eleonora

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Garnier Mineral InvisiCalm Golyós Deo

Garnier Mineral InvisiCalm Golyós Deo
2015. április 29.

A legrosszabb deo, amit valaha használtam. A stift változata van meg, rosszabb, mint ha nem dezodorálnék. Szabályosan büdös vagy ok tőle, iszonyatos. Izzadok mellette, pedig alapból nem vagyok izzadós típus, ettől mégis büdös vagyok.

Biomed Rozmaring Krém Forte

Biomed Rozmaring Krém Forte
2015. március 13.

Filléres csodaszer, 700 forintért vettem, az itteni vélemények alapján. Annyira fájtak a lábaim, hogy hetek óta éjjel fel szoktam ébredni rá, és órákig próbáltam valamiféle elviselhető testhelyzetet találni. Miután rájöttem, hogy a túledzés az oka, 2x bekentem vele a lábaim és 1 pihenőnap után rendbejöttem. A szaga brutál, de működik. Sporthoz mindenképp ajánlom.

Oriflame The One Matt Fedőlakk

Oriflame The One Matt Fedőlakk
2015. március 13.

Egyszerűen tökéletes, mattít és nagyon tartós. Egy totál szimpla, olcsó Kallos lakkra tettem, gyönyörű mattá vàltoztatta, és 5 napig szinte érintetlen maradt. Annak ellenére, hogy mosogattam, házimunkát vegeztem, ráadásul egy sötet szìnű lakkon minden lepattogzás meglátszana. Nagyon elégedett vagyok vele, minden lakkot totál feldob és különlegessé tesz. Rendszeresen venni fogom.

Oriflame The ONE Colour Impact Krémes Szemhéjárnyaló

Oriflame The ONE Colour Impact Krémes Szemhéjárnyaló
2015. február 18.

Nagyon tartós, három színben vettem meg, persze sminkalappal használom. A Shimmering Steel, a Petroleum Shine, valamint a Deep Indigo árnyalatok elégedett tulajdonosa vagyok. Meglepő, hogy még a kék szín is tartós, millió kék színű szemfestékem volt már, de valahogy a sötétkék árnyalatok egyik márkából sem voltak tartósak, hamar monoklis hatásúra csúsztak el a szemhéjamról. Nagyon el kell találni az ecsettel a mennyiséget, nehogy lepottyanjon a felvitelnél (Oriflame ecsetem van), plusz a két szürkés árnyalat szinte teljesen azonos (a steelnél valamiféle ezüstös színre számítottam), azaz nem tudok egy ilyen átmenetes hatást elérni, mert olyan, mintha ugyanazt az árnyalatot vinném fel. De nagyon tartós, szép színek, könnyű kezelni, abszolút pozitív a véleményem róla.

Rimmel Scandaleyes Retro Glam Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Retro Glam Szempillaspirál
2015. február 18.

Az itt olvasott kritikák miatt vettem meg, nem mellékesen le volt árazva egy ezresre, gondoltam, ennyit megér. Sajnos, nekem nagyon nehéz ezzel a kefével dolgozni, bár most már megszoktam valamennyire, azért még mindig sikerül felkennem a szemhéjamra. Továbbá, semmi extra, valamennyire hosszabbít, de nem érzem, hogy dúsítana. Pozitívum, hogy szép fekete, nem pereg, tartós, valamint az alsó pillákat könnyű vele kifesteni, de nem érzem, hogy különösebben szépek lennének tőle a pilláim. Biztosan nem veszem újra, teljesen hétköznapi pillákat varázsol, én a drámaibb hatást preferálom.

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2015. január 23.

Kényszervásárlás volt, a MF Clump Defy helyett, de nagyon megérte! Mivel a Rossmanban "pechemre" akcióban volt, így a 2 maradék Clump D. is használt volt, (OFF: Hogy' lehet ez? És nem is rendelnek, amíg az 2 kívülről is festékes példányt meg nem veszi valaki. Igaz, az akció lejárta után már voltak újak. Miért nem tesznek ki tesztert az olyanoknak, akik nem olvasnak a neten véleményeket?) nekem pedig sürgősen szükségem volt egy jó spirálra a borzasztó lil a Miss Sporty helyett. Mivel ez is le volt árazva, gyorsan lecsekkoltam az itteni véleményeket, és 1700 forintért már vettem is ezt. Nem bántam meg! Egy rétegben is szuper, de kettőben a tökéletes, az első használatkor picit sok festéket felvett, de azóta tökéletes az adagolása is. A színe gyönyörű, sötét, szétválaszt, nem tapaszt, hosszabbít és dúsít, minimálisan pereg (nekem mindegyik, így ezt nem veszem hibának). Az illata nekem furcsa, kicsit 90-es évek, de ez legyen a legkevesebb. Biztosan veszem még, már nem vagyok biztos abban, hogy a CD jobb volt nála.

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster

Miss Sporty Pump Up Mascara Booster
2014. december 30.

Egyszerűen szörnyű. A barátnőm beszélt rá, mert szerinte valami csoda. Biztosan nem fogom újra venni, a keféje hatalmas, rengeteg festéket felvesz, az alsó pillákat és a szemzugokat épp ezért lehetetlen maszatolás nélkül kiemelni. Szépen szétválaszt, de semennyire nem dúsít, csak hosszít. Képtelenség anélkül használni, hogy fültisztítóval ne kellene leszednem a szemhéjamról a felesleget, sokszor a szemembe is belekerül. Nagyon lassan szárad, amikor az alapozót teszem fel az arcomra, percekkel a spirálozás után, mindig elkenődik. A szemem alá potyog, egyáltalán nem látványos ,max a panda-hatás, amit a kenődésekkel kreál. Macerás, nem tartós, sok idő, amire leszeded a felesleget, kidobott pénz.

Miss Sporty Crush On You Körömlakk

Miss Sporty Crush On You Körömlakk
2014. december 30.

Egy nap után lepattogzott, nagyon gyenge minőség, szép színek.

Avon Solutions Body Cellu-Sculpt

Avon Solutions Body Cellu-Sculpt
2014. december 9.

Szerintem hatékony, de persze, az edzés nélkül, gondolom, felesleges használni.

Avon Ideal Flawless Korrektor Stift

Avon Ideal Flawless Korrektor Stift
2014. december 9.

A színei nem jók, az egyik tök fehér, a másik narancssárga, hatása kb mint a zsírkrétának... És nem is tartós, nem ajánlom, használtam, amíg nem találtam jobbat.