eiola

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 16.
Bőrprobléma: -

s.Oliver Soulmate for Women

s.Oliver Soulmate for Women
2021. március 28.

Imadom!! Főleg nyárra annyira kellemes illat,sokan dicsérték :)

Clinique Lash Power Flutter-To-Full Szempillaspirál

Clinique Lash Power Flutter-To-Full Szempillaspirál
2018. július 1.

Valóban nem folyik le nap végére se, szépen szétválaszt, hosszít, dúsít, nem iritálja a szemet. Bár 3 fokozata van, én csak a legdúsabbat használom felülre és alulra is. Még egy hatalmas előnye, hogy nagyon könnyen lemosható, egy kis langyos vízzel fél perc alatt maradéktalanul lejön. Egy csillagot mégis levonok, mégpedig az ára miatt... ( 9990 Ft volt, ha jól emlékszem) Biztos vagyok benne, hogy töredéke ennyiért is vannak hasonlóan szuper spirálok.

Lush Santa's Christmas

Lush Santa's Christmas
2017. december 7.

Jajj de imádom! Isteni, colás, vanilliás, édes illata van:)

Lush Twilight Testpermet

Lush Twilight Testpermet
2017. november 23.

Nem is tudom, nem rossz. Csak sajnos baromira, fullasztóan erős, egy fújás is... Meg amikor magadra fújod kifejezetten maró illata van és csak utána jön a kellemes twilight illat amit én nagyon szeretek, de nem mindenki sajnos :( Egy kedves ismerősöm úgy fogalmazott, hogy olyan az illatom tőle mint egy lush boltnak :D

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2017. november 23.

Imádom, tényleg használ, az illata előszőr nem tetszett de azt is megszerettem :)

Balea Mystic Night Deo Spray

Balea Mystic Night Deo Spray
2017. november 23.

Egyik baratnőmet kérdeztem, hogy mi ez a parfüm, amit használ, mert isteni illata van.. Aztán mondta, hogy ez csak egy balea dezodor.. azt hiszem ezt mindent elárul :D

Lush Rose Jam Testpermet

Lush Rose Jam Testpermet
2017. október 14.

Aki szintén oda van a lushos rose jam illatért, annak nagyon ajánlom. Tartós és egy fújás elég belőle :)

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2017. szeptember 30.

Még 1-2 évvel ezelőtt használtam a pattanásos bőrömre, de emlékszem, hogy mennyire imádtam az illatát, és viszonylag jól kiszedte a mitteszereket. Összeségében jó térmék, én szerettem :)

Lush Brazened Honey Friss Arcpakolás

Lush Brazened Honey Friss Arcpakolás
2017. szeptember 30.

Én nagyon szeretem, nem mondom, hogy csodatermék, de egyszeri kipróbálást megér :) Először is leszögezném, hogy nincs különösebb probléma a bőrömmel, de imádom használni mert isteni illata van (amit még órák múlva is érzek), lemosás után szuper puha és friss lesz a bőröm.

Head & Shoulders Mentol Sampon

Head & Shoulders Mentol Sampon
2017. augusztus 16.

Valóban kevésbé korpasodik a hajam, azt nem szeretem benne hogy nem ad szép fényt a hajnal mint a többi sampon általában :(