eleonora

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Oriflame Giordani Gold Szemhéjtus

Oriflame Giordani Gold Szemhéjtus
2013. március 30.

Vastag, pergő filcréteg, nagyon ócska! Az olcsóbbik oriflame-es tus viszont szuper jó.

Oriflame Nature Secrets Szappan Aloe Verával És Görögdinnyével

Oriflame Nature Secrets Szappan Aloe Verával És Görögdinnyével
2013. március 30.

Üde, nyári, tartós illatok és nem szárítja a bőrt.

Oriflame Professzionális Ecset Szemhéjárnyalóhoz és Korrektorhoz

Oriflame Professzionális Ecset Szemhéjárnyalóhoz és Korrektorhoz
2013. március 30.

Nagyon szépen és gyorsan fel lehet vele vinni a rúzst, valamint nem is hullik a szőre. Szerintem megéri.

Oriflame Beauty Metálos Szemhéjárnyaló

Oriflame Beauty Metálos Szemhéjárnyaló
2013. március 30.

Ilyen rossz szemhéjárnyalóm még nem volt. Amikor először behozták, még talán més csomagolásban, a kék színűt vettem meg belőle. Iszonyatosan kenődött, pár óra alatt panda-effektust eredményezett, arról nem is beszélve, hogy nagyfokú precizitást igényel a felvitele. Ritkán dobok ki sminket, de ennél nem láttam értelmét tartogatni.

Avon Color Trend Kőpúder

Avon Color Trend Kőpúder
2013. március 30.

Jól fed és jó az illata is, tartós is, de kellene a nagyon sötét és nagyon világos közé egy köztes, harmadik szín, mert a kettő közül egyik sem az én árnyalatom. Amikor alapozó fölé tettem, kicsit maszkszerű volt, de magában elég jól fedett.

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó

Avon True Ápoló Szemfestéklemosó
2013. március 30.

10 éve használtam, lehet, hogy azóta mások az összetevők, de nekem szétcsípte a szemem. A zöld Garnierre váltottam, azóta is az a tökéletes.

Avon True Arcpirosító Gyöngyök

Avon True Arcpirosító Gyöngyök
2013. március 30.

Imádom, tartós, természetes, és üdének hat tőle az arc. Egységessé teszi a bőrtónust, így a pattanások is kevésbé feltűnőek. A csomagolása ócska, pár hét után mindig kénytelen vagyok áttölteni valami másba, és nem a szivaccsal, hanem egy nagy púderecsettel viszem fel, hogy rendesen le tudjam oszlatni. A csomagolás miatt vagyok kénytelen lepontozni, amúgy szuper.

Avon Jillian Dempsey Professzionális Korrektorpaletta

Avon Jillian Dempsey Professzionális Korrektorpaletta
2013. március 30.

Egyedül a szem alatti karikákra jó, de azokra is jobb szerintem a reversalist szemránckrém tetejében található korrektor. Pattanásokra nem tartós, és nekem valahogy a színei sem passzolnak a bőrömhöz, az ecsettel való felvitel szerintem lehetetlen küldetés. Nem hiszem, hogy Jillian Dempsey ezzel pepecselne :) Csalódás, csak a szem alattiak miatt kap pontot, mivel a csomagolása is hamar eltörött.

Avon Arabian Glow Barnító Gyöngyök

Avon Arabian Glow Barnító Gyöngyök
2013. március 30.

A színe abszolút nagyon természetes, bár én ecsettel viszem fel, mert a szivaccsal tényleg durva lenne. Tartós, felfrissíti az arcszínt. Az egyetlen kifogásom, hogy a dobozát olyan ócska minőségűre gyártják, hogy mindig át kell pakolnom valami másba, mert eltörik, pedig nem szoktam dobálni. A csomagolás miatt (sokadik gyenge csomagolású avonos cuccom) kap csak kevesebb pontot.

Avon Solutions Youth Minerals Energizáló Tonik

Avon Solutions Youth Minerals Energizáló Tonik
2013. március 30.

Nagyon kellemes, frissítő illata van, alaposan tisztít és hidratál.