eleonora

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Trend It Up Bronzing Ajakrúzs

Trend It Up Bronzing Ajakrúzs
2019. április 24.

A szine gyonyoru, en azt a karacsonyi piros szint vettem meg, nem tudom jobban korulirni. Nem tartos, de nem potyog darabokban a szamrol, es nem lesz sebes tole, amit a legtobb ruzsrol nem tudok elmondani. Learazva vettem belole meg egyet.

183 Days by Trend It Up Dazzle Szemhéjpúder Paletta

183 Days by Trend It Up Dazzle Szemhéjpúder Paletta
2019. április 24.

Szerintem fantasztikus. Tartós, pigmentált, Art Deco alapon total fent marad, egesz nap! Pont olyanok a színek, mint a képen. Az emerald (kekeszold, smaragd néven) miatt vettem meg, mert egy regi kedvenc, azota kivont, golyos avon szemfesteket szerettem volna potolni vele, de a tobbi szin is gyonyoru, es ami a legfontosabb, tartos. A masik palettat is megveszem, latom, az meg jobb ertekelest kapott.

Trend It Up Dazzling Dust Szemfesték Ceruza

Trend It Up Dazzling Dust Szemfesték Ceruza
2018. február 3.

Ezust es bordo szinben vettem meg 1200-ert, szuper jo, konnyu felvinni&tartos. Kar, hogy csak 4 szinben kaphato, vennek meg.

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big and False Lash Dúsító Szempillaspirál
2017. szeptember 30.

Egyszerűen borzalmas, megfogadtam, hogy egy hónapig használom, ha már megvettem, de alig várom, hogy holnap az leteljen, és kidobhassam. Óriási a keféje, összekenem vele a szemhéjam, lepereg, és már az elejétől kezdve olyan, mintha be lenne száradva. Morzsás, és még csak nem is látványos a hatása, az egyetlen pozitívuma, hogy fillérekbe került valamilyen akcióban. Soha többet nem veszem, nem ajánlom.

Oriflame Giordani Gold Szemöldökcsipesz

Oriflame Giordani Gold Szemöldökcsipesz
2017. szeptember 9.

Nekem az eddigi kedvencem, precíz, jól lehet vele dolgozni, apró szálakat is kiszedi.

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál

Oriflame Giordani Gold Szempilla-Hosszabbító Spirál
2017. szeptember 9.

Nekem nagyon bevált, csak azért nem 5 csillag, mert nem elég drámai, és viszonylag hamar elfogyott/beszáradt. Jó fed, gyorsan szárad, nem pereg. Eddig az egyik legtartósabb volt nekem. Összességében, jó volt, amíg tartott. Ha leárazzák, újra megveszem.

Oriflame Giordani Gold Öregedésgátló Alapozó

Oriflame Giordani Gold Öregedésgátló Alapozó
2017. szeptember 9.

Imádtam tök jól fed, és nekem ez volt az arcszínemhez legjobban illő alapozó, pedig már nagyon sokfélét vettem. Továbbá, ez az első alapozóm, amit totál elhasználtam, mivel csak télen, bőröm hideg elleni védelmére, vagy alkalomra használom őket, emiatt a legtöbbet kidobom, mert régi, vagy megváltozik állásában a színe/állaga. Ezzel semmi ilyen bajom nem volt.

Givenchy Extravagance D`Amarige

Givenchy Extravagance D`Amarige
2015. október 28.

Féltem megrendelni, ezért először mintát rendeltem, végül a parfümöt. Szerintem teljesen azonos a régivel, és a csomagolása is sokkal szebb élőben, mint a képen! Szuper illat, nagyon tartós, imádom. 17 éve, hogy utoljára használtam, semmit nem változott. A réginek azért szebb volt az üvege, de kit érdekel? Én netes oldalról rendeltem, szállítással volt 13600 a 100 ml.

Garnier Invisi Mineral Calm Stift

Garnier Invisi Mineral Calm Stift
2015. április 29.

A legrosszabb deo, amit valaha használtam. A stift változata van meg, rosszabb, mint ha nem dezodorálnék. Szabályosan büdös vagyok tőle, iszonyatos. Izzadok mellette, pedig alapból nem vagyok izzadós típus, ettől mégis büdös vagyok.

Garnier Mineral InvisiCalm Golyós Dezodor

Garnier Mineral InvisiCalm Golyós Dezodor
2015. április 29.

A legrosszabb deo, amit valaha használtam. A stift változata van meg, rosszabb, mint ha nem dezodorálnék. Szabályosan büdös vagy ok tőle, iszonyatos. Izzadok mellette, pedig alapból nem vagyok izzadós típus, ettől mégis büdös vagyok.