eleonora

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Naturals Vanília Testradír

Avon Naturals Vanília Testradír
2014. december 9.

Szuper, jól tisztít, totál sima lesz tőle a bőröm, hidratál, tartós illat, praktikus adagoló.

Avon Advance Techniques Összecsukható Hajkefe, bordó

Avon Advance Techniques Összecsukható Hajkefe, bordó
2014. december 9.

Tök praktikus lenne, csak fésülködés közben néha visszaugranak a kefék, bár elég vastag a hajam, lehet, hogy másnak nincs ilyen gondja vele.

Avon Solutions Complete Balance Mélytisztító Agyagos Maszk

Avon Solutions Complete Balance Mélytisztító Agyagos Maszk
2014. december 9.

Imádom, szuper. Nagyon jól megnyugtatja a pattanásos bőröm, és mintha nem is zsírosodna utána olyan gyorsan.

Avon Anew Reversalist Complete Renewal Bőrmegújító Habzó Arctisztító

Avon Anew Reversalist Complete Renewal Bőrmegújító Habzó Arctisztító
2014. december 9.

Kicsit mintha zsírosítana, az illata szuper, nem nagy szám, de nem is csalódás, mivel már 2x vettem, annyira nem rossz.

Avon Stardust Csillogó Körömlakk

Avon Stardust Csillogó Körömlakk
2014. december 9.

Ez valami csoda! Egyelőre két színben vettem meg (meg még kettőt karácsonyi ajándékképp, kíváncsi leszek a véleményekre), Teal Glitter és Silver Crystals színekben. Nagyon könnyen szárad, és szupertartós! Gyönyörű fényük van, és 4 nap után az ezüstöt csak azért mostam le, hogy a kéket kipróbáljam, pedig még egyáltalán nem volt lepattogva. Mosogatás és akváriumozás álló :) Aggódtam, h nehéz lesz lemosni a csillámok miatt, de nem, viszonylag könnyen lejött. Melegen ajánlom, gyönyörűen pigmentált, ilyen tartós lakkom még nem volt, szép csomagolás, gyorsan szárad, és olcsón vettem.

Avon Color Trend Gél Állagú Szemhéjfény

Avon Color Trend Gél Állagú Szemhéjfény
2014. december 9.

Alig vártam, hogy erről véleményt írjak, akkora csalódás volt. Az ezüst és a bordós színben rendeltem meg. Nagyon szép színnek tűntek, amíg ki nem próbáltam őket. A bordóval kezdtem, először szemhéjpúderalap nélkül, mert csak a boltba akartam lefutni, utána le is akartam mosni. Először azt hittem, az alap hiánya miatt ekkora használhatatlan szemét, ezért megpróbáltam alap fölé újra felvinni, miután lemostam. Az eredmény ugyanaz: víz állagú, lefolyik, foltos, beül a szemhéj vonalába és lecsorog, kb mint vmi rossz bőrbetegség. Utoljára a '90-es években találkoztam ilyen minőségű folyékony szemfestékkel, úgy néztem ki vele, mint egy férfi, aki először sminkeli nőnek magát, két nagy paca, mint gyógyulófélben lévő monoklik, vagy szemhéjgomba. Igénytelen, nem hogy nem tartós, fent sem marad, kb mint egy részeg 48 órája elkenődött szemfestéke 2 nap ivás, és egy kiadós alvás után. Kipróbáltam az ezüstöt is, h fair legyek, ugyanez a minőség, inkább szájfény állagú, totál pénzkidobás, szerencsére visszakaptam a pénzem, amiket más Avon termékekre vásárolok le :), mivel nem sokban csalódtam eddig, többnyire a Color Trend is szuper, a rúzsai és a duo szemhéjpúderei, lakkjai is jók és tartósak. Ezt ne vedd meg, mert használhatatlan.

Avon Extra Lasting Extratartós Tégelyes Szemhéjfesték

Avon Extra Lasting Extratartós Tégelyes Szemhéjfesték
2014. szeptember 19.

A képen látható árnyalatban van meg. Egy probléma van vele; az ecset hiánya. Ujjal nagyon nehéz felvinni, ma találtam az ecseteim közül egyet, amivel többé-kevésbe egyenletesen fel lehet kenni. Nem értem, hogy egy ilyen kiszereléshez miért nem árulnak ecsetet, nem is igazán találok hozzávalót. A nehéz felvitelt leszámítva, nagyon szép színe van és tartós, de a fentiek miatt csak 3 pont, mert így nem szívesen használom, macerás. Ötlet, hogy milyen ecetet érdemes venni hozzá és hol?

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal
2013. október 19.

Update:
Miután egy hónapja használom, és kezd fogyni, már nem kerül annyi festék az ecsetre. Így egyszer már előfordult az is, hogy nem kellett leszednem a mellékenődéseket. Kevésbé is pereg, és édesanyám szerint ilyen szép, műszempilla-hatású szempilláim még sosem voltak. Szóval, félidőben egészen jól teljesít! Ettől függetlenül, maradok a Supershock Maxx-nál, mert gyorsabban érem el ugyanezt az eredményt, és nem is pereg.
18 éve kb. napi rendszerességgel sminkelek, de ilyen ócska, használhatatlan szempillaspirállal még nem találkoztam. Kb. mintha szobafestő ecsettel akarnám kisminkelni magam. A szemzugban lévő pillákat lehetetlen anélkül kifesteni vele, h összemázolnom a felső szemhéjamra kent szemhéjpúdert, de kb. még a szemöldököm alá is jutott ebből a csodából.Ilyesmi más spirállal még sosem fordult elő velem. Mivel fültisztító pálcikám nem volt itthon, amivel korrigálhatnám, a törölgetés után Amy Winehouse vastagságú tusvonallal jártam dolgozni egész héten, hogy a szemhéjpúderre elmázolt tusvonalat javítsam :D Az pedig, hogy csak simán béna lennék, nem magyarázat arra, hogy pereg és kenődik a spirál, már kb 2 óra után. Soha többé nem veszem, még ha az ecset használatának nyitja meg is világosodik előttem, akkor sem akarom óránként csekkolni, h bepandásodott-e alul a szemem. Amúgy szép, hosszú, de nem dús pillákat eredményez.A Supershock Max-nál nincs jobb spirál, de a Mega Effectsnél meg rosszabbat tudok nehezen elképzelni.Maradok az előzőnél, a reggeli káromkodás és hosszúra nyúlt korrekció elkerülése érdekében.

Oriflame Very Me Clickit Eyeliner Szemhéjtus

Oriflame Very Me Clickit Eyeliner Szemhéjtus
2013. március 30.

Egyszerűen szuper. Nagyon könnyű vékony vonalat húzni vele, soha nem pereg le, sokáig elég, tartós és élénk színei vannak, három színben is megvettem, a barnát és feketét már sokadszorra újra. Rengeteget kipróbáltam előtte, de ennél jobb nem kell, és nagyon olcsó!

Oriflame Nature Secrets Levendula és Füge Szappan

Oriflame Nature Secrets Levendula és Füge Szappan
2013. március 30.

Isteni, tartós, nem szárít.