elena066

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Nature Box Makadámdió Tusfürdő

Nature Box Makadámdió Tusfürdő
2019. március 5.

Nagyon jó az illata, jó az állaga, nem habzik annyira,pont jó. De! Nem különösebben csodaszer. Megörültem amikor megláttam és rögtön meg is vettem, kicsit drágának tartottam, de jöjjön, úgyis az én bőröm extra érzékeny a sok kemikáliára, amit belekevernek a különböző kozmetikumokba. Iszonyatosan viszketek tőlük, nagyon érzékeny a bőröm. Megláttam, hogy parabénmentes, szinte alig vártam a fürdést. Pár nap elteltével kezdtem el először érezni, hogy viszketek tőle. Oké semmi baj, biztos kell még pár nap, következő nap megvettem a testápolóját is, hátha ennyire kiszárítja a bőrömet.. Hát semmi sem változott. Sajnos nem fogom újra venni, mert valami nagyon irritálja a bőrömet :(

Nature Box Avokádó Regeneráló Hajkrém

Nature Box Avokádó Regeneráló Hajkrém
2019. március 5.

Nagyon szeretném szeretni ezt a terméket, isteni illata van az állaga is kellemes, igaz, fodrász előtti pár hétben vagyok most töredezett a festett hajam vége, kipróbáltam, hátha valamit segít, de hát nem nagyon..csak jó illata van. Arra van olcsóbb termék is, nem hiszem, hogy újra vásárolom :(

Axe Anarchy Women Deo Spray (régi)

Axe Anarchy Women Deo Spray (régi)
2018. augusztus 31.

Régen nagyon szerettem ezt a dezodort, fiatalos friss és erősebb illata van.Viszont nemrég az adidas után megvettem ezt és meglepődtem..égette a hónaljamat pedig direkt betartottam a távolságot is nem borotválás után használtam..4 napig használtam és elkezdett lehámlani a bőröm a hónaljamon..nagyon jól néztem ki a napbarnított karom alján ott virított a fehér lehámlott hónaljam..Nagyon szeretném szeretni de valami más benne már ami irritálja a bőrömet :(

Avon Naturals Chocolate Hidratáló Testradír (régi)

Avon Naturals Chocolate Hidratáló Testradír (régi)
2018. augusztus 31.

Nagyon jó illata van már az megér 5*-ot.Viszont tényleg nem használható testradírnak mert nagyon aprók a kis szemcsék benne,felsőtestre érzékeny bőrre ajánlott inkább vagy tusfurdőnek.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2018. augusztus 31.

A 403 intenzív csokoládé színt próbáltam a hajamat meg sem fogta pedig még plusz 10 percet rajta is hagytam, a sötétszőke hajamnak meg sem kottyant ez a festék,illetve amit megfogott tincs az is kikopott a második hajmosásnál.. A neve nagyobb mint amit képest teljesíteni.Pozitívuma, hogy a balzsam amit adnak nagyon jó illatú.

Jennifer Lopez Live Luxe EDP

Jennifer Lopez Live Luxe EDP
2018. augusztus 30.

Anyukám a régebbi válozatát használta, imádtam az illatát. Pár hónapja megláttam a Rossmannba 1500ft-ért árulják a 15ml-es üvegcsét, vettem 3 dobozzal..az első doboz sitty-sutty elment, imádtam az illatát bár más, mint a régi. A második dobozt is felbontottam a fél üveget elhasználtam utána viszont vagy megunta az orrom vagy nem tudom mi lehetett, de olyan fűszer illata lett a parfümnek, mintha bazsalikomlevéllel fújtam volna be magamat, már nem ugyan az..Azóta havi 1-2x kerül bele a táskámba.

Zara Twilight Mauve

Zara Twilight Mauve
2018. augusztus 30.

A 3. Zara parfümöm, ahhoz képest, hogy eleinte irtóztam tőlük, annyira megkedveltem egyes darabjait. Nagyon jó illata van, kellemes, markáns, enyhén virágos. Határozott nőies illat. Már 2 hónapja szinte minden nap használom és még a fele bőven megvan, pedig nem vagyok a spórolósabb fajta. Szerintem teljesen megéri azt a 3-4 ezer forintot. Nyilván nem egy Chanel Mademoiselle tartósság, de egy fél napra amíg az ember beér munkába tökéletes.

Zara Women Oriental

Zara Women Oriental
2018. augusztus 30.

Sohasem voltam híve a fast fashion márkák parfümjeinek, de a teszteren megtetszett az illata.Nálam a múlt év tél illata volt, imádtam hogy nem édes, olyan nőiesebb inkább, bár a tartóssága hagy némi kívánni valót maga után de egy próbát megér mindenkinek szerintem :)

Zara Fruity EDT

Zara Fruity EDT
2018. augusztus 30.

Kellemes erős gyümölcsös illat, olyan szokványos, ennyi pénzért megéri, bár 4-5 óra a maximum tartóssága a bőrömön, a ruháimon viszont még rákövetkező nap is lehet érezni (télen a sálamon már majdnem kibírhatatlan volt)

Avon Senses Garden Of Eden Testradír

Avon Senses Garden Of Eden Testradír
2018. augusztus 30.

Szerettem az illatát és az állagát, de tényleg nem valami erős szemcsés testradír, inkább felsőtestre ajánlanám és érzékeny bőrűeknek.