivel nem használok arcradírt rendszeresen, csak néhanapján, mikor már úgy érzem, hogy szüksége van rá a bőrömnek, és szerencsére bevált. Barackmagos radírt használtam már korábban is, az bejön, plusz kellemes illata van és jólesően tisztít, úgyhogy legközelebb is ezt választom. :)

Avon Naturals Sárgabarack és Shea Kifésülő Spray Száraz Töredezett Hajra

Avon Naturals Sárgabarack és Shea Kifésülő Spray Száraz Töredezett Hajra
2019. július 5.

Már nem először veszem meg, pontosan azt tudja, amit várok tőle. Én valahogy nem szeretek még hajmosás után balzsammal is bíbelődni, ezzel meg secperc alatt körbefújkálom a hajam, és sokkal könnyebb kifésülni, nem gubancolódik össze, és az illata is kellemes. :)

Alverde Nedves Arctisztító Kendő Vadrózsa-kivonattal

Alverde Nedves Arctisztító Kendő Vadrózsa-kivonattal
2019. február 1.

Nagy reményeket fűztem hozzá, ha már azt hirdeti, hogy mindenmentes, de azon kívül, hogy valami egészen rettenetes a szaga, még vörös foltok és pattanások is lettek tőle az arcomon... :(

Rexona Stress Control Izzadásgátló Golyós Deo

Rexona Stress Control Izzadásgátló Golyós Deo
2019. január 23.

Leginkább annyit ér, mint halottnak a csók. Illata sincs különösebben, és vastagabban is kell kenni, mint más izzadásgátlókat, mert alig jön belőle valami. Nem egy frissítő élmény, pedig egy Rexonától azért többet vártam volna.

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs

Naturland Unguentum Hydrophilicum Nonionicum Mosdókenőcs
2018. november 18.

Amióta a bőrgyógyász javasolta néhány éve, csak ezt használom. Kellemesen tisztít és nem pattogok ki tőle. Tudja, amit tudnia kell. :)

Isana Clean + Care 3in1 Milde Reinigungstücher

Isana Clean + Care 3in1 Milde Reinigungstücher
2018. november 18.

Olyan mintha habos lenne, vagy nem is tudom, már kézbe fogni sem jó érzés, nem hogy arcot törölni vele... Nincs is kifejezetten felfrissült érzésem utána. Csak azért használom, hogy elfogyjon végre...