Elektra™

Regisztráció dátuma: 2012. január 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. január 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Nail Art Special Effect Fedőlakk

Essence Nail Art Special Effect Fedőlakk
2012. április 21.

Imádom ezeket a lakkokat!!! Jelenleg a pelyhes a sztár, mióta megvan minden lakkomra rákenem! :D
Még érdekesebb végeredményt produkál, ha megfejeljük egy réteg MATT fedőlakkal!

2012. március 23.

Nekem bevált, fél éve elégedetten használom! :)

Lancôme Visionnaire

Lancôme Visionnaire
2012. február 1.

Számomra zavaróan erős az illata, igaz ez nehány perc után elillan, de akkor sem tudom megszokni, megszeretni. Ami nagyobb baj, hogy nem igazán látom, érzem áldásos hatásait. Nem vártam csodát, de sajnos minimális eredményt sem tapasztaltam.
A Gènifique viszont az egyik kedvenc termekem, helyette őt ajánlom! 😊

Pure Skin Anti-spot Intensive Night Treatment - Pattanástalanító Intenzív Éjszakai Kezelés

2012. február 1.

Magam is meglepődtem, hogy mennyire bevált! Ha ebben alszom gyönyörű, egyenletes, "porustalan" bőrrel ebredek.
Savakkal hamlaszt, felkenve hűvös érzés (nagyon szeretem) majd pár perc elteltével vékony film réteget képez a bőrön (ez mar kevésbé komfortos, ám a zavaró kategóriába meg nem sorolható).
Csak ajánlani tudom. 😊

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2012. február 1.

A kefét leszámítva hasznos kis eszköz. Tartós, precíz (kihegyezve) természetes hatású. Nekem a barna tökéletesen passzol és mined esetben bevált! 👍
Egy éve majdnem minden nap használom, és még megvan az egyharmada. Igaz nem Brezsnyev szemöldököt rajzolok vele, de szerintem kifejezetten gazdaságos.
Aki talál színben megfelelőt, szerintem kedvelni fogja. ☺

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2012. február 1.

Ápol, fényez, duzzaszt egyszerűen imádom! Rúzs alá és magában is csúcs! 😊
Egyetlen hátránya, hogy picit kesernyés mellekíze van.

2012. január 30.

Imádom! Nekem tökéletesen funkcionál, jól fed, könnyű eldolgozni és a tartossagara sincs panasz. Szeretem, hogy hűsít a golyó felvitelkor, el sem tudom képzelni a sminkelest nélküle. 😊
Plusz pont, hogy lassan fél éve közel minden nap használom de alig fogyott belőle.
Csak ajánlani tudom! 😉

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher

Ekcemas lett tőle a szemhejam, pedig vagy 8 éve nem volt ilyen problémám. 😒
Az "illata" alapján felmerült bennem, hogy modogatoszerre hajaz. Arról sem vagyok meggyőződve, hogy higiénikus ez a gumisörétes megoldás.
Ha fizetnének sem használnám többet!

Essence Show Your Feet Körömlakk

Essence Show Your Feet Körömlakk
2012. január 30.

Ez az egyik legrosszabb lakkom a márkától (van vagy 30). Nincs semmi fénye, és furcsa apró szemcsés texturaja van felkenve. Nem tudom ez része e a koncepciónak, esetleg ez az antibakterialis formula, minden esetre bizarr!