eleonora

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 10.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Solutions Winter Enjoy The Day

Avon Solutions Winter Enjoy The Day
2013. március 30.

Táplálja és nem zsírosítja a bőrt, nekem bevált! Igaz, csak télen használtam eddig, nyáron nem tudok ilyen sűrű krémet elviselni magamon.

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó
2013. március 10.

Szuper fedés, mattít, olcsó, tartós, egy hátránya, hogy kevés szín van, de messze a legjobb alapozó, amit valaha próbáltam. Jó sűrű állag, ha nem oszlatod el, kicsit maszkszerű :)

Avon Négyes Szemhéjpúder (régi)

Avon Négyes Szemhéjpúder (régi)
2013. március 10.

Rengeteg olyan Avon termék van, melyekkel elégedett vagyok, de a szemhéjpúdereik néhány éve a használhatatlan kategóriába esnek nálam. Ez a szemhéjpúder a Mega Impact kettőshöz hasonló tompa színekkel rendelkezik és borzasztó nehéz eloszlatni. Csíkos a fedése, matt, halvány és kenés közben a szemem alá potyog, macerás, időigényes, pénzkidobás volt a megvásárlása. Érdekes, mert évekkel ezelőtt az olcsó kategóriás Avon Color Trend szemhéjpúderek ragyogóan pigmentáltak, tartósak és könnyen eldolgozhatóak voltak, most viszont a drágább Avon szemfestékekre is azt kell mondjam, az összes többi általam kipróbált márka (Bourjois, vagy akár még az olcsóbb kategóriás Qianyu, NYC) is messze veri az Avont. Semmiképp nem ajánlom, nekem a lila-arany-zöld-barack árnyalat van meg, de használhatatlan, a lila csíkoz, a zöld és a barack alig látszik, egyedül az arany színe szép, de a fent említettek miatt azt sem lehet normálisan feltenni.

Avon Planet Spa Afrikai Shea Vajas Lábápoló Krém

Avon Planet Spa Afrikai Shea Vajas Lábápoló Krém
2013. március 10.

Isteni, amióta használom, alig kell pedikűröshöz járnom. Egyike azoknak az Avon termékeknek, amiket rendszeresen veszek, nagyon megéri, főleg hogy gyakran leárazzák. A könyököm is egyszerűen ocsmány volt, olyan száraz volt, de ez rendbe tette.

Avon Solutions Body Strech Mark 24

Avon Solutions Body Strech Mark 24
2013. március 10.

Babaolaj, sok folyadék, torna, mert ez szerintem semmit nem ér. Mióta babaolajat használok, sokkal alig van csíkom, pedig rengeteget fogytam.

Avon Solutions Plus Pure Pore-Fection Face Lotion

Avon Solutions Plus Pure Pore-Fection Face Lotion
2013. március 10.

Kár volt kivonni. Az elején mintha rosszabb lett volna tőle a bőröm, de pár hét után látványosan javult. Nagyon szépen eltüntette a pattanásaimat és elég sokáig elég volt.

Anew Clinical Lifting Hatású Szemhéjgél és Szemránckrém

Anew Clinical Lifting Hatású Szemhéjgél és Szemránckrém
2013. március 10.

Semmi extra, pedig az Anew Clinical termékei jók szoktak lenni. Az egyik része mindig előbb elfogy mint a másik, semmit nem ér, kétszer vettem, többet nem fogom. A piros a tuti.

Avon Solutions Body Liquid Bra Mellápoló Gél

Avon Solutions Body Liquid Bra Mellápoló Gél
2013. március 10.

Nekem nincs vele bajom, de a barátnőm azt mondta, hogy rászikkadt és semmit nem ér. Én éjszakára kenem fel, hidratálónak, nappalra nem merném, nehogy zselédarabok fityegjenek rajtam. Semmi különös, a babaolaj szerintem jobb. Háromszor vettem, de többet nem fogom.

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító
2013. március 10.

Jól tisztít, imádom az illatát, de miért törik le mindig az Avonos arclemosók kupakja egy-két használat után? Csomagolás miatt a pontlevonás, amúgy jó termék.

Avon Supershock Gel Eyeliner

Avon Supershock Gel Eyeliner
2013. március 10.

Könnyen faragható, könnyű vele kontúrozni és tartós, ragyogó színekkel.