electropanic99

Regisztráció dátuma: 2013. június 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. június 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Bourjois Rouge Laque

Bourjois Rouge Laque
2017. október 13.

Glamour napokon szereztem 25%-al kevesebbért 02-es (Toute Nude) színét.

Pro
- száradás után nem ragad túlzottan, kellemes tapintás
- nem szárad csíkosra
- szépen fed
- kicsit stain szerűen működik, és megfogja az ajkat, amit én mondjuk szeretek

Con
- ahogyan már előttem is említették: fura íze van, nagyon
- említették már 2: marhára nem ilyen a színe eredetiben, mint amire szárad, tubusban rózsaszínes világos nude, felkenve meg sötét rózsaszínes (egyébként szép, csak nem ezt akartam)
- érzem, hogy ott van (jó, persze, hogy érzem, de olyan furán, mintha ráraktam volna egy maszkot, ami szárad)
- nem épp tartós

Teljes áron nem vettem volna meg, így nem rossz ha van, de nem lesz a kedvencem. Olyan "meh"

Yuko Végleges Hajegyenesítés

Yuko Végleges Hajegyenesítés
2017. augusztus 6.

Alapvetően maga a tartós hajegyenesítés jó és használ. Először 2016 szeptemberében voltam, és tartott 2017 júniusáig. Másodszorra most voltam - de nem kaptam ugyanazt az eredményt. Mivel beszéltem a termék gyártójával direktbe ezért sajnálatos módon arra a következtetésre jutottam, hogy átvágtak. Nem azt kaptam a pénzemért, amiért fizettem. Nekünk (nekem és édesanyámnak, aki szintén ugyanahhoz a fodrászhoz ment) a következő "kifogásokat" nyomta az illető: biztos megizzadtunk (Yuko direktbe cáfolta, ez nem befolyásolja), biztos más sampon / balzsam (Yuko direktbe cáfolta, a beszélgetés alapján akár a legolcsóbb sampont is rákenhetem, nem változtat a szerkezeten), biztos direkt begöndörítettük (persze, kifizetek 50K-t egy hajkezelésért, hogy egyenes legyen és másnap elmegyek egy dauer-ra... nem vagy normális). Miután az összes folyamatos hazugsága is meg lett cáfolva, még mindig nem kaptuk vissza a befizetett pénzünket és minimális hajladóságot sem mutat erre. Nálam leírta magát, mint fodrász. Ez egy bizalomra épülő szakma, amit nehéz megszerezni de k egyszerű elveszíteni.
Summa summarum: maga a kezelés jó, de inkább csináltassátok külföldön.

L'Oreal Paris Nude Magique Cushion SPF29

L'Oreal Paris Nude Magique Cushion SPF29
2017. május 7.

Most vagy rossz batch-et sikerült kikapnom a sima alapozójukból, vagy ennek teljesen más a formulája. A sima alapozó verzió nekem a világ legrondább alapozója - beleül a pórusaimba, maszk hatás az arcon és egyből vakolat szerűen berepedezik tőle az arcom. 3x próbáltam az alapozót, mind 3-szor ugyanazzal az eredménnyel. Ez viszont gyönyörű. Tökéletesen illeszkedik az arcomra, nincs pórusokba beleüldögélés, nincs repedezés, nincs semmi bajom vele, sőt, tényleg mintha az arcom lenne csak jobb. Imádom!

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2017. május 7.

Sajnálom, hogy ilyen kevés árnyalattal érkezik mindegyik sminktermék hozzánk, mondjuk szerencsésebbek között vagyok, hogy világos bőrömnek mindig találok terméket. 10-es árnyalatút használom és igazából bárhova jó, általában nedves szivaccsal dolgozom el, szépen a helyén marad a nap végéig.

Trend It Up Metál Szemceruza

Trend It Up Metál Szemceruza
2017. május 7.

Ez a ceruza nagyon krémes és fényes, nagyon bejövős. Egész nap nem tart, de nem vészes. Tetszik.

Trend It Up Soft Matte Szemceruza

Trend It Up Soft Matte Szemceruza
2017. május 7.

Lehet, hogy csak túl világosat választottam, de semennyire nem látszik, majd kipróbálok egy sötétebb árnyalatot is, addig 1 csillag sajnos.

Trend It Up Expert Illuminating Fluid & Base

Trend It Up Expert Illuminating Fluid & Base
2017. május 7.

Úgy érzem, hogy segít a mattabb hatású alapozóimon, hogy kicsivel bőrhatásúbbak legyenek. De viszonylag frissen van meg, még annyiszor nem használtam, de általában ezzel kezdem manapság. 4 csillag eddig és majd még meglátjuk.

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2017. május 7.

Egyenlőre vannak napok amikor szeretem és vannak mikor legszívesebben kukába hajítanám. Eléggé maszkhatásnak érzem, de még adok neki egy kisebb esélyt. Hátha. Addig 3 csillag.

Trend It Up Panorama Eyettention Szempillaspirál

Trend It Up Panorama Eyettention Szempillaspirál
2017. május 7.

Nem az igazi, nem lehet rétegezni vele, első réteg olyan semmi extra, van valami a pilláimon, de én többre vágyom, másodikat viszont ha felviszem, akkor egyből csomósodik. Sajnos.

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H
2017. május 7.

Száraz és vízhiányos bőrömnek kicsit túl matt magába, szükséges összekevernem egy olajos szérummal, különben olyan, mintha maszkot viselnék. Viszont tényleg tartja magát az arcon hosszú időn keresztül - 14h-ról nem tudok nyilatkozni, de 9-10-et simán kibír. Sűrű és jól fed, erős parfümös / virágos illata van - engem nem zavar, de lehet mást igen. Nem rossz, de nem is a tuti nyerő számomra.